Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pustila kolegu policajca da bije čoveka do smrti  (Pročitano 7456 puta)
08. Feb 2006, 15:01:38
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Pustila da bije čoveka do smrti

Iako nije prijavila divljanje pomahnitalog kolege, policajka Tatjana Radišić vraćena na posao

KIKINDA - Okružno javno tužilaštvo u Zrenjaninu podiglo je optužnicu protiv kikindskog policajca Saše Mijina (22), osumnjičenog da je prošle godine na smrt prebio Zdravka Trivana (49) iz Kikinde, potvrdio je za Glas Okružni javni tužilac Dragan Lazić. Kobne noći oko 3 sata ujutro Trivan je, pijan, u više navrata pokušao da uđe u iznajmljeni stan. Pošto je greškom pokušavao da uđe u druge stanove, komšije su pozvale policiju.

Tom prilikom Mijin je, kako je navela policija, preterao sa upotrebom sile i Trivan je umro. Prema svedočenju komšija Dragice i Milana Zeca, koji su sa prozora svog stana sve videli, Mijin je skoro sat vremena udarao Trivana pesnicama i pendrekom. Mijinova koleginica Tatjana Radišić (25), prema izjavi očevidaca, nemo je posmatrala ne pokušavajući da obuzda pomahnitalog kolegu. Ujutro oko sedam sati, po prijavi komšija, preminuli Trivan pronađen je na klupi kod obližnje javne česme.

Uznemiren vešću da je Trivan preminuo, Milan Zec istog jutra otišao je u policiju i ispričao šta je video. Ispostavilo se da po povratku iz "krvave patrole" Mijin i Radišićeva nisu prijavili slučaj. Sumnjajući u verodostojnost nalaza dr Milice Sudarov iz Hitne službe da je Trivan umro prirodnom smrću, porodica je tražila obdukciju. Obavljene su dve, u Kikindi i Novom Sadu. One su pokazale da mu je od silnih udaraca pukla jetra. Kikindski SUP suspendovao je Radišićevu i grupu policajaca koji su fatalne noći bili dežurni. I pored toga što nije pokušala da spase Trivana i što nije prijavila šta se desilo, glavni svedok ovog slučaja Tatjana Radišić nedavno je vraćena na posao, doduše na niže radno mesto.

Mijin je negirao krivicu tvrdeći da je postupio prema pravilima službe. On je tvrdio je da se zapravo branio od navodnih nasrtaja pokojnog Trivana.


Izvor: Glas Javnosti \ S. Urošev
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Cekaj bre!!

Kakav je ovo naslov??

"Pustila"?? -- Nije bitno sto je taj drugi, taj "kolega", koji je "slucajno" muskarac, nekog pretukao na smrt, nego je bitno to sto je policajka, dakle zena to "pustila"???

Ubica je zamolio da ga pusti da ubije, i ona ga pustila????

Mislim stvarno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Mijinova koleginica Tatjana Radišić (25), prema izjavi očevidaca, nemo je posmatrala ne pokušavajući da obuzda pomahnitalog kolegu.

da.. pustila.. nije reagovala.. mogla je samo da upotrebi sluzbenu motorolu.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Moje pitanje je zasto je to sta je ona "pustila" vest. Pa to je nesto uzgredno.

Valjda je veca tragedija to da je psihopata/sociopata -- ubica -- koji je nebrigom psihologa i profesora policijeske skole postao policajac, nesto zaduzeno da brani gradjane, ubio jendog coveka, nego to sto je ejdna guska -- mozda bez iskustva, mozda u skou, mozda neko ko ne treba da radi u policiji -- to posmatrala, a nije reagovala.

U koliko slcuajeva kad idu muskarac i zena u patrolu je zena ta koja ima ovlascenja nad muskim kolegom? A ako ona svog kolegu ubicu posmatra kao autoritet verovatno ga zaprepasceno posmatra i misli: ja nikad necu biti policajac jer ne mogu da ubijem nesrecnog coveka na ulici, koji nije ni za sta kriv, tek tako i to svojim rukama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Inace te kokoske u policiji sluze samo kao reklamni stos EU,totalno beskorisna jedinka drustva-svrha postojanja nepoznata
« Poslednja izmena: 10. Feb 2006, 18:09:59 od sez »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pretpostavlja se da onaj ko prebije nekog na
smrt nije bash mentalno zdrav .
ali onaj ko dopusti da ispred njega nekog
prebiju na smrt i ne uchini nishta je svakako
ono shto amerikanci zovu "evil"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Čovek je samo životinja koja govori.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 6030
>>>Pustila kolegu policajca da bije čoveka do smrti<<<

Znači kriva je ona, zato što je stajala, a onaj što je razbio čoveka nije... Ova država sa ovakvim policajcima i novinarima neće daleko dogurati... možda do pregovora za europu, ali u europu nikako... možda nas oteraju i sa balkana...
IP sačuvana
social share
Od svemira je veća samo ljudska glupost!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje u zrenjaninskom sudu

Policajac ispričao kako je žrtvu tukao do smrti

ZRENJANIN - Priznajem da je oštećeni preminuo usled povreda koje sam mu ja najverovatnije naneo, ali ne priznajem da sam delo izvršio na način opisan u optužnici - rekao je juče je pred Većem Okružnog suda u Zrenjaninu policajac Saša Mijin (22), optužen da je 21. oktobra prošle godine, dok je bio na dužnosti, do smrti pretukao Zdravka Trivana (49).

On je sudu ispričao detalje šta se te noći dogodilo u kikindskom Mikronaselju, koje nije izneo tokom istrage.

Mijin je ispričao da je zajedno s koleginicom Tatjanom Radišić na prijavu stanara zbog uznemiravanja, oko pola sata posle ponoći priveo Trivana u policijsku stanicu u vidno alkoholisanom stanju. Kada je u policiji identifikovan, Mijin tvrdi da je po naređenju svog šefa smene, Trivana vratio u zgradu. Pošto Trivan nije mogao da uđe u stan jer je brava promenjena, Mijin kaže da je Trivana izveo iz zgrade i ostavio ga na klupu pored česme.

Na drugi poziv stanara, oko tri-četiri sata iste noći, Mijin tvrdi da je došao sa koleginicom Radišić i molio Trivana da izađe iz zgrade i prestane da otključava pogrešan stan.

- Pošto je Trivan odbio da izađe, ja sam ga udario nogom u predelu zadnjice s ciljem da prekine takvo ponašanje. Uvređen što sam ga šutnuo, on mi je rekao da sam majmun, idiot i da će me zaklati. Desnom rukom je krenuo prema leđima i, pošto ga mi prethodno nismo pretresli, nisam znao da li je naoružan. Zato sam ga prvo udario u stomak, a potom sam mu savio desnu ruku, zbog čega je on izgubio ravnotežu i pao. Psovao mi je majku i ja sam ga u histeričnom stanju udario palicom u predelu zadnjice i po tabanima - rekao je Mijin.

Dodao je da je tada zvao pretpostavljenog i tražio Hitnu pomoć, ali je dobio odgovor da je Hitna obaveštena i da ne izlazi ako oštećeni nema vidljivih povreda, kao u ovom slučaju. Mijin je na sudu tvrdio da je i nakon treće intervencije na prijavu stanara za uznemiravanje, oko 4.15 časova, Trivan bio u svesnom stanju kada su ga ostavili ispred zgrade. Suđenje se nastavlja 3. aprila.


Izvor: Blic \ J. Vojinov
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Znaci, to malo djubre priznaje da je bilo "u histericnom stanju" dok je pijanog coveka (koji padne kad ga uhvatis za ruku) udaralo palicom vise puta, a onda ga ostavilo da crkne kao pas, ali da "nije sve bilo bas tako kao sto neko drugi prica"...

Zanimljiv razvoj situacije.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
ne.. zanimljivo je da ga je gosn policajac bio coveka dok je bio na zemlji potpuno bespomoca jer mu je ovaj opsovao majku...  Smile
e, sad... ako se uzme da prosecan Srbin bar 5 puta dnevno opsuje majku raznim osobama, a bar 3 puta svog dobrog prijatelja\poznanika nazove pederom\svinom\kretenom, ispada da bi ulicama trabalo da tece krv...
inace, ono sto on pokusava da dokaze tim izjavama je da je bio ili u stanju smanjene uracunljivosti i\ili je u pitanju bila krajnja nuzda...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.