Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:48:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razdragani komsiluk...  (Pročitano 7756 puta)
17. Avg 2004, 11:05:22
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Mi jelte Smiley imamo profesionalnu deformaciju sto uglavnom kasno lezemo a jos kasnije i ustanemo, ali tu je uvek da ovo drugo neku unisti... Da li su vam poznati ovi citati....
A:Raaaaaaaaaaaaaadoooooooooooooo ooo doooooooooooodjiiiiiiiiiiiii naaaaaaaaaaaaaaaaa kaaaaaaaaaaavvvvvvuuuuuuuuuuu!!!!
B: Evoooooooooooooo idddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....
Ili da li cujete kako su se komsinice raskokodakale u 7 ujutru tako da vam probiju glavu...
Kod mene svako ali svako jutro, neko ili mora da struze drva, ili da se doziva preko dvorista na kafu (ovo im je ocito ostalo sa sela, kad su se dozivali preko brda, jer ne znam kako drugacije da objasnim ovaj fenomen, kad postoje telefoni), ili neko da me zove u 7 ujutru da mi nesto kaze ?!?. Uglavnom posle ovoga ja sam ceo dan manje vise nervozan i nisam ni za sta. Kako je kod vas u vasim komsilucima, zgradama i sl. ?Npr. odusevilo me u NS, bas sam pricao sam Zokiju i Sanjici to sto do 11 bukvalno se muva ne cuje u zgradi, i sto covek moze normalno da spava, ali valjda je i to jedna od prednosti velikih gradova. Dakle, kako je kod vas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
nemam pojma,oko sedam nikad nisam budan,valjda ne...mada...ima sasvim,kahm,kahm...cudnih desavanja u stanu iznad moje tetke,gde uglavnom provodim noc,jer ima tv,mini liniju,ve u jednoj sobi,nista me ne ometa...
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 664
E to mi je najveći problem u životu!!! Bukvalno svake nedelje oko 10 ujutro me bude ovi paćenici od komšija. Jednom kose travu električnom kosilicom iz 14. veka, drugi put turira sa fićom ispod prozora, treći put nešto gradi pa koristi mešalicu za beton... Tačno me zajebava Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Velike uspehe čovek postiže uz ogromnu količinu energije, ali i uz određenu dozu opuštenosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Eh u 10 i nekako u 6 i 7 mene redovno, ustanem bre pola sata pre nego sto legnem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 664
hehe! Stvarno je to nisko sa njihove strane. Nemaju obzira prema mladima
IP sačuvana
social share
Velike uspehe čovek postiže uz ogromnu količinu energije, ali i uz određenu dozu opuštenosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
jeste,a da li ste vi culi za kamenje???razmislite o nekom automatskom sistemu,koji vam ispali ridzu pravo u komsinicin prozor kad god se probudite pre vremena Smiley
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Jutros sam onda trebao da gadjam tatu... A i ne mogu da dobacim do komsinica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
bem te kilava,kupi vazdusnu,da vidis kako ce da prestanu Smiley  Smiley
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Jedno vreme su me komsije sa sprata u zgradi svako jutro budile sa "Obsesion" od Aventure... A sada su presli na Lisu Andreas - "Stronger every minute" i Athena - "For real"... Zapravo je veoma zanimljivo.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Obicno je u cetiri ujutru petao oglasavao da pocinje dan, ali je za "Svetog Iliju" zavrsio karijeru, tako da vlada mir i red. Grad je prilicno miran, barem nasa ulica, a prozor mi je okrenut prema reci, a ne prema ulici, tako da u sustini nema nikakvih jutarnjih uznemiravanja.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:48:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.