Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:09:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ram 1600 radi na 1333  (Pročitano 7429 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
ipak mislim da bi trebalo da radi na 1600 a mozda i radi samo to ti ne vidis  Smile
mozda je problem sto si stavio razlicite momorije i neka mozda vuce na 1333...
Da nije slucajno neka od njih 1333mhz,ako jeste onda se sve vracaju na 1333,ali mislim ako su 1333 da ne mozhes da ih natjerash na 1600 pogotovo kad su razlicite.Npr mozda bi kingston mogao a crosair ne(samo primjer)....
Provjeri da nije neka od njih 1333mhz ....Samim tim si pogrijeshio shto nisi uzeo sve iste modele,mislim da ima razlike kad su razliciti modeli ram memorije i kad su isti....MOgao si uzet neshto ovako pa puta2(x2):

http://www.itsvet.com/proizvod/kingston-6gb-(3x2gb)-1600mhz-ddr3-khx1600c9d3k3-6gx/comp_comp_ram/71/1085

Skini cpuid i imash tamo da provjerish na kolko radi ram,koja je voltaza i sve posebno za svaki modul:

http://www.cpuid.com/
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 19:15:29 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung e250
Smile cek sta ja pricam ovdje?  Smile

Jesam li sve ovo rekao sto i ti ? reci nesto novo ako imas ako ne onda nemoj nista ni pisati  Smile

Deckic, ti si samo poruku poslao minut ili dva pre mene, i naravno da nisi rekao za integrisani memorijski kontroler na i7 jezgru. Ajde da batalimo ovakav razgovor, nema vajde od njega. Dobra zabava.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 19:30:06 od higuy »
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Polako bez svadje!!Shta se svadjate oko gluposti.Dajte da rijeshimo problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
 
mozda je problem sto si stavio razlicite momorije i neka mozda vuce na 1333...


Da radi se bas o toj ploci. Prvo sam koristio samo corsair dominator 1600 cl8 i tada je radio samo na 1333. I kad samd dodao kingstona koji je isto na 1600 ostalo je na 1333.
ipak mislim da bi trebalo da radi na 1600 a mozda i radi samo to ti ne vidis  Smile
mozda je problem sto si stavio razlicite momorije i neka mozda vuce na 1333...
Da nije slucajno neka od njih 1333mhz,ako jeste onda se sve vracaju na 1333,ali mislim ako su 1333 da ne mozhes da ih natjerash na 1600 pogotovo kad su razlicite.Npr mozda bi kingston mogao a crosair ne(samo primjer)....
Provjeri da nije neka od njih 1333mhz ....Samim tim si pogrijeshio shto nisi uzeo sve iste modele,mislim da ima razlike kad su razliciti modeli ram memorije i kad su isti....MOgao si uzet neshto ovako pa puta2(x2):

http://www.itsvet.com/proizvod/kingston-6gb-(3x2gb)-1600mhz-ddr3-khx1600c9d3k3-6gx/comp_comp_ram/71/1085

Skini cpuid i imash tamo da provjerish na kolko radi ram,koja je voltaza i sve posebno za svaki modul:

http://www.cpuid.com/
Nisam kupio kingstona dobio sam od drugara  Smile poklonu se u zube negleda idem sad da skinem ovo da proverim pa javljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung e250
Lazo, mislim da je resenje u setovanju biosa, posto bi obe memorije trebale da rade na 1600, vidi se iz naziva. Treba da podesis prema latencijama i naponima losije memorije. Skini cpu-z ili idi na sajtove proizvodjaca, i naci ces ovo o cemu pricam.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
Evo sta kaze cpu-z

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture2.JPG
(56.53 KB, 418x402)
Capture3.JPG
(43.09 KB, 415x398)
Capture4.JPG
(51.25 KB, 414x398)
Capture5.JPG
(53.26 KB, 416x404)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson Xperia mini
Eto ga Kingston ti radi  na 1333 kao sto sam i rekao  Smile

Nemojte samo nabijati post count vas dvojica (higuy i Laza@)

Ponavljate zamnom kao papagaji vise manje a izgleda vise...  Smile


P.s.- Vidim na ovom forumu stvarno nema postovanja prema starim clanovima, a steta trebalo bi inace biti a i u zivotu bogami  Smile

Izvinjavam se na off-u...  Smile
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 20:04:23 od Havin Fun »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
Pa koliko ja vidim i corsair radi na 1333. Isto je bilo i kad je bio samo corsair . Nekapiram zasto je problem u kingstonu kad bi i on trebao da radi na 1600 evo slike sa kutije lepo se vidi da je 1600
ali buni me i ovo kao da i kingston radi kao cl8 nesto bas nije u redu

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture6.jpg
(18.91 KB, 448x82)
Capture1.JPG
(60.1 KB, 854x176)
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 20:24:41 od srdjandk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung e250
Ne ljutim se ja, ali ti sam kazes have fun (zabavite se). Prema cpu-z obe memorije mogu da teraju fsb od 2000 na ddr3 memoriji (3x666). Latencije im se poklapaju kao i naponi. Podesi Lazo taj tvoj bios kako treba. Mora da radi na 1600 osim ako nije problem memorijski kontroler na procesoru.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Podesi Lazo taj tvoj bios kako treba. Mora da radi na 1600 osim ako nije problem memorijski kontroler na procesoru.
Smile Smile Ne treba ja da podesim bios nego srdjandk.Gdje sam ja citao da novije ploce sa ovim brzim i shto bi smo rekli markiranim ram-ovima(kingston,crossair....) ne rade bash dobro.Mislim da treba bios da se ispodesava ili da se updatuje bios ako postoji update  Smile  Gdje li sam to citao Smile  Ako nadjem postavljam link  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:09:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.534 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.