Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: racunar se gasi kad ucitava video sa you tuba ili bilo kog drugog sajta  (Pročitano 6821 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Izvini mislio sam da je napisao da testiras memoriju. Skini Everest i on ce ti prikazati komponente koje imas i link ka sajtu proizvodjaca da skines drajvere. Ako imas problem sa pronalazenjem drajvera, ti postavi ovde koje komponente imas i neko od nas ce pokusati da ih nadje. Da li znas jos nekog ko koristi istu verziju win-a koju i ti koristis? Na osnovu naziva, ne zvuci mi kao neka modifikovana verzija win-a, ali nikad se ne zna.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
uh ne znam ovaj cd sam kupio jednom prilikom ..izgleda samo ja imam ovakav xp haha ..ok skidam everest  pa cu da vidim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
evo odradio everest samo je sad ono sto me zbunjuje zasto nije prepoznao da je ovo AMD Sempron...e sad jel moze nekako da skinem ponovo sve drajvere a da ne reinstaliram ponovo xp ..samo pitaj boga sta sam ja sve instalirao koje kakve drajvere hmmmm treba naci njih pa izbrisati   ako moze tako uopste


a evo i jos jednog podatka mozda pomogne i sta je ovo overclok za 20%

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

comp22.jpg
(33.27 KB, 290x241)
everest provera10.jpg
(67.2 KB, 570x586)
cpu12.jpg
(72.63 KB, 557x610)
« Poslednja izmena: 09. Jun 2010, 21:40:39 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Pa drajvere mozes da update-ujes ili da izbrises postojece, pa da instaliras nove. To mozes da uradis u Device manager-u, kliknes desni klik na komponentu i update ili uninstall driver. Ali ne znam, mozda ti sve ovo pomogne bez instalacije novog sistema, a mozda i ne. Moj savet ti je, ako imas nekog druga koji se razume u kompove i ima neki kvalitetan ne modifikovan XP, da ti da CD ili ti on instalira sistem i drajvere.

Na sledecim adresama mozes da nadjes potrebne drajvere:

1. Maticna ploca, izaberi Motherboard, SocketA(462), i na kraju model maticne ploce A7V8x-x i posle toga operativni sistem. Skini drajvere za: Audio, LAN, Utilities i Other i sve to instaliraj.

2. Graficka karta

3. i naravno, ako imas jos neke komponente (modem, stampac, skener,...) instaliraj drajver za njih, ja ovde nisam video da imas nesto od toga.
« Poslednja izmena: 09. Jun 2010, 21:58:42 od cvrle_bg »
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
hvala ..sutra idem sa reinstaliranjem pa sta mu bog da  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.189 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.