Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:25:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskid - pomirenje - problem  (Pročitano 42385 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Citat
Nema ga iz cista mira je poceo da me tera u pm..
Eh, ispod mira trista vira.  Smile
Citat
ja ga malo udarila flasom u glavu
Vatrene li zenske.  Smile
Citat
onda moje vristanje i grebanje!
Samo potvrdjuje predhodnu izjavu.  Smile
Citat
sedam u taxi, odlazim, on ide na "vecanje" sa drugovima
Kao u najboljim ljubavnim romanima. Ili ste zajedno gledali Spanske serije.  Smile
Citat
Povredjen muski ego u svakom slucaju!
I glava.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Podgrejana ljubav i podgrejan spanac ozbiljno mogu da ugroze vase zdravlje.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
podgrejan spanac

ovo nisam znao Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia E
Da, da ne zasluzujem bolje slazem se, ali svi su bili u ovakvoj situaciji bar jednom u zivotu. . .  Ma ja njega ne "volim" nego ga stvarno volim i sad sam ja kriva i hocu to da ispravim jer za mesec i po dana se stvarno on trudio oko svega i pokazao mi je da je svestan gresaka, u tome je problem da nije bio takav sad bi me bolelo. . . .  Razumes?
U svakom slucaju hvala ti na misljenju! Smile
Kako to mislis svi su bili bar jednom pa ja na primer ne znam nikog ko je bio u takvoj situaciji Smile ja nikada u zivotu nisam ni pomislio da prevarim devojku sa kojom sam u vezi jer mi je to ispod casti, dok ide ide kad ne ide NE ide Boze moj sta ima....
Ne razumem ljude koji kao vole svoje partnere a ipak ih prevare sa drugom osobom i time ih povredjuju jos manje razumem one koji padaju na neke gluposti tipa ja te jesam prevario ali te volim, mozes misliti voli te Smile da te zaista voli ne bi te nikada prevario to je tako logicno i normalno Smile
 A to sto si ti zaslepljena pogresnom ljubavlju pa od drveta ne vidis sumu to je vec tvoj problem izvini ali za tako nesto lek jos uvek nije pronadjen!
 On je pokazao da je svestan gresaka, a ti? jesi li ti svesna gresaka koje upravo sada pravis i to po 3-i put?

Mislim da svo to grebanje cupanje udaranje flasom u glavu i teatralni nastupi na javnom mestu samo pokazuju da si ti malo emotivno nezrela osoba, nedefinisanih shvatanja sa nejasnom slikom rasudjivanja o doticnoj osobi jer ti se mesaju osecanja u donosenje razumnih odluka, zato gresis!

 Izvini samo jedno malo pitanjce ako zelis odgovori nam: Kolko godina ti imas uopste a koliko on?
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
spasavaj se,zenska glavo....

i bjezi...koliko te noge nose....

mogu da volim nekog do besvjesti,ali ako me taj neko dovede do toga da mu flasom o glavu objasnjavam neke stvari....on i ja,nasa nazovimo ljubav, je cista patologija.

postoje ljudi,sa kojim smo u raznim odnosima,ne mora biti strogo ljubavni odnos,koji u meni izazivaju ono najgore.
i kada se pretvaram u osobu koja u sustini nije takva...pa to je meni nepogrijesivi znak da pokupim svoju kozu i odem sto dalje Smile

imala sam jednog decka...bila sam ubjedjena da ga volim,ali nam je komunikacija bila,blago receno,diskutabilna.
ali ne....ja sam to pravdala sa svim i svacim osim sa prostom istinom...da jednostavno nismo jedno za drugo i da dijelimo samo jednu strast...a to je "navucenost" na dramu i teatralnost Smile

vrhunac besmisla izmedju nas je bio kada me je on,mene koja sam sve- samo ne i neko ko voli scene na javnim mjestima i teatralne poteze,svojim stavom i rijesenoscu da me svede na vazduh,natjerao da se na javnom mjestu i pred gomilom ljudi (koji su,by the way,uzivali u mom privatnom ludilu Smile)... popnem na prva parkirana kola i urlam kao sumanuta...dok je on sokiran pokusavao da potone u zemlju,ali me i prvi put iskreno i saslusao(nije imao izbora...jadnicak Smile)....
kada je nalet nervnog sloma u pokusaju prosao i kada sam se spustila sa krova kola (moleci se u sebi da u gomili raskezenih ljudi nije i vlasnik kola)...onako umorna od adrenalina i posramljena zbog ogoljavanja pred masom koja je cekala nastavak drame....jednostavno sam bez dvoumljenja mom ljubljenom darovala raskid..

ajde,drago moje jagnje...putuj...cak sam ga onako sgurenog i zbunjenog i zagrlila i iskreno zabrinuta za svoje mentalno zdravlje...odlucila da spasim i njega i sebe...

nikada prije,a ni poslije...raskid sa nekim nisam dozivljavala kao otkrovenje i jednim od najrazumnijih poteza koje sam bila u stanju da povucem Smile

ja sam maza,ja sam sva od price i ljubavi spram ljudi koje volim...nisam ja neko ko se penje na krovove automobila i urla kao jazavac pred smrt.

nisam.
i tacka.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 975
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Nekada reagiramo prilično agresivno, to je zbog svega potisnutog u jednoj vezi.
Ljudski je biti agresivan, ljudski je varati, ljudski je praštati.
Pa šta da si demolirala stan, izrekla koju prostačinu, pa i on.
Ah, ne treba se uzrujavati.
Ali sad ići sa nekim scenarijima, igricama, pa da on ne zna kako se zove..to je bezobrazno.
A ti si ionako kretala se po nekom propisanom azimutu, a zbog čega....što frendovi imaju s tim.
Udalji se, ako mu je stalo, on će te potražiti.
Ne trebaš sad ići bosa na vrh planine, da bi dokazala da ti je žao.
Ma da vezu osobno nikad ne bi spašavala, potražila bi novu ljubav.
Šta će ti sve to... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Emocionalno nezrela nisam to znam i to potvrdjuju moje prethodne veze a i ponasanje do sad u ovoj. Ovo je jednostavno bio trenutak kada sam pukla i nisam, bukvalno, znala sta radim! (Sesiric ce me razumeti  Smile)
Kao trenutak crnila mi je to proslo i toga se sama ni ne secam nego mi je on prepricao! Javno mesto- manje vise... Mada sad me je uhvatila letargija i svejedno mi je...  Smile Pridrzacu se ovoga... "Udalji se, ako mu je stalo, on će te potražiti.
Ne trebaš sad ići bosa na vrh planine, da bi dokazala da ti je žao."
Hvala svima!!!  Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2009, 13:37:50 od SandraNjaNja »
IP sačuvana
social share
Devil is in the detail!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
A da ti skupiš to malo samopoštovanja koje ti je već uspešno razbucao gad i da pokušaš sa nekim drugim. Ako za šest meseci i tri promenjena partnera ne budeš sigurna da su svi bolji, pametniji, pristiojniji i jači ljubavnici razmisli da se ti njemu vratiš sa pričom kako je čovek tvog života i kako može do smrti da te bije, psuje, vređa i vara okolo donoseći tripere, gonoreje, polne bradacice i ostale specijalitete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 4X HD
Citat
ja ga malo udarila flasom u glavu (nista strasno)
Smile Smile , ma kakvi strashno, pa to je sasvim jedna normalna stvar, skoro da ne znam neki par kome se tako neshto nije desilo  Smile

Citat
popnem na prva parkirana kola i urlam kao sumanuta..
to je sigurno bilo zanimljivo za videti  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma,da...ubilo za gledanje....

histericna zena na krovu automobila...

neki bi nasu svadju nazvali produktom ogromne strasti izmedju nas...sva sreca pa stvari nazivam pravim imenom i nikada nisam voljela da citam romane Danijele Stil...

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:25:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.