Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:43:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RANE-Znas me znam te  (Pročitano 31225 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
HTC Tattoo
film je jedan od najboljih Wink

pecat jednog vremena.... porediti ga sa bilo kojim filmom je smesno iz razloga sto je ono bas slika Srbije koju su mogli da dozive samo oni koji su ziveli u njoj
Upravo to,ja sam znao takve likove,čak jednog koji je bukvalno takav,u istom fazonu kao junaci filma,nažalost,lik nije više živ,ali je bio slika i toga vremena. Smile


A u filmu su potkačili i režim i to debelo,tadašnji ,naravno,nestanci struje i dolazak struje pred dnevnik,dnevnik su čak ismejali,i u još dosta stvari. Smile


Čika Kure se puca u venu a ovi mu pevaju-"Tamo je Srpskoj vojsci jedini bio put". Smile


"Pa pričaj bako,jesu li te zaklali ,ili ne" Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Film je jako dobar, ali mislim da je njegova mana to sto, bar meni tako izgleda, autor nije stvorio te likove, klince kao nekog koga bi sazaljevali.Dok sam gledajuci vec pomenuta Lepa sela istog autora, oplakao smrt svakog, ali bas svakog lika, znaci  Lazu,  Viljusku, Velju, Brzog, Halila, Milana, pa cak i Gvozdena, zbog toga sto su oni u sustini, iako vrsili razne ratne zlocine, ipak pokazali da  su    oni u sustini  tragicari, kojima su manipulisali opsednutost idealima, i da ipak nisu izopaceni,dok su Pinki i Svaba, opet mozda samo po meni, predstavljeni kao nemoralne zivotinje, koje ne prezaju ni od cega, i koji nemaju nijednu jedinu pozitivnu osobinu.Ispravite me ako gresim u konstataciji.
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 12:49:21 od Aswenio »
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Film je jako dobar, ali mislim da je njegova mana to sto, bar meni tako izgleda, autor nije stvorio te likove, klince kao nekog koga bi sazaljevali.Dok sam gledajuci vec pomenuta Lepa sela istog autora, oplakao smrt svakog, ali bas svakog lika, znaci  Lazu,  Viljusku, Velju, Brzog, Halila, Milana, pa cak i Gvozdena, zbog toga sto su oni u sustini, iako vrsili razne ratne zlocine, ipak pokazali da poseduju i pozitivne ljudske osobine, i da oni u sustini i jesu tragicari, dok su Pinki i Svaba, opet mozda samo po meni, predstavljeni kao nemoralne zivotinje, koje ne prezaju ni od cega, i koji nemaju nijednu jedinu pozitivnu osobinu.Ispravite me ako gresim u konstataciji.

Gresis. U filmu je scena kada Pinki place za caletom.

Sustina filma i jeste da budu tako predstavljeni, jer su se svi kriminalci devedesetih tako predstavljali.

I ponovo to kazem Lepa sela lepo gore i Rane ne mogu da se porede nikako.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG 4X HD

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson K800i

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.

pa znas kako, onakav je bio svet tadasnjim krimosima Wink ono je naravno sprdnja na taj nacin zivota ali u neku ruku bilo je dosta onih koji su ziveli tako Smile pogledaj vidimo se u citulji
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.

Ti si ocigledno gledao neki drugi film...Dusan Pekic aka Pinki u Ranama je ziveo bas onakav zivot kakav zivi u filmu,  i umro je na svojstven nacin od overdoza, kakav je tipican bio za tamosnje kriminalce iz 90' - tih.

Kao sto je diletant napisao, film predstavlja iskarikirani zivot 90' tih godina.

Znaci, konstatacija ti je skroz pogresna. U pravu si samo za to da se na njega loze klinci.





IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Dobar je film. Na film Rane sam uvek gledao kao na tragikomediju, i to na onaj tip koji prolazi samo kod nas. Prica mozda nije realna, ali nije daleko od toga. Poznajem mnogo ljudi koji su tako poceli, a zavrsili bez casti, u jendecima, rekama u plasticnoj kesi. Uvek su imali uzora, kakav je bio Bjelogrlicev lik, uvek su imali Bibera u svom kraju, roditelje koji su vise izgubljeni nego oni sami, sverc, dileraj, "nezavisne" televizije... Sve je u ovom filmu prikazano. Citava konfuzija 90ih iz ugla 2 ortaka, kojima je kriminal bio izlaz iz nemashtine, put za koji su mislili da je najbolji. Redovi za hleb, narkomanija, ubistva, rat iz koristi, sve je tu. Ko je 90e preziveo na ulicama znace da prepozna nekog ortaka u 2 glavna lika, a verovatno i ostale likove. Pogresno je to sto mladi danas uzimaju Pinkija i Shvabu za svoje uzore, ali to ne znaci da je film los. Pogledajte koliko pacijenata ima Scarface, pa to opet ne znaci da je film los.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Dobar je film. Na film Rane sam uvek gledao kao na tragikomediju, i to na onaj tip koji prolazi samo kod nas. Prica mozda nije realna, ali nije daleko od toga. Poznajem mnogo ljudi koji su tako poceli, a zavrsili bez casti, u jendecima, rekama u plasticnoj kesi. Uvek su imali uzora, kakav je bio Bjelogrlicev lik, uvek su imali Bibera u svom kraju, roditelje koji su vise izgubljeni nego oni sami, sverc, dileraj, "nezavisne" televizije... Sve je u ovom filmu prikazano. Citava konfuzija 90ih iz ugla 2 ortaka, kojima je kriminal bio izlaz iz nemashtine, put za koji su mislili da je najbolji. Redovi za hleb, narkomanija, ubistva, rat iz koristi, sve je tu. Ko je 90e preziveo na ulicama znace da prepozna nekog ortaka u 2 glavna lika, a verovatno i ostale likove. Pogresno je to sto mladi danas uzimaju Pinkija i Shvabu za svoje uzore, ali to ne znaci da je film los. Pogledajte koliko pacijenata ima Scarface, pa to opet ne znaci da je film los.

Objasnio covek.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
HTC Tattoo

Film prikazuje iskarikiranu i netachnu sliku zivota u 90-im godinama, iz ugla nekoga ko nije uchestvovao u tome.
Lovachke priche na koje pretpostavljam da mogu da se loze samo klinci koji su pomenutih devedesetih imali 3 do 7 god.



 
Veruj mi,tako je bilo 90-ih,i kod mene u kraju je bukvalno tako bilo, i bukvalno tačnu sliku o devedesetim daje,ako si živeo tada u Beogradu tada,znao bi da je tako bilo. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:43:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.