Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:57:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pucnjava u Nisu  (Pročitano 1583 puta)
24. Sep 2010, 01:52:44
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sony xperia
Pre neki dan je nakon pijanke, sekirom usmrcen Miodrag Đorđević, bokser iz Pristine.

A danas ...

preuzeto sa ...



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled-1.jpg
(309.98 KB, 915x1005)
« Poslednja izmena: 24. Sep 2010, 01:54:32 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
pfff ja kao da živim u Koreji. Ništa od ovoga nisam znao do sada  Smile

nisam znao ni da još postoje narodne a vidim čak im je i dizajn isti kao kad sam bio mali. ja odbijam da čitam ružne novine. esteta sam.

baš šteta što se ovo dešava. tu mi često prolazila bivša devojka jer je u blizini fitnes klub. mogla da pogine jadna i ja bi se osećao kao nekrofil posle  Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2010, 04:31:34 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mogla da pogine jadna i ja bi se osećao kao nekrofil posle  Smile
Nekrofil??? Framling crni sine sta ti radis u slobodno vreme?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
^ ahahaha vrh Smile Nisam cuo za ovo,ali nisam iznenadjen...Cela Srbija odavno postaje Divlji Zapad, ne samo Nis i Beograd,nego i svi ostali gradovi
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
"Videla sam čoveka sa fantomkom na glavi.." A brate enofantomke legalno u Army Shop-u na trgu,noževi i pištolji sa nekakvim strelicama i nekim legalnim metkovima eno dole u Prizrenskoj. Ima rambo noževa,maskirnih odela čuda muda...
  Čak sam sećam se za novu godinu(nikad mi neće biti jasno šta to ljudi slave) video legalnu radnju u jednoj od sajamskih hala gde lik prodaje:
Petarde dinamitare,noževe razne i ostalu "opremu". Kad sam ga pitao jel mogu i deca da kupuju on će meni sav ispravan: "Samo ako su punoletna"  Smile

Srbij brale
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
  pljachkashi su albanci iz makedonije ,ali vlast to prikriva  Smile Smile

-----
Tri osobe su povređene u uzajamnoj pucnjavi pljačkaša i policije koja se jutros oko deset sati dogodila kod niškog Doma zdravlja. Niko nije u životnoj opasnosti. Niška policija potvrdila je ovu informaciju i događaj okarakterisala kao razbojništvo. Prema nezvaničnim informacijama napadači sa fantomkama upali su u kuću bivšeg košarkaškog trenera Dragoslava Petkovića u ulici Todora Milovanovića u Nišu i u njegovog sina Rastka pucali dok je još spavao.
Prava drama usred bela dana u sirem centru Niša! U 20-ak minuta koliko je sve trajalo meci su leteli na sve strane. Sve je počelo u kući bivšeg trenera Dragoslava Petkovića u ulici Todora Milovanovića iz koje se prema nezvaničnim informacijama oko devet i 50 čuo poziv - upomoć! Komšije kažu da je vrlo brzo stigla policija posle čega je sve ličilo na prizor iz filma. Napadači su izašli kroz dvorište u ulicu Ćirila i Metodija, kod broja 30 o čemu svedoče odbačene rukavice i jakna. Krenuli su zatim kroz ulicu Vojvode Tankosića ka Bulevaru Nemanjića, a za njiima su trčali policajci. Čuo se uzvik lezi i glasno upozorenje policajca da se građani sklone sa lica mesta.
Televiziji Zona potvrđeno je da je Rastko Petković, star 30 godina, kojem je metak prošao kroz butinu smešten na nišku ortopediju i u toku dana trebalo je da bude operisan.
Pretpostavlja se da su napadači došli crnim džipom, ušli u kuću ali se ne zna šta se tačno tamo dešavalo. Jedan od napadača kojeg je policija ranila prilikom bekstva odbacio je hekler i crnu aktovku pored kontejnera iza zgrade u blizini Doma zdravlja. Napadač koji je prema nezvaničnim informacijama državljanin Makedonije ima prostrelne rane potkolenice i karlice. Direktor niške Hirurgije prof. dr Nebojša Đorđević kaže da je njegovo stanje stabilno ali da će konačna dijagnostika pokazati da li su neki organi povređeni. U pucnjavi je u rikošetu lakše povređen Vukadin M. star 75 godina. Na parkingu kod Doma zdravlja pronađen je crni mercedes skopskih registarskih pa se sumnja da je bio spreman za bekstvo napadača. Zona nezvanično sazanje da je drugi napadač Albanac, takođe je ranjen a neposredno posle pucnjave vozilom jednog niškog taksija krenuo je put Preševa. U toku je istraga o ovom događaju.
Ulice u okolini Doma zdravlja u Nišu nekoliko sati blokirale su jake snage žandarmerije i policije, a u potragu su uključeni i specijalni psi. Zgrada u Ulici vojvode Tankosića pored koje su napadači bežali bila je takođe blokirana jedno vreme, jer se zbog tragova krvi pronađenih okolo sumnjalo da se jedan od napadača možda skriva u ovom objektu. Pucnjava je vidno uznemirila građane iz ovog dela grada, jer su ostaci metaka bili svuda unaokolo. Oni zahtevaju od nadležnih da na ovoj lokaciji pojačaju svoje prisustvo pogotovu tokom noći.


http://www.rtvzona.com/pucnjava-kod-doma-zdravlja-.html
« Poslednja izmena: 25. Sep 2010, 05:12:57 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
 Smile
a evo tovare albanjerose i šiptare u Niš i nadležni daju raznim ljatifima i ramizima srpska dokumenta mater im njihovu!!!
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Zar svaku temu u "drustvu" morate da pretvorite u "teoriju zavere" Smiley

Dobro u celoj stvari je to sto nema mrtvih a ovo, nazalost, nije samo slucaj u Nisu vec i u vecini drugih gradova

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
I-mate /de si be
Sve je odavno otislo u qrac u Nišu




Izvor blic.rs

Niš - „Rastko i ja smo pokušali da se odupremo razbojnicima. Istrčao je iz sobe i počelo je gušanje. Odgurnuli su ga na pod a kada je pokušao da ustane, razbojnik mu je pucao iz ‘heklera’ u nogu. Gledao sam sina kako krvari, od besa mi je svašta padalo na pamet da uradim, ali sam znao da ako nešto pokušam, može biti još gore“, opisuje najteže trenutke u životu poznati niški košarkaški trener Dragoslav Petković.
Krvnički pretučen: Dragoslav Petković

Maskirani i naoružani razbojnici upali su 23. septembra ujutro u njegovu kuću u Ulici Todora Milovanovića u nameri da ih opljačkaju. Jedan od razbojnika je kasnije u pucnjavi sa policijom ranjen i uhapšen, dok se za još dvojicom pomagača traga. Od metka koji je ispalio razbojnik na ulici lakše je ranjen i slučajni prolaznik Vukadin M. (85). Petkovići su toga jutra svi bili kod kuće - Dragoslav je u trpezariji doručkovao i prelistavao novine, njegova supruga je bila u kuhinji, stariji sin Rastko u sobi u prizemlju, mlađi sin i snaja bili su u sobi na spratu.


- Začulo se zvono na vratima, supruga je krenula da otvori kada su se odjednom vrata razvalila uz stravičnu galamu i povike: „Policija, lezi dole!“ Dvojica muškaraca sa fantomkama upala su u kuću. Jedan je imao pištolj, a drugi automat „hekler“. Nosili su i pancire jer jednog od njih sam uspeo da šutnem, ali se nije ni pomerio. Pomislio sam: sad sam gotov. Kada su ranili Rastka, vezali su nam ruke na leđa i morali smo da ležimo licem na podu. Vezali su i isprebijali i moju suprugu. Spaslo nas je to što nisu znali da je mlađi sin u sobi na spratu jer je on, čim je čuo galamu i gužvu, pozvao policiju - priča Petković.
Razbojnici su urlali i zahtevali novac.


- Tada me je jedan od njih udario nogom u glavu iz sve snage. Jedan je imao makedonski naglasak. Shvatio sam da su to bili isti oni razbojnici koji su pre dva meseca kidnapovali Rastka na ulici u Nišu. Odveli su ga tada u njegov stan i uzeli 10.000 evra. Razbojnici su vikali: „Ti misliš da je ono bilo dovoljno, ti sigurno imaš još para!“ Rastko je četiri godine igrao košarku u Skoplju za Vardar, MZT, Svislajon... Tamo je izlazio, imao društvo, devojke, pa pretpostavljam da je i sve ovo krenulo odatle - poverava se Petković. Videvši da sin sve više krvari, pokušao je da ponovo pričom umiri razbojnike.


- Počeo sam da ih molim da nas puste jer mi je sin ranjen. Tada sam dobio još jedan jak udarac nogom u glavu. Onda su se u dvorištu pojavili policajci koje je pozvao moj mlađi sin. Razbojnici su se dali u panično bekstvo. Popeli su se na sprat kuće. Odatle je jedan sa prozora pucao na policajca u dvorištu. Zatim je preskočio na krov kućice u dvorištu. Vikao je drugom: „Skači, Sale!“ Pobegli su preko krova do Ulice Ćirila i Metodija, gde su nastavili da beže - dodaje Petković.
Rastko se nakon operacije butne kosti, koja je polomljena od ispaljenog hica, oporavlja u Kliničkom centru.
 

Ranjeni razbojnik u zatvorskoj bolnici
Uhapšeni razbojnik, koji se prema podacima iz pasoša zove Dejan Jovanovski, juče je, kako nezvanično saznajemo, prebačen u zatvorsku bolnicu KP zavoda Niš. On nije teže ranjen već je zadobio dve prostrelne rane u okršaju sa policijom. Prema saznanjima „Blica“, policija traga za još dvojicom razbojnika. Sumnja se da je još jedan razbojnik ranjen i da je pobegao iz Niša taksijem.
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:57:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.