Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rasna i nacionalna diskriminacija u Vojvodini!  (Pročitano 9474 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Kako apstraktan pojam kad ima teritoriju, ima građane, prihode, organizaciju i uređenje. Gde može biti materijalniji pojam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
šiptari sebe nazivaju šiptarima. cigani sebe nazivaju ciganima. madjari sebe nazivaju madjarima.
ako nekom madjaru kazes da je madjar, da li je i to govor mrznje ?

Ne. Ipak, postoji jedna stvar. A to je da nije lepo zvati nekoga onako kako on ne voli da bude nazvan. Jednostavno, mozda i nije toliko strasna stvar, ali za mene je odraz necije kulture.


ali oni sebe tako nazivaju. nismo im mi krivi sto smo multikulturalan narod pa znamo i njihove jezike.

Citat
Citat
zasto nisi bio kada su porodicni ljudi šetali ulicama ? zasto njih ne podrzavas ?
mislim, ipak si hetero. ili kako se to kaze strejt.

Zato sto je njihov protest bio direktno usmeren ka ogranicavanju prava drugih pojedinaca.

ne, to je samo tvoj zakljucak. mladi bracni parovi su najdiskriminisaniji ljudi u Srbiji.

Citat
Citat
vecina je bila protiv. koga je jos milicija stitila dako krvavo ?

Tako krvavo? Poslednja stvar na koju smeju protivnici parade da se zale je policija obzirom da je ista imala svako pravo da reaguje mnogo ostrije. Sreca pa se to nije desilo, ali zaista nema prostora za kukanjem na policiju ovoga puta.

da, tako krvavo. greska u kucanju.
aha, znaci kada jednog dana bude vreme za izbore, psajho ludak kaze "znas... mogao bih ja da budem dozivotni predsednik..." znaci, ako se narod pobuni, čuvari javnog reda i mira imaju puno pravo da ga odrze na vlasti po svaku cenu.

Citat
Citat
ne dopada se velikoj vecini.
mislim... zasto su se svi sjatili ovde da protestvuju ? zasto ti nesto tako nisi organizovao u svom gradu ili bar novom sadu ?

Ja nisam organizovao ni ovde. Da je bilo u Novom Sadu ili Vrscu, verovatno bih i tamo otisao. Zasto u Beogradu? Jer je administrativna, politicka i u svakom drugom smislu prestonica te je najlogicnije mesto za organizaciju politickog protesta. Zbog toga i sve desnicarske organizacije tu protestvuju a ne u Nisu ili Vranju.
znaci mogu da dodju odakle hoce, da doprinesu neredima, a potom da se vrate svojim kucama.
inace bilo je desnicarskih protesta i na jugu srbije.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung SGH-E590
@Kokota
To tvoje demokratsko/liberalno (kako god oces) razmisljanje nema nikakvog smisla!
Po tebi drustvo treba da se gradi zeljama manjina, a ne vecine! Zar nije logicnije da vecina vlada?

Sta je sa pravom vecine da izadje na ulice svoga grada i da ne gleda nesto sto mu se gadi?
Ne mogu ja da prihvatim nesto sto mi nije normalno, a silom to nikad necu ni prihvatiti!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
@Kokota
To tvoje demokratsko/liberalno (kako god oces) razmisljanje nema nikakvog smisla!
Po tebi drustvo treba da se gradi zeljama manjina, a ne vecine! Zar nije logicnije da vecina vlada?

Sta je sa pravom vecine da izadje na ulice svoga grada i da ne gleda nesto sto mu se gadi?
Ne mogu ja da prihvatim nesto sto mi nije normalno, a silom to nikad necu ni prihvatiti!


Ne vec vecina ne moze da sprecava manjinu da ostvaruje svoja prava, odnosno ni na koji nacin ne sme da odlucuje o tome sta manjina sme ili ne sme da radi. To nije nesto sto ja izmisljam, to je nesto sto je donela Francuska revolucija.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...tebi od ruke ide,da se pravis francuzom?
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 13:27:32 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ma ne ide mu od ruke, pokušava da naoštri kljunić za svoj dalji angažman u politici a ne razume da bolje prolaze oni koji ne brane nebranjivo. Otišo dečko kod šmrke u stranku, a oni imaju političko retoričku školu ko što su nekad imali radikali. Samo koliko im škola valja vidi se po tome što su moćna stranka
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 17:36:26 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung SGH-E590
Citat
odnosno ni na koji nacin ne sme da odlucuje o tome sta manjina sme ili ne sme da radi.
Postoje zakoni kojima je odluceno sta sme, a sta ne sme da se radi! To sto je neko pripadnik manjine ne znaci da on sme da nepostuje te zakone!
Ako u Nemackoj mogu da tuze nekoga zato sto je jodlovao za vreme molitve, onda i ja trebam da imam pravo da tuzim nekog geja za neprimereno ponasanje!
Niko njima ne brani da budu to sto jesu, ali muskarac obucen kao zena, ljubljenje, vatanje itd. jednostavno vredja veliku vecinu!
Postoji nesto sto se zove moralna granica! Tu granicu ne mozes pomeriti paradiranjem gradom okruzen sa 5 puta vise policajaca! Ne treba da se vecina uklapa u manjinu, vec obrnuto!
To sto je u Americi, Holandiji itd. ta granica na nekom drugom nivou ne znaci da je to bolje i da kod nas treba da bude tako!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.