Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Putnici četri dana pritvoreni pa deportovani jer nisu imali 38€ po danu boravka  (Pročitano 12599 puta)
01. Avg 2011, 16:11:07
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Putnici zadržani na aerodromu u Briselu, sutra se vraćaju u Srbiju
S. R. T. | 01. 08. 2011. - 12:41h | Komentara: 41

Svih sedam srpskih državljana koji su od subote zarobljeni na belgijskom aerodromu “Brisel šarlroa”, zbog toga što nisu imali 38 evra po danu boravka, kako propisuje bezvizni režim, biće vraćeno u Srbiju. Petoro njih sutra stiže redovnim letom aviokompanije “Vizer”, dok će problem majke sa detetom biti rešen brže, ali se još ne zna kako će ona biti deportovana.

Kako su nam potvrdili u Ambasadi Srbije u Belgiji odmah po sletanju aviona u subotu posle podne na aerodrom “Brisel šarlroa” prilikom rutinske carinske kontrole zadržano je sedmoro naših državljana, među njima bila je i majka sa jednogodišnjim detetom.

Kako za “Blic” kaže srpski konzul u Belgiji Petar Pavić, žena sa detetom neće sutra biti deportovana sa ostalim srpskim putnicima, već će njen problem biti ranije rešen na drugi način, ali ni njemu na aerodromu nisu precizirali kako.

- Možda je moglo nešto da se uradi da su naši putnici odmah obratili konzulatu. Ovako nakon dva sata njihovo Ministarstvo unutrašnjih poslova, odnosno Biro za strance doneo je odluku da se našim državljanima ne dozvoli ulazak u zemlju i da se vrate za Beograd. Kada je odluka doneta ništa se više ne može promeniti - kaže Pavić.
 
Osim majke sa detotom među “zarobljenim” Srbima koji će morati četiri dana da provedu na aerodromu su i tri studenta, fudbaler koji je krenuo na razgovor za posao, stariji gospodin koji je sa poklonima krenuo na krštenje svoje unuke.
 

Blic

Bravo za Belgiju, tako treba. Maltretirajte majku sa malim detetom, starca koji je pošao u posetu svojima. Požurite sa donošenjem odluke da slučajno ne bude promenjena. Pravi ste šiptarski šljam. Dabogda se raspali u krvavom građanskom ratu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
zao mi je ovih ljudi, ali propisi su propisi  Smile

To je isto kao da si posao na put u drugu drzavu bez pasosa  Smile

Ako znas da je to zakon, a ti ga ne ispostujes, rizikujes da ti traze da im pokazes novac i da te ne puste u drzavu...

Prosto ko 1+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
pa nije, u međunarodnoj praksi takvim putnicima se odobrava neko vreme da nabave propisana sredstva pre nego što se donese odluka. Znači ostavi se vreme da porodica, familija, ambasada, prijatelji mogu da uplate potrebna sredstva ili daju garancije svojom imovinom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 
Срамота.
Јевропо, стиди се!!!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne vidim u cemu je problem... Kada sam pre 2 godine vadila vizu za Cesku, trazili su dokaz da imam 50e po danu.... donela pare... izbrojala pred njima i dovidjenja...

Uostalom... to je sasvim razumna kolicina para za trosenje... tako da... ako nemas para da se vratis, koji q uopste putujes?

Inace, posto sam zivela pored Belgijske ambasade i gledala iz dana u dan ko stoji u redovima za vizu, bas bih volela da vidim boju koze tih ljudi i koji je pravi razlog odlaska.. Smile

« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 16:40:24 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Mislim da to za davanje nekog vremena da se prikupe sredstva, to i nije bas zakonski, ne znam, ne mogu da tvrdim, ali znam da je obavezno da kod sebe imas te pare po danu, a nije obavezno da ti traze da ih pokazes... to se nekako nasumicno radi na granicama i aerodromima..

realno, meni nije jasno kako neko putuje sa detetom od godinu dana bez para  Smile koji je to tek stadijum  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Ide zena da sedne i isprosi nesto... eto koji je to stadijum....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
pa upravo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ide zena da sedne i isprosi nesto... eto koji je to stadijum....

"Aman, kume, pusti me nedelju dana, i biće para"  Smiley Smiley Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Kako ti možeš legalno da zaradiš kao turista?

Od kad je sveta i veka ja mislim da je postojalo to pravilo da moraš sebi da obezbediš boravak bilo gde 100%, da država koju posećuješ neće morati ni cent da potroši na tebi. Zar nije isto i ovde? Prilično sam siguran da ljudi koji posećuju i Srbiju moraju da imaju određenu kintu po danu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.