Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Putnik bez karte polomio nos kontroloru  (Pročitano 9106 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Ja sam za sve stvari takav.

Kada sam drzao radnju (tacnije otac a ja pomogao) u najgore vreme 90-ih, i tada smo uredno placali porez i knjizili ulaz i izlaz robe. Lik pored mene je radio sve na crno. Naravno da sam mu redovno navaljivao inspekciju na vrat. Sto bi ja placao porez a on ne. Nemam potrebu da se zezam sa inspekcijom kada mogu fino da zaradim i mirno da spavam i kada platim sve obaveze ali necu da budem budala a drugi da uzima kajmak.

Ali sam zato zajeban kada nesto zajebu... kao za infostan npr... kasnio sam za mesec decembar... platim 23. januara a stigne mi racun za februar sa nekih dodatnih 4,500 din. Okrenem i pitam sta je a oni kazu troskovi tuzbe od 16. januara a koja je obustavljena po uplati 23. Na sajtu Infostana pise - rok je do poslednjeg dana u mesecu kada je racun ispostavljen, nakon toga stize pismena opomena pred utuzenje i rok ne manji od 15 dana za placanje, pa tek onda tuzba. Kako ja nisam dobio nikakvu opomenu, otisao sam u infostan, nahebao im se majke, insistirao da vidim direktora... naravno, tih 4,500 su nestale sa mog sledeceg racuna... samo po propisima i sve je ok.  Smile
    Eh,što mi nisi komšija.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Треба да се плати карта, то је некако нормално. Ал од када су увели ове куцкуц папириће а било је поодавно дешава се једноставно да немаш где да је купиш. Ил трафике немају ил нема трафика. И ја сад треба да шипчим пола километра да би купио карту негде и возио се километар? Важи. И још се дешава да шофер нема карте. Значи понекад када баш путујем преко целог града типа Карабурма Видиковац одем лепо до шофера као узоран грађанин јер јебене трафике немају јебени куцкуц и он нема. И шта сад који к*ц?

Иначе никада нисам имао проблема са контролом, пустили ме једно 4-5 пута на лепе очи ал сам био јако културан и имао невероватно оправдане разлоге Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46924
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Što to nije uradio recimo u Nemackoj ,  tamo ako se putnik zatekne bez karte placa 40e i nema šanse da se izvuce na bilo koji nacin , a da udari kontrolora završio bi u zatvoru ili u nekoj od ustanova za mentalno obolele ...

Па код нас се плаћа 3 хиљаде динара, а то је близу 30 евра.  Smile 



Иначе никада нисам имао проблема са контролом, пустили ме једно 4-5 пута на лепе очи ал сам био јако културан и имао невероватно оправдане разлоге Smile

Па овај лик је нешто контао да су све остале тако пустили, само њега морали да казне.
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 22:39:33 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Тражити разлоге за неплаћање у лошој услузи је ја мислим погрешно. 2 су стране - ГСП који треба да обезбеди то то то и то и ти који треба да платиш карту. Ко год да не одради своје је крив. Е сад нереално је правити ту једнакост да ако неће он нећу ни ја. Па цела држава је у курцу и ништа не ваља, и замисли сад кад би свако дао себи за право да поступи не по правилу него по сопственом нахођењу јер није задовољан. Плати карту ил се вози нечим другим ако ти је прљаво вруће ил шта ја знам. Ал плати карту. Ако не платиш онда не ваља ни држава а не ваља ни народ, ал у том случају нико нема права да се буни.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

ali,zato mozda imas kola...?  Smile
ha-haaa!!!!  Smile Smile
 Smile

Imam kola  Smile
A-HA!!! 
znaci,moje pretpostavke su bile tacne,i slucaj je resen... 

 Smile Smile

covece,kako sam pametan... 
i Poaro bi mi pozavideo... muahahaha...  Smile
oh yeah,oh yeah... 

 Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 22:51:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Ja sam za sve stvari takav.

Kada sam drzao radnju (tacnije otac a ja pomogao) u najgore vreme 90-ih, i tada smo uredno placali porez i knjizili ulaz i izlaz robe. Lik pored mene je radio sve na crno. Naravno da sam mu redovno navaljivao inspekciju na vrat. Sto bi ja placao porez a on ne. Nemam potrebu da se zezam sa inspekcijom kada mogu fino da zaradim i mirno da spavam i kada platim sve obaveze ali necu da budem budala a drugi da uzima kajmak.

Ali sam zato zajeban kada nesto zajebu... kao za infostan npr... kasnio sam za mesec decembar... platim 23. januara a stigne mi racun za februar sa nekih dodatnih 4,500 din. Okrenem i pitam sta je a oni kazu troskovi tuzbe od 16. januara a koja je obustavljena po uplati 23. Na sajtu Infostana pise - rok je do poslednjeg dana u mesecu kada je racun ispostavljen, nakon toga stize pismena opomena pred utuzenje i rok ne manji od 15 dana za placanje, pa tek onda tuzba. Kako ja nisam dobio nikakvu opomenu, otisao sam u infostan, nahebao im se majke, insistirao da vidim direktora... naravno, tih 4,500 su nestale sa mog sledeceg racuna... samo po propisima i sve je ok.  Smile
    Eh,što mi nisi komšija.... Smile Smile Smile

Sto, mislis da se nesto zentam i krisom prijavljujem ljude? Pa ja sam mu u lice rekao da sam ga ja prijavio.

To je isti kome cu cim se usvoji zakon o prodaji pica reci u lice da prvi put kada se klinci napiju i pocnu da lome i galame mi ispod prozora ja biti taj koji ga je prijavio.

Nemam ja taj problem straha... dok sam drzao radnju i kada su mi uletali u radnju i pljackali uvek sam isao na prepoznavanja sa radnikom/com kada ih uhvate i podnosio tuzbe... nikad nisam imao strah da ce neko da mi se osveti... on meni pravi stetu, neka se on plasi a ne ja.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 22:58:25 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Niti branim jedne niti branim druge, ali kontrolori sa kojima sam ja imao posla su bili najveci skotovi.  Znaci markica vazi do kraja meseca a ja se vozim negde oko 11 sati i on mene zajebava kako nemogu da se vozim jer je istekla.
Takve skotove treba premlatiti i to zestoko
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Citavog zivota igram fer... i nikada nisam imala nijednu neprijatnost sa kontrolorima ili kondukterima...

A od kada svakodnevno koristim gradski prevoz (citaj - zadnjih 15 godina), malo mi je ispod casti da nemam mesecnu markicu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Mozilla (lucid)
mob
Nokia 6630, valjda
Nije problem kupiti kartu, uopshte nije, ali situacija... ulazish u prepunu 37, za koju pishe da ide na svakih 10 minuta i za koju pishe da je poslednja sa trga u 23:50 - ide na svakih 40 minuta i prepuna je, poslednja polazi sa trga u 22:00h naravno dodje jedna u 23:45 i ti lepo udjesh otkucash kartu, otkuca josh 20 ljudi i onda dolazi lik i trazi ti 100 dinara jer je to nocna linija... Stoji da su jako bezobrazni, hvala bogu ima me nisam sitan tako da su prema meni ljubazni, ali video sam shta rade ljudima koji su fizichki slabiji od njih, video sam kako je jedan lik uhvatio neku curu za kosu i izvukao je van prevoza, nazalost nisam mogao da dodjem do njega... Situacija 2: Ulazish u prepunu 23 ili 56 gde ne radi jedan jedini kuc-kuc uredjaj, tj mozda radi onaj kod vozacha ali ti si se jedva ugurao pored kompresora i zadnjeg sedishta u autobus... Ako podjesh prema uredjaju da izbushish kartu dogodice ti se linch i spaljivanje na lomachi. Onda ulazi kontrola koja se ugurava u sad vec prepuniji autobus... i trazi ti lichnu kartu... BTW nemaju prava da mi traze lichnu kartu. (pishe na zadnjoj strani lichne karte, koliko znam sluzbenici GSP-a nemaju sudsko ovlashcenje za legitimisanje...)Ti pokazujesh celu kartu, uz njih pokazujesh josh 5 celih karata i govorish da kuc-kuc aparat nije operativn, ovaj na zadnjiim vratima se dere pobratimui koji je ushao na vozacheva vrata da proveri tu kuc-kuc mashinu - ona je ispravna. Ovaj ti govori da cesh da platish kaznu jer si bezobrazno govno koje hoce da se shvercuje - e mislim da je u tom trenutku ostao bez nosa i kojeg zuba...
« Poslednja izmena: 27. Maj 2010, 16:45:54 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Да, и мене живцира кад је исправан куцкуц удаљен 20 метара кроз џунглу.
На памет ми не пада да идем да се верем к'о Тарзан и откуцавам.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.