Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:20:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rastanak  (Pročitano 13516 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
i da koliko je lose sto nece biti dva meseca u gradu toliko je i dobro da se i meni i njoj malo slegnu utisci i da trezvenije sagledamo stvari. Nazalost za tako nesto ja necu biti u stanju sigurno jos neku nedelju,jer je bol veliki,nikad veci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Medjutim, ona je raskinula iskljucivo zbog MOJIH losih postupaka prema njoj

To je samo izgovor.  Smile  Razlog je daleko sebicniji 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
pa moguce...samo sto moji losi postupci stoje da sam ucinio,ako nista bar sam joj dao dobar izgovor.
Mada ponavljam ne zaboravi 2 i po godine,znam je jako dobro,ne laze.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2010, 19:51:37 od north87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Brate,imas 2 meseca ti,ima 2 meseca i ona,neka se to slegne,razbistri,pa vidi sta ces-cete onda..Sta drugo da ti kazem,ako ti je bas toliko stalo,i ako si toliko siguran u sebe i ljubav,onda pokusaj.Ali procitaj ove savete sad,i procitaj ih za nedelju,2,mesec dana...Tada ces valjda biti malo trezveniji,i iskuliraces taj prvi utisak..jer,mozda i ona tebe voli,ali jednostavno nisi ulio poverenje.Moras da joj pokazes da ti je stalo,imas net(ali ne zuri i ne prenagljuj) i imas 2 meseca.Sta ces i kako ces,dobro razmisli,imas dosta vremena  Smile
Sada ne mora ovo sto ja govorim da bude ispravno.
Isto ne mora da znaci da je u pravu i koleginica(iako misli da je 100%).
Ako volis i mislis da mozes,i da se vredi boriti-pokusaj,ako mislis da to nije to i da je losa rabota-onda iskoristi ovo leto sto bolje,i gledaj da je izbrises iz secanja.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Poenta je u tome da ne treba da se oslanja na nju
i ne sme da bude zavisan od te ljubavi, te veze i secanja na vezu.

Budi jak, izadji veceras i lepo se provedi.
Zasto bi sebe lomio? Njoj je sad lepo, znas.  Smile
A ti tugujes  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Ne treba da bude zavisan,ali i ne treba odmah sve da odbaci,i da naskace na neku novu,ako je mozda stvarno on krivac,i ako je mozda to dobra stvar.Neka pokusa,bar nece imati za cim da zali..
I ne znam odakle ti to da je njoj lepo?Mozda jeste,a mozda se oseca losije i tuznije od njega  Smile
Vidim da si kivna na sve to..ali pusti da decko sredi svoju situaciju onako kako on zeli,a ne da pravis od devojke babarogu iako ne znas ni 1% njihove veze  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja samo pokusavam da mu prenesem deo svojih razmisljanja i stavova,
da bi sacuvao svoj ponos pred curom, ako nece, ne mora da ih prihvati. Wink  Smile
P.S. Vise ce ga ceniti ako je ne bude molio da mu se vrati.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson W800i
Nema sta da je moli.Ponos na prvom mestu(cesto se gazi u ljubavi,ali pre ili kasnije cesto ume da dodje glave...jbg)  Smile
Samo neka zatrazi svojih 5 minuta,da iskreno kaze sta mu je na srcu,i da pokaze koliko mu je stalo.
2 meseca je sasvim dovoljno da se sve to malo smiri,i da oni zapravo vide da li zele nesto-mozda se ona sad duri,a mozda je on sa druge strane sada zaslepljen.
Zivi decko normalno,i lepo sagledaj sve i uveri se u ono sto zelis.Pokusaj-nista ne gubis,mozes samo da dobijes,i ne moli,nego pitaj,ako ne zeli opet,posle svega,i iskrene tvoje zelje,pogleda-onda zdravo,dovidjenja.Prosto  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2010, 20:37:27 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
sto bi se reklo :jedi sto si skuvao  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
heh hvala na savetima iscitao sam sve.

Samo da odgovorim,nije njoj bas lepo,vidim joj znam je ipak vise od 3 godine a u vezi smo dve i po. Nije joj lepo,nije srecna zbog svega niti likuje,place,guta knedle ali je jednostavno za razliku od mene covek od principa i stav ili odluku njenu ne mozes tako lako promeniti,svestan sam ja toga.
Njena prica da su se razna povredjivanja od strane mene nje skupljala i da je jednostavno doslo do toga da me vise ne vidi kao decka,a da sansu nece da mi da jer se plasi ponovnog povredjivanja.Takodje joj sad dolaze i do izrazaja neke moje mane lenjost,pasivnost...Rak sam u horoskopu inace,pa da znate kako stoje stvari.

Ponos je u ovoj prici zgazen ihahaj,sta sam sve radio sto ne bi ni u ludilu pomislio da cu raditi...ne znam necu odustati,ali nadam se samo da bol brzo nestane i da pocnem trezveno da razmisljam bez emocija,bez toga da kad razmisljam o tome gutam knedle i slicno.
A onda cemo videti kako i sta...
« Poslednja izmena: 29. Jun 2010, 20:59:35 od north87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:20:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.