Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:41:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pusenje ili zdravlje  (Pročitano 14374 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Karakter  Smile  Smile

Koji ja nemam kad su cigarete u pitanju,uopste nisam zavisna i to sam sebi dokazala milion puta ali zasto opet zapalim cigaretu-navika,nista drugo

Znam da se cigaretama ubijam ali jebi ga,imas ljudi koji su ziveli preko 100 a bili pusaci,sudbina Smile Tatin ujak umro od raka na plucima a u zivotu nije zapalio cigaretu,tako da na to ne gledam,sta bude bice Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat
uopste nisam zavisna i to sam sebi dokazala milion puta ali zasto opet zapalim cigaretu-navika,nista drugo  


Navika ustvari i jeste zavisnost Smile  
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Kod mene nije,ja smatram da sam zavisna od necega ako nikako nemogu bez toga,bez cigareta mogu i nisam nervozna ali jedem vise Smile Postoje ljudi kojima organizam trazi nikotin,jer je zavistan,kao i droga,ja nisam zavisna vec cista navika od koje necu da se odviknem,a ne da nemogu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, kad sam bio oko 15 - 16 god. vuklo me nesto da probam cigare i vutru. MEdjutim, bio sam dovoljno jak da odagnam te zelje. Pomogle mi je , pre svega, misao da time nista dobro sebi necu time doneti. Posle odredjenog vremena to je proslo. Tata mi je ostavio cigare odjednom, samo je rekao i na tome se zavrsilo, dok je mama par puta ostavljala i vracala se. Stvar je u volji i okolini...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: Black Cat
nije tesko biti fin...iako sam pusac nisam onaj yagriyeni koji mora da yapali po svku cenu....uvek pitam da li nekome ne smeta i ako smeta uopste mi nije problem da iskuliram...najvise me nerviraju ljudi koji su rob te navike...bitno je samo imati meru
Slozila bih se sa ovim, i ja sam "kulturni" pusac, i sto Black Cat rece, ne moram da zapalim po svaku cijenu.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Jao ime... tipicne pusacke price... ja nisam zavisna od cigareta, ja mogu to da ostavim,,... daj i ja se tako pricala dok sam pusila... pa kad sam resila da ostavim posle tri nedelje sam pocela da grickam nokte iako to nisam nikad radila, pa sam mislila samo na to kako cu zapaliti! Ne zaludjuj sebe time da pusenje nije zavisnost i da ti nisi zavisna... ajd ako nisi ostavi cigarete! i nemoj prosipati fazone mogu da hocu ali necu!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Nikakve fazone ne prosipam vec pricam iz iskustva,ostavljala sam cigarete vise puta i znam da nisam zavisna jer nisam pusila i po 2 meseca i nisam grickala nokte i sl...Da hocu ad ostavim ostavila bi,ali necu,da sam htela nebi pocinjala ponovo da pusim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
jaoj smesna si

dva meseca! za dva meseca ne mozes nista ni sebi a ni drugima da dokazes, organizam prestane da bude zavistan od cigareta tek posle tri meseca, naravno bez ijedne cigarete, ono uz kafu se ne racuna kao da si ostavila,... i opet ti kazem, jesi zavisna jer ne mozes da ih ostavis
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Dobro zavisna sam,zadovoljna?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ej ime, ne mislim ja nista lose, ako ces da se trujes truj se slobodno, samo ne zelim da se zavaravas tako nekim stvarima.... Bila sam pusac i ostavila sam cigarete, i ja sam mislila apsolutno isto kao ti i sve dok nisam ostavila cigarete i dok nisam dosla u stadijum da rodjenu majku isteram iz sobe jer mi smrdi dok pusi nisam shvatala ozbiljnost te ozbiljne bolesti zavisnosti... ja ti ovo govorim iz krajnje dobrih namera, ti radi kako hoces i kako mislis da je za tebe najbolje....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:41:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.