Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:45:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ravan trbuh  (Pročitano 18722 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson 
Ceo život nisam imao problema sa ravnim stomakom(trbušnjacima)-valjda neka genetska predispozicija ili šta već!?

Radio sam vežbe s vremena na vreme,a onda je posle vojske nastupila pauza!Zaposlio sam se,sedenje na poslu,doručak  u pekari,kasna večera,nisam vežbao ništa kilogrami su počeli da rastu,a sa njima i salo na stomaku!Na kraju sam ustanovio da sam se pretvorio u suvog sa stomakom-2 pune šake sala na mom stomaku su me dovele u zabrinuto stanje!

Celu priču-problem sam rešio jako "prosto"-1)Počeo sam da vežbam 3put nedeljno(ne u teretani) uz dodatni trening trbušnjaka još 2 puta nedeljno(3-4 vežbe),2)džoging u okviru svakog treninga3)šetnja-svako veče po 45 min 4)izbacio večeru posle 20h 6) izbacio burek i peciva za doručak 7)batalio slatkiše-eventualno 1 nedeljno Smile u ishranu sam uneo dosta žitarica,piletine,ćuretine,ribe,povrća,pirinča(integralnog) a u značajnoj meri smanjio unos moje omiljene hrane-Prasetine(što prošaranije,masnije to bolje) i junk food-a(skoro da uopšte ne jedem raznorazne grickalice-čips,smoki,...) 9) Pijem vode ko nezdrav(kad god na poslu prođem pored aparata za vodu ja naspem čašu) 10) društvom za trening-zbog bolje motivacije
Taj proces skidanja stomaka traje već 5 meseci i mogu vam reći da sam oduševljen rezultatima(rezultate primećuju i ljudi koji su me pre toga prozivali da sam pustio pivski bojler),u celu priču se uključio i moj drug iz vojske koji se isto zapustio i on je takođe prezadovoljan rezultatima!Cenim da će mi trebati još jedno 2 meseca da bi bio u full-u!Bez 6-8 meseci opasnog treninga i rada na ishrani i iskorenjivanju loših navika nemojte ni da računate na neke vidljive-zadovoljavajuće rezultate!
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N 73
uff imala sam i ja genetski u životu jedan trbušnjak nisam uradila a sve zategnuto i svaki se ocrtavao......al s godinama.....heheheh  sad se vide samo gornji..al me donji stomačić nervira,,, Smile

inače nejedem kasno, slatko tu i tamo..dosta se krećem, vode ko nezdrava pijem..hranim se uglaaavnom zdravo  ..al opet nebavim se sportom!!! nisam ja sad stokilašica ili da imam kompleks al malo nervira taj stomačić..ko ga ima taj me razume!!!  Smile
« Poslednja izmena: 09. Apr 2008, 21:30:44 od lakedemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
i ja imam ravan stomak,koji sam teskom mukom zaradila..... a ona se sastoji iz 150 trbusnjaka dnevno... niceg vise.... jedem pijem radim sta hocu,i opet imam ravan stomak... doduse,bavim se plesom,mada mi se cini da nesto ples i ne utice bas puno na moj stomacic.... al eto... desava se....
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson 
uff imala sam i ja genetski u životu jedan trbušnjak nisam uradila a sve zategnuto i svaki se ocrtavao......al s godinama.....heheheh  sad se vide samo gornji..al me donji stomačić nervira,,, Smile

inače nejedem kasno, slatko tu i tamo..dosta se krećem, vode ko nezdrava pijem..hranim se uglaaavnom zdravo  ..al opet nebavim se sportom!!! nisam ja sad stokilašica ili da imam kompleks al malo nervira taj stomačić..ko ga ima taj me razume!!!  Smile
Ma to je sasvim normalno da posle 27. stomačić i ostali propratni efekti krenu da se nagomilavaju- i mene je smorio po najviše taj prokleti donji "stomačić"!Godina proizvodnje počinje da uzima svoje! Smile
Bitno je da postaneš svesna toga da nemaš više 13 ili 15 godina(organizam stari-na žalost) i da je za zategnut stomak potrebno da se vežba! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N 73
i ja imam ravan stomak,koji sam teskom mukom zaradila..... a ona se sastoji iz 150 trbusnjaka dnevno... niceg vise.... jedem pijem radim sta hocu,i opet imam ravan stomak... doduse,bavim se plesom,mada mi se cini da nesto ples i ne utice bas puno na moj stomacic.... al eto... desava se....

pa svaka tebi čast , ja sam  kao što sam već pisala radila svaku noć po 100 trbušnjaka 3 meeca  i niiiišta se nije primećivalo i onda sam pošteno poludela i prekinula s tim....jer sam videla da nije dovoljno..sad radim kad se setim....
koliko ti dugo to praktikuješ....kad ti je samo to dovoljno???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG 
Iskreno, imala sam i ja problema pre jedno dve godine... Preko zime sam uspela da se ugojim 4 kg (ukupno 58 kg na visinu od 170), pa kako se leto blizilo morala sam to da skinem... Za 4 meseca uspela sam da skinem 6 kg. A evo i kako: nisam jela nista posle 17:30, izbacila sam brzu hranu (i smanjila sam obroke), gazirano, pa cak i ostale sokove sa secerom, a pila sam dosta vode, krenula sam na aerobik i ponekad sam uvece trcala oko sat vremena, trudila sam se da sto manje budem u kuci (pogotovo da sedim za kompom)... Verujete i nije tako tesko, samo je potrebna dobra organizacija i volja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung i5700 + D880
Ja imam onih 6 komada i vide se sasvim dobro ali se u poslednje vreme izmedju njih uvuklo par milimetara salceta i to me bas nervira...

batalio slatkiše-eventualno 1 nedeljno

Ovo mi je najveci problem - slatko (donedavno i majonez, ali sam se sa njega skinuo... jedva) ne mogu da batalim nikako. Desi se da izdrzim po dve nedelje i onda mi dopadnu saka neki medenjaci ili milka od 300gr i sabijem ih k'o Brus Vilis negativce... Daj mi neku ideju kako si ih ti batalio Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N 73
ja nemogu da se potpuno kontrolišem kad je slatko u pitanju....mogu da smanjim al da izbacim niiikako....
a čula sam da nije baš najbolje ako se skrooooooooz izbaci ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Nokia the best
vezbam redovno ali hrane se ne ogranicavam, volim da jedem i umirem od nervoze ako ne pojedem dovoljno, tako da to je to. ne marim za stomak, nekako je taman kako treba  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ljubav je najvredniji dar, zato je darujmo!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson 
Prirodno sredstvo za ravan trbuh  Smile je bicikl Smile Lepo je i prijatno, moze se koristiti i na otvorenom i u sobi (pored otvorenog prozora) Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:45:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.