Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radovan Karadžić: Ne bi bilo rata da Alija nije mutio  (Pročitano 34184 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa mi smo htjeli otic iz juge i sta je tu problematicno,da nije bilo saglasnosti MZ o tome,to se ne bi ni desilo...a rat su htjeli srbi jer bez ustanka nikad ne bi imali svoj geto u bosni kakav danas imaju:D sta je tu nejasno?...lako je pricat sad o izetbegovicu kad doticni vise nije medju zivima i odapinjat kojekakve strelice daljih razdora...vi srbi,bosanski, prije svega treba da znate da vas je u ratu vodio kompletni ludjak...
Pa sto niste otisli, vec ste hteli uzeti srpsku i hrvatsku zemlju?

E, ne moze tako sinko...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
Mi htjeli uzet???politika uzimanja srba od drugih je danas aktuelna u rs-u(pogledaj pod temu cavic,a u proslost necu zalazit sjetimo se acine agrarne reforme na stetu bosnjaka,pa poslije njih komunista)...objektivno dobili ste vise nego wam pripada...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Pa mi smo htjeli otic iz juge i sta je tu problematicno,da nije bilo saglasnosti MZ o tome,to se ne bi ni desilo...a rat su htjeli srbi jer bez ustanka nikad ne bi imali svoj geto u bosni kakav danas imaju:D sta je tu nejasno?...lako je pricat sad o izetbegovicu kad doticni vise nije medju zivima i odapinjat kojekakve strelice daljih razdora...vi srbi,bosanski, prije svega treba da znate da vas je u ratu vodio kompletni ludjak...

Поприлично ефикасан "лудак"мора се признати.
Требаш прочитати дефиницију ријечи ГЕТО: ми смо читаво вријеме имали отворена врата
                                                                  док ви богами нисте могли макети док вам тај
                                                                  "луђак" није дозволио.
Сјети се изјаве Изетбеговића у прије ратној скупштини СР БиХ када је рекао шта је циљ и по
цијену (молим лијепо ти реци чега?).Сјећаш ли се оног Мурата Шабановића са својим позивима
Алији и оне комедије два мапетовца?
Ипак сте имали могућност избора прије него сте затворили пролаз србима из западног дијела
Републике Српске према семберији и Србији.
Ако не знаш да ти кажем да је на 11-том километру од Добоја стојала Хрватска војска и АБиХ
(Хрватска војска из Хрватске а не ХВО) са тенковима и транспортерима успоставила блокаду
свих срба.
Мој је рођак кренуо (упркос савјетима других)на пут у Србију мислећи да цивилима неће
ништа и нађен је заклан током ослобађања села Јоховац и Которско (ти знаш за та села)
у распадајуђем стању.
Болнице нису могле функционисати (нисте дали пролаз ни болесницима) дјеца у Б.Луци
су умирала а ти кажеш луђак.
"Лудак" је научио лекцију од ваших команданата и зато сте имали блокирано Сарајево да
знате како је када не можеш утицати на ствари.
Хтјели сте да чекамо да поцркамо од глади али тај "луђак" када је видио да са вама нема
договора одлучио је да вас помете и помео вас је  све са хрватском војском и са
загребачком и са осјечком и са слав.бродском и са дијелом ријечком.
Морам ти признати да је био лијеп осјећај у растурању ријечана (згазили смо их у
Дервенти ко пичке) и хвала "луђаку" што сам имао част да учествујем у томе.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2009, 08:59:30 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
U pravu si jeti,zbog toga ce mu i sudit...morace da odgovara i sta je radio u mjestima gdje srbi nisu bili suverena vecina,sta je uradio na uspostavi granica k.k.v...ma sve je to truba kao i srpska politika u bosni koja je spala eto da raspravlja s bosnjacima o domu penzionera u mrkonjic gradu...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6230
@incko
Zamisli da nije bilo Mladica, pa da su vam harali Seselji, Arkani, sivi i beli i crni vukovi, orlovi itd.
Sta bi sve tamo bilo?
Covek bre napravio regularnu vojsku, a ne vikend ratovanje, klanja pljacke ko gde stigne.
Bez Mladica duplo bi vas stradalo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
U pravu si jeti,zbog toga ce mu i sudit...morace da odgovara i sta je radio u mjestima gdje srbi nisu bili suverena vecina,sta je uradio na uspostavi granica k.k.v...ma sve je to truba kao i srpska politika u bosni koja je spala eto da raspravlja s bosnjacima o domu penzionera u mrkonjic gradu...

Јебеш дом пезионера.
Де ти мени реци шта сам ја то горе слагао по твоме ако мислиш да јесам?
Њему ће судити Хашки суд и то је тачно.
Мислиш да твоји неће доћи кад тад на суд?
Инзко има још судова осим Хашког.
Мислиш да Силајџић не заслужује суђење?
Да сте паметни сами би му судили а неби чекали када ће му пресуда бити
какву Хаг не пресуђује.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
Pa nisam bas upucen udetalje sta se desavalo na ratistima,al mislim da je to sto ti nazivas ratnim podvigom plod politickog dogovora tudjman-milosevic o razmjeni teritorija posavina za tzv.srpsku krajinu u hrvatskoj...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6230
Pa nisam bas upucen udetalje sta se desavalo na ratistima,al mislim da je to sto ti nazivas ratnim podvigom plod politickog dogovora tudjman-milosevic o razmjeni teritorija posavina za tzv.srpsku krajinu u hrvatskoj...
Bre @incko, probaj malo da budes covek. Sta ste sve radili onim jadnim momcima iz JNA po celoj Jugi? Nit su ratovali, vukli ih gladne zedne na sve strane i na kraju ubijali. A svi su ini imali neke porodice, koje su ih poslale da odsluze obican vojni rok. Jel si ti gledao kako je onaj u Splitu davio mladica?
Pa ja bih za to pregazio pola Splita, streljao za odmazdu 5000 splicana i ostavio ih da posle nose cvece sledeca tri milenijuma.Kako su skotovi gledali i navijali na davljenje neduznog mladica.
Oni u Sloveniji bez metka u cevi. Ubijeni na pravdi Boga. Pa kod vas u Sarajevu.
Kazem ti lepo, ja bih Mladicu sudio sto je bio mek i dobar prema vama.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2009, 09:37:44 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Pa nisam bas upucen udetalje sta se desavalo na ratistima,al mislim da je to sto ti nazivas ratnim podvigom plod politickog dogovora tudjman-milosevic o razmjeni teritorija posavina za tzv.srpsku krajinu u hrvatskoj...

Велика је то временска разлика да би био дио договора који је сигурно постојао.
Какав и у каквом облику не знам.
Није то био ратни подвиг већ борба за опстанак који сте ви дефинисали као етничко
чишћење не питајући своје политичаре зашто је дошло до тога.
Ми смо били принуђени ил да помремо ил да згазимо.
Изабрали смо ово друго и успјели.
Једноставно нам нико није био дао другу алтернативу.
Да не би рекао па могли сте пристати на БиХ какву смо ми предлагали морам одмах
рећи да нисмо јер не вјерујемо да таква босна србима даје право на живот.
Док БиХ није била самостална почеле су борбе.1991 регуларна хрватска војска је
ушла у БиХ на територију општине Требиње село Равна,а 26.03.1992 такође је
хрватска регуларна војска са ТО БиХ побила 70-так цивила (већина жена) у
Сијековцу код Брода.Тада је још постојала СР БиХ у саставу СФРЈ и није било
нити српске војске нити паравојних формација.
Мислим да је Сијековац превагнуо и код оних који су се до тада колебали те није
било другог него пушке у руке. Умјесто разговора нама је понуђен рат и
ми смо прихватили.Колико нас је све то коштало и кошта данас знамо сви.
Зато је живот под истим кровом не могућ (нико никоме више не вјерује).
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 6230
Znas kako? Sloba smestio Radovanu, kao on mirotvorac a Radovan za ratnu opciju. I Sloba verovao Holbruku, kao fol daj da sredimo ovo i ne diramo ti Kosovo.Radovan i Ratko obezbedili sve i teritoriju i drzavu i institucije. Popustio oko Brckog i postao veliki mirotvorac.
Radovan prihvatio za rad mira u kuci da se vise ne kandiduje, pa je ovaj posle smestio i jednom i drugom.
U Dejtonu bi oni jos vise skratili stvar, ali su dobro znali da Sloba ne drzi nista pod kontrolom u Srpskoj.
Tako da su bili obazrivi.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.