Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:20:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratna odsteta Hrvatskoj od Crne Gore...  (Pročitano 9675 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Чишћење можеш утврдити предратним и послератним пописом у Хрватској!

То ко је изгубио или победио и како, нећемо. А ја немам опсесију за туђим. Само ми је криво што су Срби у Хравтској изгубили много, тј. све! И више кривим ове моје овде него вас!
Slušaj Feanor !
Kako vrijeme prolazi, strasti se stišavaju ...
Svake godine sve više je auta sa Srpskim  registracijama  na našim cestam cestama ... shvaćaš ???
I ja ti mogu potvrditi, prošlog ljeta, pored mog apartmana na moru, u susjedovom - bili su ljudi iz Bg - nitko nije ništa provocirao, čak je bilo i ugodno popričati sa njima, pa i o bivšem ratu ... sve OK.

Normalno, (i nemoj mi pričati da nisam u pravu)  - ako, npr.  ja dođem u Bg i počnem se derati : "Dinamo, Dinamo ... Hrvatska..."  dobiti ću batine  !!!
Isto će se desiti i tebi ili vašima ovdje, za sličan pokušaj preseravanja !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia ?
Ovde je medijski mrak, nema ni jedan normalan i slobodan medij! Hrvati, zasto nema vencanja u pravoslavnim crkvama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Dinamo-ZG vratite se na temu...

Pitanje za tebe na PP: Zasto se napadaju crkve, manastiri i starci koji nista nisu skriuvili?
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Па нисам ни мислио на просеравања тога типа. Мислио сам на обичан људски став у неком разговору. Ја нисам провокатор нити ме занима нешто ривалство међу неким спортским клубовима!

Никола: Погрешили они или не, много им је зла нането. Протерани су, а они који хоће да се врате немају адекватне услове. Они који хоће да продају нешто то могу учинити само за мизерију (најбољи друг је морао да прода кућу на два спрата са имањем за 20 000 еура, није могао да се врати јер је била насељена Хрватима)!

Поента је да ви прошли рат покушавате да прогурате као наше зло према вама, и ваше страдање, не спомињући сва срања која сте радили према другима. То радите на државном нивоу, нажалост!
Ја ти кажем то је био много усран рат, много злих људи је тада испливало наповршину (свачијих), и највише кривим наше вође, јер ја прво чистим своје двориште!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dinamo-ZG vratite se na temu...

Pitanje za tebe na PP: Zasto se napadaju crkve, manastiri i starci koji nista nisu skriuvili?
Vlado, ja to sigurno ne radim, niti meni slični - tj. velika većina ...
... ali - uvijek ALI, rekao sam, strasti se stišavaju - idealno nije ...  
 Ima ljudi kojima su mnogi poginuli / ubijeni (kao i  kod vas) ...
Ali, sve manje je incidenata; normalno novinari uvijek traže i svaku najmanju sitnicu..
Pratim i vaše TV programe; mislim da je na BKTV prije cca. 3-4 mjeseca bila dobra reportaža o povratku Srba (ne dida i baka, od ukupno 150 god.), već mlađe i srednje godište ... Autoput je prošao, mnogi vaši izbjegli - vide svoju šansu ovdje - u napretku tih, do sada, zaostalih krajeva.
Cijene zemljišta rastu, sve više se traži "ekološka čista hrana", sve više turista traži smještaj u Lici "seoski turizam"
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Feanor (aka Highlander)


Prijateljju dragi...

Kažeš da me mrziš Hrvatsku i Hrvate... ali bez problema pričaš o "njemačkim konjušarima" i "genetski predodređenim" kukavicama koji "daju guzicu" svakome, o "jadnicima i bijednicima" i slična sranja... iz tih riječi naprosto izvire čista i nepatvorena ljubav prema svemu što je hrvatsko


A kad ti ja primjerom pokažem da se svaki tzv. "slavni događaj" iz povijesti Srba može prikazat i na ne baš slavan način, odna ti bez problema opet pribjegavaš istom onom vrijeđanju i nipodaštavanju kojim si iskazivao gore navednu "ljubav" prema svemu što je hrvatsko

Moraš shvatit da postoje dvije strane svake medalje... da se svaki događaj može interpretirat na dva načina... ako pročitaš nešto što nije pisao Srbin, shvatit ćeš da se i Cer i Kulobara i Solun i još bezbroj događaja mogu prikazat i malo drugačije, a ne kao što se prikazuje u Srbiji... ali ne - to su podvale, laži, propaganda "trulog zapada koji mrzi Srbiju, srpstvo i pravoslavlje"... a sa takvim stavom ne možeš vodit normalnu raspravu

Svaki put ističeš da ste "vi" (ma tko "vi" bili) bolji, veći, uspješniji, pošteniji, ljepši.. od "nas" (ma tko "mi" bili).... ali imam jedno iznenađenje za tebe - nit su Hrvati cvijeće najmirisnije, a bogami niti su Srbi cvijeće najmirisnije...

prema tome, osvijesti se malo... urazumi se, nauči se objektivnosti i shvati da drugačije mišljenje ne zanči automatski da je onaj tko drugačije misli "ustaša" i "koljač nevine dječice"... nego jednostavno netko tko drugačije misli

Pokušaj shvatit da Hrvati i Hrvatska gledaju na svoju prošlost sa jednakim simpatijama kao i Srbi na svoju... i kao i Poljaci na svoju, Mađari na svoju, Turci na svoju i Indonežani na svoju...

I da nisu Srbi jedini na kugli zemaljskoj koji imaju svijetle ali i mračne trenutke u svojoj prošlosti

Ako si sposban na takav način razmišljat, onda se može razgovarat i raspravljat, ali ako imaš aprioran stav "mi Srbi najnajnaj a oni tamo njemački konjušari i pičke, pederi koji ližu čizme" onda se svaka diskusija neizubježno mora svest na nabacivanje govnima...

Kužiš?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ајој, каква замена теза и лагање!

Па на већи део твог поста могу рећи само да лажеш најстрашније!

Нити сам спомињао некакве коњушаре, нити сам вас вређао као јаднике и беднике. Да јесам био би избачен тако да...а и не бавим се тиме!

Рекао сам ти само да историју не знаш, а то је чињеница!

Citat
nit su Hrvati cvijeće najmirisnije, a bogami niti su Srbi cvijeće najmirisnije...
Слажем се! Никад нисам рекао да смо лепши и паметнији! Чак могу рећи да ми се хрватице баш свиђају!

Сви хрвати на овом форуму немају исто мишљење као ја па никога нисам називао кољачем и усташом. Не могу да верујем каквим се лажима користиш!

Citat
I da nisu Srbi jedini na kugli zemaljskoj koji imaju svijetle ali i mračne trenutke u svojoj prošlosti

Знам и истих се стидим (краткотрајни рат против Бугарске који смо хвала богу изгубили, срамота у другом светском рату, и наравно очајно вођени сукоби деведесетих година). А да ли се ти стидиш свега лошег што је Хрватска урадила...?

Кад кажем славне српске победе мислим и на Цер и на Колубару и на Солун. И лепо сам ти образложио какве су то поделе биле! А ти "историчару" ако желиш нађи новинске чланке из тога доба па се информиши мало и са страним изворима! Ништа ја не преувеличавам!

Твоје селективно и штуро познавање историје ме не вређа толико колико ме вређа лагање и безобразлук који си показао!

Кужиш!?
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Aha... znači ja lažem, ja sam bezobrazan i ja ne poznajem povijest?

OK.

Može i tako...

Pročačkaj malo po forumu, pročitaj nešto od onoga šta sam napisao... pa onda možemo razgovarat

U međuvremenu, oladi malo sa epitetima "lažov" i "bezobrazan" i slično... Ispadaš smiješan.

Toliko. Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Momci raspravite to sta imate preko pp jer idete u zestok off
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovde je medijski mrak, nema ni jedan normalan i slobodan medij! Hrvati, zasto nema vencanja u pravoslavnim crkvama?
Tako je !  ko je ugasio svetlo ? da, zašto nema venčanja ?  a, ko protiv koga ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:20:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.