Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:41:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Racunar blokira  (Pročitano 3763 puta)
24. Feb 2011, 11:51:47
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia n96
Pozz.Racunar mi radi ok sve dok ne probam da instaliram neki program u toku instalacije samo zakuca i moram da ga restartujem,obarao sam sistem i opet isto.Skenirao sam sa Malwarebytes' Anti-Malware,i avastom i ne nalazi nista.Testirao sam i hard disk sa HD Tune Pro,i kaze da je sve ok,probao sam i sa drugim ram memorijama i opet isto,vracao sam bios na fabricka podesavanja.Gledao sam u device manageru da slucajno hard disk nije prebacen na pio,ali tamo stoji da je u dma modu.I dok sam radio nov xp islo je bas sporo na onom delu posle formatiranja hard diska kada pocne da kopira podatke. Gledao sam u task menadzeru i nema nekih opterecenih procesa.Sve radi ok dok ne krenem da instaliram nesto.Sta moze biti? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Siemens C55
meni i dalje lici na hard iako si ga skenirao posebno zato sto ide sporo instalacija(mada to moze biti i do cd-a ili optike) i zato sto ti zakoci bas kad instaliras nesto moguce da naidje na bad sektor probaj da mu pustis i hdd regenerator pa javi sta kaze i kad zakuca jel sija hdd lampica konstantno?....  za svaki slucaj back up vaznih podataka na cd pa da vidimo sta dalje ciniti Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
da probas noviji win installer?

http://support.microsoft.com/kb/942288
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia n96
Probao sam i sa drugim dvd citacem,i menjao kablove od hard diska i citaca,i instalirao najnoviji windows instaler ali neuspesno.Probacu da skeniram sa tim programom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia n96
Taman sam se ponadao da ce naci nesto na hardu pa lepo da ga bacim i da kupim drugi ali nista.Nije nasao ni jedan bad sector,skenirao sam dva puta,i posle radio defragmentaciju...A kada zabode racunar ne sija stalno lampica,treperi na jedno 3-4 sekunde. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
A koji imas XP?Jel XP PRO SP3 ili neka druga verzija?I zanima me jos 1 stvar.To sto je pitao kolega pre mene.Dal kad instaliras i kad ti se zakuca dal ti hard svetli tj dioda crvena i dal ne mozes nista da radis dok ti se to desava?Meni je bio pokvaren hard disk na MSI laptopu i desavalo mi se bas to sto pricas.Pri svakoj instalaciji on se zakuca i dioda pocne da svetli i da cak ni ne trepce.U to vreme ne mogu da otvorim ni 1 program i ne mogu nista da radim.I meni je wd tools , zatim HDD regenerator pokazao da je sve OK.Ja ti preporucujem da uzmes ti drugi hard bilo kakav i da sve odradis kao sto si radio i da vidis dal se to desava sa drugim hardom.Ako jeste odradi back up podataka i bacaj hard ili mozes ga drzati kao second hard cisto da stoji.I zadnje pitanje.Da hard nije mozda WD EARS green sa 64 mb buferom?  Smile Ako jeste znam sta je problem i objasnicu ti kad odgovoris.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia n96
Imam instaliran xp sp3,a probao sam i sa windows 7 i sa xp sp2.Kada racunar zakuca treperi mi crvena lampica svake sekunde,nije ono da sija da se ne gasi i tad ne mogu da otvorim ni jedan program ili folder a strelicu od misa mogu da pomeram.Evo slika od hard diska.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

25022011008.jpg
(1000.09 KB, 1944x2592)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG 
Do harda ti je to 95% nema šta, poznat mi je i model i simptomi koji ti se dešavaju. A to što nije našao nijedan bad sector i nema puno veze. Jednostavno je istrošen sam hdd zbog kojih dolazi do tih poremećaja i da ti ne dužim...
Zameni hdd i neće biti problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Motorola ex109
Slicna stvar se desava i kod mene,samo sto kod mene blokira i kada otvorim neki program,ili slike,igricu...desi se samo da desktop zaledi ne radi vise ni mis,niti bilo sta,i jedini lijek je restart....e sad desilo mi se to prije 10tak minuta i imao sam namjeru da ga izlupam i vodim na smece,ali ajde da prvo napisem ovdje,mozda neko ima pametniji savjet,nego da ba nosim na smece...


slucaj od prije 10tak minuta je da sam htio raditi nesto u photoscapeu,ali nema sanse...sjekao sam sliku u photoscapeu ali samo zaledi i onda moram restart...eh sad do cega je ne znam,ali imam jos malo malo zivaca da trpim ta sranja...

unaprijed hvala svima na savjetima   Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjena reklama
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
otvori posebnu temu za svoj problem

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:41:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.