Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pusenje,zavisnost,droga,prostitucija i alkoxolizam u porastu  (Pročitano 23289 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
pusenje

trend

Citat
zavisnost

zavisnost od cega?

Citat
droga

trend, bolji standard

Citat
prostitucija

to je najstariji zanat na svetu... ako izuzmemo par vekova hriscanskog puritanstva kada je ta pojava bila veoma prisutna, ali se nije pricalo o njoj.... videces da je broj prostitutki... hm... konstantan...

Citat
alkoxolizam

mislim da tu postoji pomak.. nekada se govorilo da postoje boemi i ljudi koji vole vise da gucnu, a sada se otvoreno nazivaju alkoholicarima...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Govorim tiho i nosim psa sa sobom..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4370
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Vidis tanjice mozda sam i mogla da ti pomognem al' tebi smeta sto pricam iz iskustva  Smile 
Mozda bi ti vise legla prica tipa Jednom mi je pricala drugarica kako je drug njenog momka..  Smile
Da ne offtopicujem, s moje tacke gledista ovo se ne moze spreciti. Kad izadjem u grad i vidim devojcice od 14-15 godina kako izgledaju, obucene kao pevaljke iz Granda, piju vise od alkosa ispred prodavnice ali na isti nacin, direktno iz flase, nabacuju se tipovima koji imaju dobar auto iako im po godinama calci mogu biti  Smile  Zapitam se jesu li ih roditelji videli kakve im izlaze iz kuce. I tako se sve vrti u krug i opet dolazimo do problema u porodici.. Isto tako, roditelji godinama ne primecuju da njihovo dete ima problema, zauzeti svojim svakodnevnim obavezama. Narkoman se ne postaje preko noci, tu ima sasvim dovoljno vremena da se odreaguje na pravi nacin. Ali koga briga za to sto srednjoskolac dolazi kuci bez zenica a ujutru ne moze ustati kad je stigao ovoliki racun za struju?! Gde smo ono stali?  Smile
IP sačuvana
social share
Sve sto pozelis pazljivo biraj, to se moze i dogoditi..
Neki putevi kojima teska sudbina hoda su nevidljivi..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
VIP 
Vidis tanjice mozda sam i mogla da ti pomognem al' tebi smeta sto pricam iz iskustva  Smile 
Mozda bi ti vise legla prica tipa Jednom mi je pricala drugarica kako je drug njenog momka..  Smile
Da ne offtopicujem, s moje tacke gledista ovo se ne moze spreciti. Kad izadjem u grad i vidim devojcice od 14-15 godina kako izgledaju, obucene kao pevaljke iz Granda, piju vise od alkosa ispred prodavnice ali na isti nacin, direktno iz flase, nabacuju se tipovima koji imaju dobar auto iako im po godinama calci mogu biti  Smile  Zapitam se jesu li ih roditelji videli kakve im izlaze iz kuce. I tako se sve vrti u krug i opet dolazimo do problema u porodici.. Isto tako, roditelji godinama ne primecuju da njihovo dete ima problema, zauzeti svojim svakodnevnim obavezama. Narkoman se ne postaje preko noci, tu ima sasvim dovoljno vremena da se odreaguje na pravi nacin. Ali koga briga za to sto srednjoskolac dolazi kuci bez zenica a ujutru ne moze ustati kad je stigao ovoliki racun za struju?! Gde smo ono stali?  Smile

Ma bre sasvim si u pravu!!!Ali te od 14,15 za par godina nikome vise nece biti zanimljive(mozda onom ko ix ne zna) i tretirace ix kao kurve!Hm  to su i sad!!
Za tu generaciju ja sam cisto zlato Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Trava 'uzgaja' duševne bolesnike

Prema novom izvješću iz Bijele kuće opasna kombinacija depresije, adolescencije i pušenja marihuane može dovesti do ovisnosti, mentalnih oboljenja i samoubilačkih misli.

Izvješće Ureda za nacionalnu politiku kontrole droge Bijele kuće, objavljeno u petak, navodi da tinejdžeri koji su tijekom prošle godine bili u depresiji imaju dva puta veće izglede probati marihuanu od tinejdžera koji nisu bili depresivni - 25 prema 12 posto.

Direktor Ureda John Waters rekao je da pušenje trave može voditi do puno ozbiljnijih problema.

U izvješću se navodi da konzumacija marihuane povećava rizik od mentalnih oboljenja za 40 posto, te da tinejdžeri koji su pušili travu barem jednom mjesečno tijekom godine dana trostruko češće pomišljaju na samoubojstvo.

Izvor: Net.hr
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Trava 'uzgaja' duševne bolesnike

Prema novom izvješću iz Bijele kuće opasna kombinacija depresije, adolescencije i pušenja marihuane može dovesti do ovisnosti, mentalnih oboljenja i samoubilačkih misli.

Izvješće Ureda za nacionalnu politiku kontrole droge Bijele kuće, objavljeno u petak, navodi da tinejdžeri koji su tijekom prošle godine bili u depresiji imaju dva puta veće izglede probati marihuanu od tinejdžera koji nisu bili depresivni - 25 prema 12 posto.

Direktor Ureda John Waters rekao je da pušenje trave može voditi do puno ozbiljnijih problema.

U izvješću se navodi da konzumacija marihuane povećava rizik od mentalnih oboljenja za 40 posto, te da tinejdžeri koji su pušili travu barem jednom mjesečno tijekom godine dana trostruko češće pomišljaju na samoubojstvo.

Izvor: Net.hr
Ja moram da kazem da ta informacija nema veze sa mozgom,dokazano je da marihuana u normalnim granicama blagorodno deluje na organizam i posebno na krvne sudove,kao i duvan koji uopste ne izaziva kancer(misli se na pravi nefabrikovani duvan),E sad,drugi je problem sto svi mi pusimo fabricke pljuge prskane raznim hemikalijama da ostane zut i da se ne ubudja....niko vise ne mota pljuge a to definitivno nije opasno cak je i lekovito(malo procitajte sta Indijanci imaju da kazu o duvanu!!!!) Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Potvrdjujem sta Sirkan kaze vezano za duvan. To je Indijanska sveta biljka. Bio sam na Indijanskom Pow-Wow i mogu vam reci da je njihov duvan, ali onaj prirodni kud i kamo bolji od ovog prskanog, i koriste ga za lekovite svrhe ali naravno umereno.
Za marihuanu znam da je dobra za glaukom i za bolove, ali to je verovatno ona koja ima jako mali procenat THC u svojoj sadrzini.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.