Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:45:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: da li ce put kroz vreme biti moguc

Glasanje završeno: 21. Dec 2010, 23:38:21

da
63.9%  (23)
ne
36.1%  (13)
Ukupno glasova: 33
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: put kroz vreme  (Pročitano 22761 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: stojan111
a brzina svetlosti je vec 100 puta postignuta
Ko je to dostigao brzinu od 300000 km/sec ? I gde postoji "vakum" ?
O cemu ti pricas ?
Kao sto rekoh neki ljudi su zeleli slavu i novce i izmislili neke gluposti koje ti ovde naturas kao istinu ?
I ko god ispituje te gluposti se za tebe i tebi slicnim "pravi pametan".
Pa to je gore od religije, posto religija zabranjuje komentarisanje njene imaginacije a ljudi kao ti zabranjuju komentarisanje stvarnosti.
Niko od nas nema pravo da kaze da vreme, prostor i gravitacija ne postoje zato sto se tebi to ne svidja ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
pa ti si taj koji ne veruje u vreme i prostor jer niko ne zna da ti kaže njihov "molekularni sastav". Aj urazumi se malo...

i koje su to "gluposti" ljudi izmislili zarad slave i novca? Vakuum ? bezvazdušni prostor ?
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
pa ti si taj koji ne veruje u vreme i prostor jer niko ne zna da ti kaže njihov "molekularni sastav". Aj urazumi se malo...

i koje su to "gluposti" ljudi izmislili zarad slave i novca? Vakuum ? bezvazdušni prostor ?
Rekao sam ti da sve sto postoji ima molekularni sastav oblik i formu, sta tu nije jasno ?

Sve religije, sve nauke i svi ostali sistemi verovanja koji predstavljaju lazne vrednosti.
Vakum je samo filozofski koncept i mesto bez materije ne postoji.
Citat: stojan111

izvinjavam se i tebi i forumu ali gluplju izjavu u zivotu nisam cuo nauka prica za bebe kao religija ma daj nikad necemo saznati kako priroda funkcionise time se godinama bave veci umovi od tebe (neki poput mene Smile) a ti se nasao pametan da kazes da su oni svoj trud protracili i da je materija izmisljotina racu ti samo jedno pametnim mogu i trebaju da se prave pametni a ne takvi kao ti ovo za 1+1 jeste tacno ali matematika nije ona sluzi samo kao pomocna nauka da bi nam olaksala druge tako da ja verujem u sve ostale prirodne nauke sam nje iako je najvise koristim ali u njoj su sve tretpostavke i sve je nemoguse. Zato ako nadjes nesto iz fizike sto nije tacno a ti kazi pa da dobijes nobelovu nagradu
Gde sam ja rekao da je nauka "prica za bebe" i gde sam ja rekao da je "materija izmisljotina", ti uopste ni ne citas sta sam ja rekao.
Ne razumes zasto ti komentarises mene, "ko sam ja i sta cu ja da uradim" ?
Imao sam odresene ruke da pravim emisiju na novosadskoj televiziji Kanal 9 ali niko od "naucnika" i "filozofa" sa
novosadskih univerziteta nije hteo da pokaze "sta zna".
Jako je lako komunicirati na forumima gde do mile volje mozes da ignorises pitanja, pred kamerama je situacija mnogo drugacija.
Ti si naucnik ? Ti sebe nazivas "velikim umom" ?
To se kod nas kaze "hvalite me usta dok se ne pocepate".
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mislim da razumem zašto niko nije hteo da "pokaže šta zna" u tvojoj emisiji....
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
Citat: stojan111
a brzina svetlosti je vec 100 puta postignuta
Ko je to dostigao brzinu od 300000 km/sec ? I gde postoji "vakum" ?
O cemu ti pricas ?
Kao sto rekoh neki ljudi su zeleli slavu i novce i izmislili neke gluposti koje ti ovde naturas kao istinu ?
I ko god ispituje te gluposti se za tebe i tebi slicnim "pravi pametan".
Pa to je gore od religije, posto religija zabranjuje komentarisanje njene imaginacije a ljudi kao ti zabranjuju komentarisanje stvarnosti.
Niko od nas nema pravo da kaze da vreme, prostor i gravitacija ne postoje zato sto se tebi to ne svidja ?

ti mislis da smo mi sad izasli iz pecine pa da prvi tut cujemo za sve ti si poput srednjovekovne crkve lupas gluposti i tacne stvari opovrgavas pa sreca da ljudi vise nisu tako glupi kao nekada i da ima mene i jos nekih da ukazemo na to kolike gluposti lupetas i sreca sto su kroz istoriju postojali ljudi koji su umeli da drugima ukazu na nauku inace je bi ti imao kompjuter da svi slusaju ovo sto ti lupas, i da nauka nije tacna pa kako onda kompjuter funkcionise mislim da mu bog nije rekao da proradi mumate ledan. predlazem ti da odes u afriku tamo bi te mozda neko pleme i poslusalu kojem je IQ (ako je to moguce) manji od tvog.
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
mislim da razumem zašto niko nije hteo da "pokaže šta zna" u tvojoj emisiji....
Objasni (posto tvrdis da razumes) zasto neko ko je toliko siguran u to sto prica ne zeli o tome da prica ?
I nije moja emisija, posto je bila samo koncept koji se zbog odbijanja naucnika i teologa da u njoj ucestvuju nije
realizovala.
Na kom se to fakultetu neko od studenata suprostavlja onome sto se tamo predaje ?
Niko, posto svi prihvataju situaciju u kojoj uce napamet ono sto im je receno da nauce napamet.
Citat: radulac

ti mislis da smo mi sad izasli iz pecine pa da prvi tut cujemo za sve ti si poput srednjovekovne crkve lupas gluposti i tacne stvari opovrgavas pa sreca da ljudi vise nisu tako glupi kao nekada i da ima mene i jos nekih da ukazemo na to kolike gluposti lupetas i sreca sto su kroz istoriju postojali ljudi koji su umeli da drugima ukazu na nauku inace je bi ti imao kompjuter da svi slusaju ovo sto ti lupas, i da nauka nije tacna pa kako onda kompjuter funkcionise mislim da mu bog nije rekao da proradi mumate ledan. predlazem ti da odes u afriku tamo bi te mozda neko pleme i poslusalu kojem je IQ (ako je to moguce) manji od tvog.
Gde sam ja to omalovazavao bilo koga ovde ?
Da li bi bio ljubazan da citiras jednu glupost koju sam ja rekao i obrazlozis svoj stav ?
« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 13:50:07 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
mislim da razumem zašto niko nije hteo da "pokaže šta zna" u tvojoj emisiji....
Objasni (posto tvrdis da razumes) zasto neko ko je toliko siguran u to sto prica ne zeli o tome da prica ?
I nije moja emisija, posto je bila samo koncept koji se zbog odbijanja naucnika i teologa da u njoj ucestvuju nije
realizovala.
Na kom se to fakultetu neko od studenata suprostavlja onome sto se tamo predaje ?
Niko, posto svi prihvataju situaciju u kojoj uce napamet ono sto im je receno da nauce napamet.
Citat: radulac

ti mislis da smo mi sad izasli iz pecine pa da prvi tut cujemo za sve ti si poput srednjovekovne crkve lupas gluposti i tacne stvari opovrgavas pa sreca da ljudi vise nisu tako glupi kao nekada i da ima mene i jos nekih da ukazemo na to kolike gluposti lupetas i sreca sto su kroz istoriju postojali ljudi koji su umeli da drugima ukazu na nauku inace je bi ti imao kompjuter da svi slusaju ovo sto ti lupas, i da nauka nije tacna pa kako onda kompjuter funkcionise mislim da mu bog nije rekao da proradi mumate ledan. predlazem ti da odes u afriku tamo bi te mozda neko pleme i poslusalu kojem je IQ (ako je to moguce) manji od tvog.
Gde sam ja to omalovazavao bilo koga ovde ?
Da li bi bio ljubazan da citiras jednu glupost koju sam ja rekao i obrazlozis svoj stav ?

koje su uopste znanje trebali da pokazu naucnici u toj tvojoj emisije. Ne razumem ti ako si vec zeleo da napravisi emisiju morao si biti barem malo upuceniji a po tebi vidim da si neuk totalno na nivou osnovne skole prva 3 razreda pa kako ti mozes da napravis naucnu emisiju  molim te sta bi ih ti pito. ma daj jludi odma prepoznali koliko si upucen pa nece da dodju a sto ti ne odgovaras na pitanja kako radi kompjuter kada nauka ne valja siguran sam da je zbog boga Smile
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: stojan111

koje su uopste znanje trebali da pokazu naucnici u toj tvojoj emisije. Ne razumem ti ako si vec zeleo da napravisi emisiju morao si biti barem malo upuceniji a po tebi vidim da si neuk totalno na nivou osnovne skole prva 3 razreda pa kako ti mozes da napravis naucnu emisiju  molim te sta bi ih ti pito. ma daj jludi odma prepoznali koliko si upucen pa nece da dodju a sto ti ne odgovaras na pitanja kako radi kompjuter kada nauka ne valja siguran sam da je zbog boga Smile
Pa isto to o cemu govorimo ovde. Da objasne sta je stvarnost, zivot, istina, znanje, sloboda.....
da dokazu kako vreme, prostor i gravitacija postoje u materiji, jel' to tako tesko ?
Da teolozi objasne kako je verovanje=znanje, sta je "Bog", sta je zivot ako smrt nije kraj.....
U cemu se ogleda moja neukost ?
Gde sam ja rekao da nauka/pronalasci ne valjaju ?

Da li ti mozes da uopste shvatis sta ja govorim pa da izdvojis sve sto sam ja rekao a ti smatras da je to glupost ili samo proizvoljno izbacujes optuzbe koje blage veze nemaju sa onim sto ja govorim ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
Citat: stojan111

koje su uopste znanje trebali da pokazu naucnici u toj tvojoj emisije. Ne razumem ti ako si vec zeleo da napravisi emisiju morao si biti barem malo upuceniji a po tebi vidim da si neuk totalno na nivou osnovne skole prva 3 razreda pa kako ti mozes da napravis naucnu emisiju  molim te sta bi ih ti pito. ma daj jludi odma prepoznali koliko si upucen pa nece da dodju a sto ti ne odgovaras na pitanja kako radi kompjuter kada nauka ne valja siguran sam da je zbog boga Smile
Pa isto to o cemu govorimo ovde. Da objasne sta je stvarnost, zivot, istina, znanje, sloboda.....
da dokazu kako vreme, prostor i gravitacija postoje u materiji, jel' to tako tesko ?
Da teolozi objasne kako je verovanje=znanje, sta je "Bog", sta je zivot ako smrt nije kraj.....
U cemu se ogleda moja neukost ?
Gde sam ja rekao da nauka/pronalasci ne valjaju ?

Da li ti mozes da uopste shvatis sta ja govorim pa da izdvojis sve sto sam ja rekao a ti smatras da je to glupost ili samo proizvoljno izbacujes optuzbe koje blage veze nemaju sa onim sto ja govorim ?


postavimi konkretna pitanja a ja cu ti odgovoriti u vezi sa ovim o cemu govorimo unapred te uposzoravam da se nesto moze objasniti i eksperimentalno a nesto samo teorijski
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
A zasto se moze glasati i za da i za ne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:45:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.