Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratno Sarajevo - logor za Srbe  (Pročitano 68858 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
U Bosni je uvjek bilo mjesta za sve Smiley i za SRbe i Hrvate i muslimane  pa cak i za kineze danas u Sarajevu zivimo bez ikakvih problema a zivjeli bi i u cijeloj BIH da vi Srbi ne gurate svoj nos gdje nije mjesto uzeli ste Dodika da manipulisete sa njim, covjek koji je dosao sa sela , najlakse je njim manipulisati, koji nezna otici u WC da izvinite da se posere dok mu ne daju za to naredjenje iz Srbije...mi se ne mjesamo u vasu politiku pa koji se klinac vi mjesate u nasu hocete da nasu Bosnu podjelite kao sto ste svoju Srbiju izdjelili... Smile

Прво бих те молио да се не обраћаш чаршијским језиком.
Друга ствар ја сам родом (и моји преци) из Републике Српске и као аутохтоник имам исто право
као и ти.
Ти сматраш да сам агресор,а ја да сам патриота.
Додик је из Лакташа.Нико га није узео него је изабран на слободним изборима од стране
српског народа који живи на територији Републике Српске.
Друга ствар је да Додик није створио Републику Српску већ српски народ из Републике Српске
заједно са србима који су избјегли из федерације БиХ.
То што ти знаш како он врши нужду више говори о твом занимању него о њему.
Јеси ли се икада запитао одакле долазе твоји:Церић,Силајџић,Тихић,Изетбеговић или
Махмуљин?
Мислиш да су дошли из велеграда у Сарајево?
Срби,хрвати и муслимани никада нису могли живјети у миру без стране окупације.
Једини период када се живило у миру је био од 1945-1992 и то захваљујући српској
глупости када су вам опростили злочине почињене у Другом свјетском рату.
Међутим ви сте своју мирољубљивост показали 1991 игноришући вољу једног конститутивног
народа,а сада тражите за себе то право.
Цинично и јадно лажно престављање историје у бошњака.
Још само да те обавјестим.Срби из Републике Српске нису баш неки љубитељи Тадића
тако да је глупост то што говориш.
П.С
За кинезе ти вјерујем то и Додик тврди.-

srbi su porezeni u 2 svjetskom ratu, njixova politicka opcija koja je uzivala podrsku vecine srpsko stanovnistva...dakle, cetnistvo, monarxija i to...partizani su pobjedili, posto su oni anacionalni i bez vjere, komunisti, oni su odlucili da BiX ima pravo da postoji, nikakvi tvoji srbi , ne lupetaj, ubis se ovdje, brisete mi postove na svakoj temi, a satro sam te na svakoj temi , koprcas se ko ribica na suxom... Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b5
U Bosni je uvjek bilo mjesta za sve Smiley i za SRbe i Hrvate i muslimane  pa cak i za kineze danas u Sarajevu zivimo bez ikakvih problema a zivjeli bi i u cijeloj BIH da vi Srbi ne gurate svoj nos gdje nije mjesto uzeli ste Dodika da manipulisete sa njim, covjek koji je dosao sa sela , najlakse je njim manipulisati, koji nezna otici u WC da izvinite da se posere dok mu ne daju za to naredjenje iz Srbije...mi se ne mjesamo u vasu politiku pa koji se klinac vi mjesate u nasu hocete da nasu Bosnu podjelite kao sto ste svoju Srbiju izdjelili... Smile

Прво бих те молио да се не обраћаш чаршијским језиком.
Друга ствар ја сам родом (и моји преци) из Републике Српске и као аутохтоник имам исто право
као и ти.
Ти сматраш да сам агресор,а ја да сам патриота.
Додик је из Лакташа.Нико га није узео него је изабран на слободним изборима од стране
српског народа који живи на територији Републике Српске.
Друга ствар је да Додик није створио Републику Српску већ српски народ из Републике Српске
заједно са србима који су избјегли из федерације БиХ.
То што ти знаш како он врши нужду више говори о твом занимању него о њему.
Јеси ли се икада запитао одакле долазе твоји:Церић,Силајџић,Тихић,Изетбеговић или
Махмуљин?
Мислиш да су дошли из велеграда у Сарајево?
Срби,хрвати и муслимани никада нису могли живјети у миру без стране окупације.
Једини период када се живило у миру је био од 1945-1992 и то захваљујући српској
глупости када су вам опростили злочине почињене у Другом свјетском рату.
Међутим ви сте своју мирољубљивост показали 1991 игноришући вољу једног конститутивног
народа,а сада тражите за себе то право.
Цинично и јадно лажно престављање историје у бошњака.
Још само да те обавјестим.Срби из Републике Српске нису баш неки љубитељи Тадића
тако да је глупост то што говориш.
П.С
За кинезе ти вјерујем то и Додик тврди.-

srbi su porezeni u 2 svjetskom ratu, njixova politicka opcija koja je uzivala podrsku vecine srpsko stanovnistva...dakle, cetnistvo, monarxija i to...partizani su pobjedili, posto su oni anacionalni i bez vjere, komunisti, oni su odlucili da BiX ima pravo da postoji, nikakvi tvoji srbi , ne lupetaj, ubis se ovdje, brisete mi postove na svakoj temi, a satro sam te na svakoj temi , koprcas se ko ribica na suxom... Smile


Твој дидо је видио партизане само испред себе(преко нишана).
БиИКС није земља само твога диде па ти зато и остављамо пола.
Партизани бошњаци,ццццццц Smile............. Smile...............филџан дивизија СС. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Inzko, jel ti imas psihickih problema?

Ovo je Srpski nacionalisticki forum, sto znaci da se ovde okupljaju ljudi koji se tako osecaju (ili oni koji se pojave iziritirani pojavama kao sto si ti) i ti ovde nemas pravo glasa cak i da sje sve sto se ovde prica cista fantastika, laz i izmisljotina, a nikako nije.

Razumes - zato i postoji ovaj deo, da ljude koji dele zajednocko misljenje ne davi gomila naprornih mrsomuda.

Dovoljno je sto si prihvacen jednako kao i svi drugi na Politici i forumu uopste, sto imas isti tretman kao i svi i sto mozes da pricas o cemu god hoces, sto ni jednom od nas ne bi bilo dozvoljeno ni na jednom BiH forumu!!!

Ajde za promenu budi normalan i ljubazan i prekini da svracas na ovaj PDF i drzi se svih ostalih delova foruma.

P.S. Ne teraj me da budem drukara i zovem Nika koji ti je sve ovo sto ja sad napisah rekao mnogo krace, u jednoj recenici... pa ce posle biti "a zasto sam ja "nepravedno" banovan".


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Naravno da ima psihickih problema.
Vidis da je covek opterecen Srbima,Srbijom i svime sto ima veze sa tim.

Kao i vecina novokompovane nacije "Bosnjaci" koji su direktni potomci Srba ima zelju za iskazivanjem anti-srpskih stavova i sl...
Sve je to OK ali od korena se ne moze pobeci  Smile

Svaka dalja rasprava koja nije vezana za ovu temu...reciklaza.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
LG Nexus 5
Svaka dalja rasprava koja nije vezana za ovu temu...reciklaza.

+ privremeni ban, posto ce jos malo Srpska Nova Godina, pa vlada fino raspolozenje. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia E50

Razumes - zato i postoji ovaj deo, da ljude koji dele zajednocko misljenje ne davi gomila naprornih mrsomuda.


E sad...kome nije jasno, onda stvarno ima problema i to zescih... Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2010, 23:06:56 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6b5
 Предсједник Савеза логораша Републике Српске /РС/ Бранислав Дукић рекао је да су логораши из РС, породице несталих и Институт за тражење убијених и несталих Срба на просторима бивше Југославије из Београда објавили књигу која по абецедном реду садржи имена и презимена 5.515 погинулих и несталих сарајевских Срба.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
pa sve je to meni jasno, ali ja nisam jedini nesrbin na ovom dijelu foruma, uostalom niko nisam  uvredio...valjda imam i ja pravo da kazem sta mislim o necemu...pootovo ako vi tvrdite da sam porijklom srbin  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ratno Sarajevo nije bilo logor za Srbe, a neprilike Srbima u Sarajevu su stvarali isti oni koji su stvarali neprilike (i ubijali) i Muslimanima koji im nisu bili istomisljenici, a to su Caco, Ramiz Delalic, Ismet Bajramovic, Juka Prazina i mnogi drugi ratni profiteri koji su ubijali sve sto im stoji na putu da pokradu i popljackaju. Zvanicna akcija Armije BiH u nekom logoru Srba nije zabiljezena. Prema tome, mogu komotno i mnogi Muslimani doci ovdje i kukati jer su im pomenuti ubili nekog clana familije u periodu 91-95, koji se pokusao suprotstaviti SDA i lopovlucima spomenutih. Zabolilo je njih za nacionalno opredjeljenje kao za lanjski snijeg Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ratno Sarajevo nije bilo logor za Srbe, a neprilike Srbima u Sarajevu su stvarali isti oni koji su stvarali neprilike (i ubijali) i Muslimanima koji im nisu bili istomisljenici, a to su Caco, Ramiz Delalic, Ismet Bajramovic, Juka Prazina i mnogi drugi ratni profiteri koji su ubijali sve sto im stoji na putu da pokradu i popljackaju. Zvanicna akcija Armije BiH u nekom logoru Srba nije zabiljezena. Prema tome, mogu komotno i mnogi Muslimani doci ovdje i kukati jer su im pomenuti ubili nekog clana familije u periodu 91-95, koji se pokusao suprotstaviti SDA i lopovlucima spomenutih. Zabolilo je njih za nacionalno opredjeljenje kao za lanjski snijeg Smile

Ја се потпуно слажем с тобом да нормалан човјек не може убијати цивиле.
Међутим,с обзиром да 5515 људи није међу живима нико ме не може
убједити да за то нису знали Алија или Силајџић са осталим "функционерима"
у Сарајеву.Постоје имена и презимена горе поменутог броја особа за које
се ништа не зна а који нису изашли из Сарајева нити сада живе у њему.
Међутим, проблем је у томе што бошњаци одбијају помисао да је у
федерацији БиХ било логора истих онаквих какви су у Републици Српској
квалификовани као конц-логори.
Онај снимак из Приједора гдје се један бошњак приказује иза жице и још
мршав од изгладњелости представља се као логор смрти а нико не каже
да на два метра на лијевој страни нема уопште жице,а да је човјек читав
живот био онакав.
Све квалификације су чињене да се само бошњаци представе као једине
жртве а сада када српска страна покушава да ствар постави са гледишта
своје стране то је четничка-пропаганда.
Ја сам у једном претходном посту поставио имена приватних затвора и
логора (ријеч за мјесто гдје се већи број људи може изоловати) а ти као
Сарајлија лако можеш сазнати колико има истине у томе.Наравно под
условом да будеш коректан.
Ја за Добој знам сва мјеста гдје су људи пребијани и мјеста гдје су људи
радили по дану а ноћи ишли својој кући (наравно без материјалне накнаде).
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.