Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:02:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rado ide Srbin u vojnike ...  (Pročitano 12065 puta)
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Upravo tako Dzoni... Ako su tolike mudonje, neka idu na Kosovo, a ne po kafanama da seru kako SU ONI NARODNI HEROJI I KAKO ONI BRANE SRPSTVO.

Sve je to zaostavstina i posledica komunizma... Nazalost...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro to sa cishcenjem wc chetkicom za zube je mit
.u principu cishcenje wc je najlakshi posao u vojsci
jer se svodi na bacanje kofe vode u dotichni chuchavac
(kojih nigde nema vishe od 5) i slichan postupak sa
pisoarima (a gde ima creva , sve se radi crevom).
dakle sve se radi za maksimalno 10 minuta.
chak i kad se radi gsp ,cishcenje WC se svodi na
sipanje vece kolichine kiseline.
ono shto rade kad nekog hoce da zajebu u
vojsci :ne naredjuju mu da chisti wc chetkicom
jer bi ovaj mogao da se zali da je maltretiran ,
nego ga rasporedjuju na pozarstva ,pomocnishtva
i onda ga pecaju kad ce tamo na duznosti da
zaspi pa ga shalju u pritvor.
inache jedan dechko koji je sluzio samnom vojsku
je bio na civilnom sluzenju pa je odluchio da dodje
u vojsku . razlog : radio je u nekom porodilishtu
gde su ga obichno slali da kupuje neshto po prodavnicama
i pijaci. jednom noseci nekom doktoru robu
koju je kupio prolazio je pored sale za porodjaje
i video zenu kako se poradja .toliko mu se
smuchio zivot da je resio da dodje u vojsku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Jao klinci .......ne daj boze da vam zapuca nad glavom,ili ne daj boze da morate da uzmete puske u ruke pa bi videli  zasto vam treba.To sto vi smatrate da ste bogom dani ce vama da se olupa o glavu.Druga stvar ,osnovnu vojnu obuku bi trebao svako da prodje trajala ona 3,6,9,12 meseci.

Citat
Upravo tako Dzoni... Ako su tolike mudonje, neka idu na Kosovo, a ne po kafanama da seru kako SU ONI NARODNI HEROJI I KAKO ONI BRANE SRPSTVO.

Sve je to zaostavstina i posledica komunizma... Nazalost...

Alo covek nemoj da lupas vise i bolje sebi ocisti pelene ....posto iz njih jos nisi ni izasao.

Citat
Srbija se voli srcem, a ne puskom. Kada to ovaj narod bude shvatio, mi cemo procvetati... I kada ovaj narod bude izasao iz komunisticki-zatrovanog patriotizma.

Samo je ti brani srcaem ,ali ipak ako se pripuca ja bih trazio pusku.

Citat
dobro to sa cishcenjem wc chetkicom za zube je mit
.u principu cishcenje wc je najlakshi posao u vojsci
jer se svodi na bacanje kofe vode u dotichni chuchavac
(kojih nigde nema vishe od 5) i slichan postupak sa
pisoarima (a gde ima creva , sve se radi crevom).
dakle sve se radi za maksimalno 10 minuta.
chak i kad se radi gsp ,cishcenje WC se svodi na
sipanje vece kolichine kiseline.
ono shto rade kad nekog hoce da zajebu u
vojsci :ne naredjuju mu da chisti wc chetkicom
jer bi ovaj mogao da se zali da je maltretiran ,
nego ga rasporedjuju na pozarstva ,pomocnishtva
i onda ga pecaju kad ce tamo na duznosti da
zaspi pa ga shalju u pritvor.
inache jedan dechko koji je sluzio samnom vojsku
je bio na civilnom sluzenju pa je odluchio da dodje
u vojsku . razlog : radio je u nekom porodilishtu
gde su ga obichno slali da kupuje neshto po prodavnicama
i pijaci. jednom noseci nekom doktoru robu
koju je kupio prolazio je pored sale za porodjaje
i video zenu kako se poradja .toliko mu se
smuchio zivot da je resio da dodje u vojsku  Smile

Sve je to rekla ,kazala ali poenta vojske nije samo oruzana obuka ,vec i ucenje "neke" discipline..

Da se razumemo nisam za varijantu da se provede 12 meseci u Armiji ,neka bude i 6,ali da se vojna i oruzana obuka svakako treba zavrsiti ne sad radi rata ili ko zna cega ,prosto zbog sebe.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je isto samo njega nema

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@herros brate u pravu si. Tesko se nama sa ovakvim omladinom. Puni su junastva a jos im mleko curi niz bradu. Ni iz svoje ulice bez utoke ne smeju da izadju a pricaju o nekom junastvu i srpstvu, Kosovu Ja licno imam 15 meseci ratista iza sebe a oni znaju da /rasklope i sklope pistolj? O junaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
"Samo je ti brani srcaem ,ali ipak ako se pripuca ja bih trazio pusku."

Treba zemlju da brane ljudi koji su obuceni i placeni za to. A ne klinci koji su videli mesec i po dana vojne obuke...

Problem ove zemlje je sto samo ako se uzme puska si onda patriota... Sto je tragicno...


Alo covek nemoj da lupas vise i bolje sebi ocisti pelene ....posto iz njih jos nisi ni izasao.

Ovo ne bih komentarisao... Sve sam vec rekao u svojoj prvoj poruci...


Da se razumemo nisam za varijantu da se provede 12 meseci u Armiji ,neka bude i 6,ali da se vojna i oruzana obuka svakako treba zavrsiti ne sad radi rata ili ko zna cega ,prosto zbog sebe.

Prosto zbog sebe? Prijatelju, ja sam se pronasao u muzici, a ne u oruzju... Ako neko sebe nadje u tome, neka to radi ako je srecan. Ja imam ortaka iz mog kraja koji je zavrsna godina na Vojnoj akademiji... Covek to voli i to mu je zivot. Nemam ja nista protiv toga. Ja volim muziku i u tome sam se, ponavljam, pronasao... Imam samo nesto protiv tih debila koji vode celu tu instituciju, osim novog ministra odbrane Stankovica, koji mi se cini dobar covek.

p.s. Inace znam dosta ljudi koji je izaslo iz ARMIJE, koji su nesposobniji od najvecih debila sa kojima sam sluzio civilno...



« Poslednja izmena: 29. Dec 2005, 19:16:15 od tubba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je isto samo njega nema

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slazem se da je vojska srozana do dz, ali je \prigovor savesti\ najgore sto se moglo desiti jer kod nas nema nikakve kontrole i svi moguci zabusanti i tatini sinovi se pozivaju na nj. Poremecen nam je sistem vrednosti, drzava nam je nikakva pa mi nije ni cudno sto mladi nemaju nikakav odnos prema njoj niti prema institucijama. NPR Poznajem nekoliko policajaca koji su bili sa mnom na ratistima koji jos uvek rade pa na intervencijama ljudi dozivljavaju da im klinci od 17,18 godina kazu  _Idi na Kosovo pa se kurci/ ti isti klinci kojini na karti ne znaju da pokazu gde je Kosovo. Ne zelim ni da zamislim kakva ce nam drzava biti za 20/30 godina kada ova generacija sazre. Sta ce biti kada moji klinci/ tri i jedna godina/ budi u punoj snazi. Neka im je Bog u pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Citat
Treba zemlju da brane ljudi koji su obuceni i placeni za to. A ne klinci koji su videli mesec i po dana vojne obuke...

Apsolutno pogresno,a recicuti zasto.Pa jednostavno nasa vojska nije profesionalna.Kako to da ja bez ikakve veze nisam bio na ratistu u Bosni i Hrvatskoj a bio sam u vojsci bas 1992/93 .Doduse jesmo bili na granici ali tada sam vec imao 9 meseci armije ,tako da jesam bio vojno sposoban da idem u borbu.Otadzbinu treba braniti uvek bio ti muzicar,lekar itd ,za vreme rata sigurno neces da sviras i da cekas vesti sa ratista......,a sta ako je ratiste bas tu kod tebe??Sta ces onda raditi???
Daleko od toga da se ja palim na Army tipove, i da ce vojska da te "nauci" zivotu ....ne nece ,ali prakticno gledano naucices da pucas,da vozis tenk bices sposoban da branis svoj prag.
E sa ovom civilnom vojskom ...bas i neces,ali ajde valjda i to spada u promene.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson 
Alo bre sta ste se okomili na mladje generacije starci jedni.
Sta kao vicete da branite Kosovo nemoj da me zasmejavate ko ne sme bez utoke da izadje iz svog
kraja.Samo ocu da kazem da nasa vojska i policija nije ni za kurac.I treba da idu na Kosovo  posto
se ovde prave vazni i biju te klince koji se zalecu na te robokapove i biju snjima.
Jer treba mozda da biju Srpsku omladinu jer im je to posao jer treba decka sa njihovih Akademija
da spici metak u vilicu malog Milana Vasica na derbiju. Jer im je poso da uzimaju mito da dilaju  drogu.
Pa bre Kosovo bi pre odbranili navijaci nego te kukavice koje se kriju iza uniforme i pancira. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
"Apsolutno pogresno,a recicuti zasto.Pa jednostavno nasa vojska nije profesionalna."

To nije ni moj ni tvoj problem, vec ove neorganizovane drzave vec 20 godina.


Otadzbinu treba braniti uvek bio ti muzicar,lekar itd ,za vreme rata sigurno neces da sviras i da cekas vesti sa ratista

Nikada ja nisam rekao da ne treba braniti otazdbinu. Ali za mene otazdbina predstavlja porodica, moje okruzenje, prijatelji, a ne da dam zivot za tamo neku babu iz Svilajnca ili tako nesto... Za svoje prijatelje uvek sta god treba, a za tamo neku ideologiju da ja branim srpstvo, ne... Mozda je to bilo pre 500 godina, sada je to totalna zabluda, jel 90% nacije bi u slucaju rata cuvalo samo svoju bulju, sto je i logicno.


a Sta ako je ratiste bas tu kod tebe??Sta ces onda raditi???

Ne trudim se tako da razmisljam, ali ako nema krajnjeg izlaza, UZEO BIH I JA PUSKU, koliko god to zvucalo nemoguce. Ako postoji mogucnost, pobegao bih sa porodicom u inostranstvo da spasim moju porodicu i naravno, kao sto sam vec rekao, gledao samo na svoju porodicu i prijatelje jel je to za mene SRBIJA.


E sa ovom civilnom vojskom ...bas i neces,ali ajde valjda i to spada u promene.

Civilna vojska je kod nas pogresno shvacena. TACNO je da to sluzi kao legalan nacin za izbegavanje vojske, i PRIZNAJEM da sam zato otisao a ne zato sto imam prigovor savesti. TO JE SAMO PAPIROLOGIJA. 80% civilnih regruta ide upravo iz tih razloga, a ne zato sto ne sme da drzi pusku. Civilna je uvedena u Engleskoj za vreme prvog svetskog rata (1916.) i oni su pomagali izbeglicama i ranjenicima,obezbedjivali hranu, vodu itd. sto moze da bude korisno za civile tokom rata --> NADAM SE DA SE OVDE SLAZEMO --<, dok su uniformisani vojnici bili na frontu. Da je ovo PRAVA Civilna vojska, pohadjivali bi se ABH kursevi, prva pomoc i to je totalno nesto drugo od ovoga sto je kod nas.

Imao sam jednog lika u bolnici, VEROVALI ILI NE, koji je bio 4 godine u Sremskoj Kamenici, bivsi policajac i on je dosao u civilnu... Razlog mu je da nece da ide u redovnu jel je to prosao cetvorostruko, sto je tacno. Toliko o tome, da regrut koji ide u civilnu vojsku ne sme da nosi oruzje, nikada nije bio clan streljackog saveza ili bilo cega tako neceg. Vojska je, kao i drzava, 100% neorganizovana, neprofesionalna, a za da bi se to dovelo u red, po mojoj proceni, trebalo bi od 15 do 20 godina.


« Poslednja izmena: 29. Dec 2005, 20:20:00 od tubba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je isto samo njega nema

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Alo bre sta ste se okomili na mladje generacije starci jedni.
Sta kao vicete da branite Kosovo nemoj da me zasmejavate ko ne sme bez utoke da izadje iz svog
kraja.Samo ocu da kazem da nasa vojska i policija nije ni za kurac.I treba da idu na Kosovo  posto
se ovde prave vazni i biju te klince koji se zalecu na te robokapove i biju snjima.
Jer treba mozda da biju Srpsku omladinu jer im je to posao jer treba decka sa njihovih Akademija
da spici metak u vilicu malog Milana Vasica na derbiju. Jer im je poso da uzimaju mito da dilaju  drogu.
Pa bre Kosovo bi pre odbranili navijaci nego te kukavice koje se kriju iza uniforme i pancira. Smile Smile
Дечко, млад си и зелен. Добром делу твоје генерације ништа -није ни за курац- у овој земљи, врхунац им је да некога пребију и да лочу пиво на ћошку. Молим те реци шта би ти урадио да се ово срање поправи, имаш ли неку идеју?Баш бих волео да чујем. Озбиљно мислим. Хајде да те чујем
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:02:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.