Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:11:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raspao se "Bed Kopi"  (Pročitano 14074 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj dan nikad necu prezaliti...

Samo se salim  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
DEFINITIVNO KRAJ

Reper Skaj Vikler iliti Đorđe Miljenović rekao je da se njegov bend Bed Kopi uskoro “definitivno razilazi”. Oproštajni koncert održaće 6. juna u bašti SKC, a zvaničan kraj je posle koncerta 10. jula na festivalu Egzit. Skaj Vikler nije želeo da govori o razlozima raspada trija, ali je otkrio da svako kreće sa svojom solo karijerom, a da lično planira da to uradi u inostranstvu i otputuje u Švajcarsku ili London.

Osim Miljenovića, Bed kopi čini i njegov kolega iz rijaliti šoua “VIP Veliki Brat” Ajs Nigrutin i treći član Timbe. Inače, poslednji put bend se oglasio albumom “Najgore do sada” 2006. godine.

Izvor: Kurir
Ђоле (Скајвиклер) је и онако прикључени члан те групе, а оснивачи су Ајс и покојни Мики бој, тако да не разумем зашто би се група распала, али није битно.
Затим се групи прикључује Тимбе, а нешто касније и Ђоле (први и једини члан који живи са оне стране моста) напушта своју демо групу (јумба дипартмент - његов једини бенд) и прелази у бед копи.

Виклер је музичар и има много шире видике од његових колега и много је креативнији, тако да је његов одлазак очекиван.

п.с. мада било би добро да створи свој flow, а не да скида Басту и Крс-а.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Poslednji nastup „Bad copy“ 10. jula
Ovde se rastajemo

Autor: M. Radojković | 03.06.2008 - 06:01




Jedan od najpopularnijih domaćih hip-hop bendova „Bad copy“, koji čini kontroverzni trio Skaj Vikler, Ajs Nigrutin i Timbe, uskoro će se raspasti. Oni će održati oproštajni koncert 6. juna u Beogradu, u bašti Studentskog kulturnog centra, a poslednju svirku imaće 10. jula na Festivalu „Egzit“. Iako se u javnosti spekulisalo da je došlo do svađe između Ajsa i Skaja, oni to oštro demantuju navodeći da je pravi razlog razlaza Skajov odlazak u inostranstvo.

Vladan Aksentijević, alijas Ajs Nigrutin, koji se do sada nije oglašavao povodom raskida saradnje, objašnjava za „Blic“ razloge raspada benda:
- Vikler je svestran čovek i odučio je da iskoristi svoj talenat. Ima raznorazne ponude iz Londona i Njujorka i zašto da ih ne iskoristi. Ovih dana u medijima su se pojavile raznorazne neistine da smo se svađali i još mnoge gluposti, ali to ništa nije istina - kaže Vladan i ističe da će on i Timbe i dalje raditi zajedno, ali da grupe „Bad copy“ više nikada neće biti.
- Zašto bi prestajali zbog jednog člana. Timbe i ja ćemo i dalje nastupati, ali samo pod našim imenima, nikada više zvanično kao „Bad copy“. Ništa se neće promeniti. Sve je potpuno isto samo bez Viklera. Nije se desilo ništa strašno i ne znam zašto se podigla tolika ludnica oko svega - kaže Ajs, kome nije žao zbog raspada grupe.
- Nije mi žao, zašto da mi bude žao. Već sto godina smo „Bad copy“ i došlo je do nekog zasićenja. Čovek (Skaj) hoće da radi još mnoge stvari i to je to. A ja ionako više nastupam solo nego sa njima - zaključuje Ajs.
Treći član grupe Timbe kaže da neće prestati saradnja sa Skajom.
- Mislim da više nikada nećemo oživljavati „Bad copy“, ali svakako nećemo prekinuti saradnju. Ajs i ja ćemo i dalje raditi sa Viklerom, ali više ne tako aktivno - kaže on i dodaje:
- Naravno da mi je žao što se razilazimo, ali došlo je do zasićenja tom pričom i bilo bi forsiranje da ostanemo kao grupa. Došlo je vreme da se nešto promeni.

Uskoro Ajsov album „Nije fino biti težak“
Vladan Aksentijević će uskoro izdati novi solo album.
- Za dvadesetak dana na svim trafikama će se pojaviti moj novi album „Nije fino biti težak (crazy summer mix)“. Na albumu imam jednu pesmu sa Timbetom i album će biti prava sprdnja (smeh). Za jedno desetak dana planiram i snimanje spota za numeru „Papučar sam majko“, koji planiram da snimam na pijaci u Kotežu. - objašnjava Ajs Nigrutin i dodaje kako provodi ove tople letnje dane:
- Malo se radi, a nedeljom odmaramo. Evo, baš sada sedimo na pijaci, malo pijemo pivo i igramo „riziko“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock'n Rool

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 224
Zastava Majdanpek,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 3110
hvala bogu da su se raspali da ne gledam vise te budale.A i pola vas ih nije ni slusalo dok nisu usli u kucu VB.
IP sačuvana
social share
Iron maiden    Up the irons!!!
AC/DC ROCKS!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


KataStrasne stvari se desavaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
hvala bogu da su se raspali da ne gledam vise te budale.A i pola vas ih nije ni slusalo dok nisu usli u kucu VB.

Ok... Idi slusaj Grand  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
bas me briga za njih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S8
bas me briga za njih  Smile

Grand je uvek tu. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


marš iz moje avlije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson d750-i
hvala bogu da su se raspali da ne gledam vise te budale.A i pola vas ih nije ni slusalo dok nisu usli u kucu VB.

borko borko  Smile
IP sačuvana
social share
r.i.p. o.d.b.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
hvala bogu da su se raspali da ne gledam vise te budale.A i pola vas ih nije ni slusalo dok nisu usli u kucu VB.

Ne lupaj gluposti...
U tom Velikom Bratu nisu ni izvodili svoje pesme vec je bio neki freestyle
A i ne znam sto su ti oni smetali kad ih je vrlo malo bilo na kanalima koje ti gledash.
---

Ja ih lichno slusham od 6-og razreda i deo su mog detinjstva
hvala bogu da su se raspali da ne gledam vise te budale.A i pola vas ih nije ni slusalo dok nisu usli u kucu VB.

Ok... Idi slusaj Grand  Smile

A slusham i Grand  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
a ja znam ajsa jos od pre osam godine prc!  Smile
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:11:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.