Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Putin: Moguće je da Moskva prizna nezavisnost Kosova  (Pročitano 24930 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Jel dobio Bata neku kintu za to il samo ima dzabe pivo kod Kineza  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Jel dobio Bata neku kintu za to il samo ima dzabe pivo kod Kineza  Smile
Kintu nije dobio, ali je zemlju ponudio. Smile Smile Smile
Ponudio je nesto kao za milijardu investicija. Prvi put cujem tako nesto neodredjeno.
Bas me interesuje sta ce biti kada Medvedev dodje, sta ce tu biti poenta.
Imam utisak da covek jos veruje u proleterski internacionalizam.
Mozda ce nam 'putinizam' pomoci.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 04:10:16 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 264
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6131
Признаће их руси, чим то буде било у њиховом интересу.....
без обзира на нас и на "братску љубав", чим русима буде одговарало да признају Косово, признаће га....без тога да нас питају...
IP sačuvana
social share
- "Завршну реч нећу дати ја, завршну реч даће неко други, онда када ни мене ни вас небуде било!"Драгољуб Михаиловић (на суђењу)                  

- "Ви ћете убити хиљаде, убићете десетине хиљда, утамничити стотине хиљада, али знајте никада нећете убити нити утамничити жељу мога народа да гради државу као што је демократска Америка!!"Драгољуб Михаиловић (на суђењу)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Samsung Galaxy II
Putin: Osnovano poređenje Kosova sa Južnom Osetijom i Abhazijom
Autor: Tanjug | 26.08.2009. - 19:01

Ruski premijer Vladimir Putin izjavio je danas da su sa moralno-etičkog stanovišta poređenja Kosova sa Južom Osetijom i Abhazijom potpuno osnovana i pozvao učesnike međunarodne komunikacije da "ne budu vazali jedne države", javio je Itar-Tas.
 
"Sa moralno-etičke tačke gledišta potpuno je osnovano poređenje Kosova, presedana Kosova, sa Abhazijom i Južnom Osetijom. Nikakve razlike u suštini nema", rekao je Putin, dodajući da u oba slučaja "postoje etnički konflikti" i da je "bilo kršenja zakona", prenela je ruska državna agencija. U vezi sa tim, Putin je pozvao međunarodnu zajednicu da se dogovori "po kakvim pravilima treba živeti".
Prema njegovim rečima, "ne koriste mnogi svoj suverenitet u punom smislu te reči i, nalazeći se pod pritiskom jedne super-države, SAD, ispunjavaju njihovu političku volju".
Putin je izrazio uverenje da će se takva situacija menjati, "jer niko neće da bude vazal", a "uskoro će nestati blokovsko mišljenje".
Prema mišljenju ruskog premijera, međunarodni pravni subjektivitet Abhaizje i Južne Osetije nastupa od trenutka njihovog priznanja makar od strane jednog subjekta međunarodnih odnosa".
"Na taj način priznanje Rusije je dovoljno", rekao je predsednik ruske vlade, dodajući da Rusija nikada nikoga nije molila da priznaje Abhaziju i Južnu Osetiju. Putin je u Moskvi razgovarao s predsednikom Južne Osetije Eduardom Kakojtijem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Eto, i Putin priznao za slicnosti izmedju Kosova i Osetije, sad je red na rusofile da nam objasne tu Putinovu izjavu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ух како ће ту да дође до прегоревања синапси код русофила ако не примене из момента она два правила ...
1 Путин је увек у праву.
2 Када Путин није у праву, консултовати правило бр 1.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ima ta problematika više aspekata. Prvo za unutrašnju rusku upotrebu, nezavisnost Abhazije i Južne Osetije se objašnjava željom Abhaza i Oseta da ne žive u Gruziji. Praktično isto objašnjenje kao što ga imaju SAD za nezavisnost Kosova. Ali 90 posto Rusa nema pojma ni ko živi na Kosovu, ni ko je koje veroispovesti u exyu, ni ko se sa kim tukao, a još manje zbog čega. Sad je tu pitanje, a ja lično mislim da će tako to ispasti, da će Rusi menjati priznanje Kosova za priznanje Abhazije i J Osetije, i za povlačenje Nato instruktora iz Gruzije. Amer da zadrži kontolu na Bliskom Istoku, a Rus da zadrži kontrolu protoka resursa preko Kakvkaza. Što bi rekli i vuk sit i ovce na broju. Mislim da je tu Lukašenko odaniji Srbiji nego Putin, i to je već pokazao odbijajući da prizna otcepljene gruzijske republike. Ali realno, i Putin nema razloga da bude tu preterano dosledan, kad i mi u suštini sve radimo kao da priznajemo Kosovo. Drugo, Rusi ne mogu sebi da priušte prekidanje ekonomske saradnje sa EU, i to je po meni srž, i ključ što je to priznavanje Kosova od strane Rusije u suštini neminovno. Putin normalno pre svega gleda interes svoje države, a on je takav da u ovom trenutku ne može da si priušti bilo kakvo zatezanje sa EU. Ko što je Ruse više pogodila ove ekonomska kriza, upravo jer su pre toga imali pozitivan trend, tako mu za nastavak tog trenda treba i nastavak saradnje sa EU. A kao državniku mu je državni interes Rusije normalno na prvom mestu. Treba to realno sagledavati i bez histerije. Mada ja i dalje očekujem da će Rusi indirektno pomagati, čak i ako priznaju Kosovo u ovom trenutku. A i treba da shvatimo da se država vodi principom, u se i u svoje kljuse, ne treba tu računati da će bilo ko potura svoju grbaču u naše ime. Najbolje će biti sad da Rus prizna Kosovo i udre u dramljenje, eto zajebaše nas Rusi Smile Ništa manje ne očekujem od drugosrbijanaca, naravno ako Rusija prizna Kosovo, što još uvek nije baš tako izvesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.