Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 20:15:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratni zlocinac Sreder uz Tadica  (Pročitano 11159 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Ovako...NATO je bombardirao Srbiju jer je pobila pun kurac ljudi na Kosovu (nije da mi je žao Šiptara i mi imamo problema sa njima ali to je činjenica).
Sto puta su vam nudili priliku za pregovore, vi niste popustili i jebiga - avioni nad vama.

Šreder s time nema veze....to je bio konsenzus. On ni po čemu ne može biti ratni zločinac...niti vidim ijednog NIjemca danas da je ratni zločinac....

On je jedan ugledni političar jedne ugledne zemlje i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Ovako...NATO je bombardirao Srbiju jer je pobila pun kurac ljudi na Kosovu (nije da mi je žao Šiptara i mi imamo problema sa njima ali to je činjenica).

Hrvatska je pobila mnogo vishe Srba pa ih NATO nije bombardovao. Prema tome  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Dobro vidim da se svadjate oko sredera...

Bio je za bombarodvanje srbije (zbog americkih interesa)?  Da!
Da li su prilikom tog bombardovanja stradali neduzni ljudi?   Da!
Mislim da se oko toga ne trebamo svadjati, svi dobro znamo sta je prethodlio tom sukobu i da albanici uopste nisu bile zrtve kakvim su ih predstavljale zapadne zemlje...

Sada taj isti tip (i ostali bliski i slicni njemu) dolazi u srbiju i ima interesa da ulaze u nju (clan upravnog odobora gazproma, dobar sa putinom). Da li da ga najurimo govnavom motkom i da rizikujemo siguran gubtak kosova ili da ga ubjedimo da treba da ulaze kod nas pa da onda mozemo da ocekujemo neka bolja vremena kada kosovo opet mozemo da vratimo (model bljesak i oluja)?
Sada nije vrijeme za ratove, sada je vrijeme bacanja prasine u oci, podmicivanja, mic po mic stjecanja utjecaja (model milos obrenovic, govorim o vanjskoj politici)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Citat
Ovako...NATO je bombardirao Srbiju jer je pobila pun kurac ljudi na Kosovu (nije da mi je žao Šiptara i mi imamo problema sa njima ali to je činjenica).

Hrvatska je pobila mnogo vishe Srba pa ih NATO nije bombardovao. Prema tome Smile

Hrvatska nije započela rat pa je imala kredita za to  Smile Smile Smile     


evo ti  Smile

i

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
Ljudi o čemu vi pričate, sudbina malih zemalja bila je tokom 90`s i biće ubuduće zapisana u američkom kongresu i Pentagonu. A što se tiče Shredera šta da kažem, mislim, čovek navija za Bayern ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Feanor11985 ,  Smile

Tacno tako, uhvatili se za moje slicice i to je bio komentar coveka koji podrzava ocepljenje KiM, a njihov simpatizer Marko Vidojkovic je javno izjavio podrzao nato bombardovanje, jer kako on kaze "to je bio jedini nacin da skinemo Milosevica".


Cornix , koliko smo to siptarcina pobili, da li vise nego sto su tvoje ustase u oluji ili balije kojima nisu bili dovoljni ni Srbi i Hrvati, pa su se okrenuli protiv dela svog naroda.
Zasto ti smradovi sa zapada precutkuju te zlocine, zasto zapadna javnost nema pojma o stradanju cazinskih muslimana.
Po cemu ste vi vazniji od 800.000 pobijenih u Ruandi, sta jel ste vi pripadnici arijevske rase, zasticeni ko beli medvedi, pa mozete uvek da dobijete dozvolu za ubijanje.

yoshich, cenim tvoje vidjenje oslobadjanja Velike Srbije ili bar vece Srbije.
Ali nismo mi takav narod, mi ili ratujemo t.j. branimo se ili smo najjadniji izdajnici koji ce prodati veru za veceru.
Prozapadne stranke ne bi prihvatile ni da neko drugi ratuje umesto nas, a ne zajednicku vojnu akciju, nazalost...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Ali nismo mi takav narod, mi ili ratujemo t.j. branimo se ili smo najjadniji izdajnici koji ce prodati veru za veceru.

Jednom ce mo morati da naucimo iz gresaka, ili ce mo nestati kao narod... Bilo bi bolje da pocnemo da ucimo sto prije dok ne bude kasno...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Dobro vidim da se svadjate oko sredera...

Bio je za bombarodvanje srbije (zbog americkih interesa)? Da!
Da li su prilikom tog bombardovanja stradali neduzni ljudi? Da!
Mislim da se oko toga ne trebamo svadjati, svi dobro znamo sta je prethodlio tom sukobu i da albanici uopste nisu bile zrtve kakvim su ih predstavljale zapadne zemlje...

Sada taj isti tip (i ostali bliski i slicni njemu) dolazi u srbiju i ima interesa da ulaze u nju (clan upravnog odobora gazproma, dobar sa putinom). Da li da ga najurimo govnavom motkom i da rizikujemo siguran gubtak kosova ili da ga ubjedimo da treba da ulaze kod nas pa da onda mozemo da ocekujemo neka bolja vremena kada kosovo opet mozemo da vratimo (model bljesak i oluja)?
Sada nije vrijeme za ratove, sada je vrijeme bacanja prasine u oci, podmicivanja, mic po mic stjecanja utjecaja (model milos obrenovic, govorim o vanjskoj politici)

ma covece, nasi generali su pisali knjige o tome kako su maltretirali siptare!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Герхард Шредер гост Демократске странке  Smile Smile Smile
Београд, 18. јануара 2007.

Бивши канцелар Немачке Герхард Шредер, започео је данас дводневну посету Београду на позив председника Демократске странке.

Шредер се у седишту ДС састао са Борисом Тадићем, председником ДС и Божидаром Ђелићем, кандидатом ДС за премијера Србије.

Поред међустраначке сарадње разговарано је и о јачању економских односа Србије и Немачке, привлачењу нових инвестиција, као и о подршци Немачке чланству Србије у Европској унији.

Након посете Демократској странци, Шредер је заједно са Ружицом Ђинђић положио венац на гроб премијера Зорана Ђинђића.

На венцу који је Шредер положио на гроб покојног премијера и председника Демократске странке пише "Социјалдемократска партија Немачке - сећамо се с поштовањем".

Шредер ће говорити на завршној предизборној конвенцији ДС у Београдској арени, а сутра ће на Факултету политичких наука Универзитета у Београду одржати предавање на тему "Глобализација и перспективе мирног развоја" студентима и професорима тог факултета, полазницима Дипломатске академије Министарства спољних послова, као и досадашњим стипендистима Фонда "Др Зоран Ђинђић".
 

izvor: www.zaboljizivot.com
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Citat
ma covece, nasi generali su pisali knjige o tome kako su maltretirali siptare!

Kao i u svakom ratu dolazi do stradanja civlinog stanovnistva... Sada koliko se to preuvelica i iskoristi kao razlog za odredjene vojne akcije to je vec neka druga prica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 20:15:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.