Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pucnjava na Karaburmi ~ Mladić poginuo, policajac ranjen  (Pročitano 13850 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
nema potrebe za takvim ponasanjem...
kad policija izda izvestaj, a ne izdaje ga, verovatno, jer bi time mozda bila ugrozena istraga, objavisc novine, tv, radio, pa cu i ja da ubacim tekstic...

inace, pridruzujem se zeljama za brz oporavak... ipak, bila bi to velika tragedija da se jos jedan mladi zivot ugasi zbog nekih klinaca koji su umislili da su gospodri ulice...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson 
Izvini samo otkud ti znas ko je prvi pripuco.Dali znas da su pola tih izjava zandara lazne kao ovaj sto je ubijen
puco u zandara ja pre mislim i znam da je puco onaj sto je pobego a ovi objavili da je puco ovaj najverovatnije
moj drugar da se ovaj drugi nebi sakrio negde nego da misli da su ga iskulirali.
Inace decko zakojeg mislim da je ubijen nikada nebi puco u nekog da ovaj nije prvi potego pistolj.
I informisan sam od par ljudi sa Karaburme koji su se nalazili u toj ulici tog dana da su Zandari prvi vadili utoke
prema tome nemoj da pricas nesto sto ne znas
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
A, sto se ti odmah palis kao hepo kockica..

Ja sam rekla da zvanicni izvestaj ne postoji... nije objavljen... Tako da mi ne znamo sta se stvarno desilo... Sve su do nagadjanja i rekla kazala...

S druge strane, ni ti, ni ja, ni bilo ko treci ne moze da zna sa sigurnoscu kako ce neko u nekoj situaciji da se ponasa... Opet... to su samo nagadjanja...

A iza moje izjave o "gospodarima ulice" apsolutno stojim.. bez obzira ko je pucao prvi... Smile

I da.. postoji razlika izmedju: potegnuti pistolj i pucati.. to je velika razlika...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson 
Cak si i naziv teme pogresila Mladić poginuo, policajac ranjen .Trebalo je ovako Mladic ubijen policajac ranjen.
Pa lepo pise u izvestaju da poginuli nije indetifikovan.Tu mi nesto smrdi.
A to da bilo ko od nas ne moze da zna kako ce neko da se ponasa u takvoj sitvaciji nije tacno.
Ja sam sa tim likom bio u takvoj sitvaciji pa za njega znam za ostale ne znam niti me zanjima.
Prvo nije on nikakav gospodar ulice on je navijac ako te bas zanjima.Da sad ces reci huligan.
Da policajci su fini ljudi nebiju decu ne kradu ma ne uopste izlazis li ti negde u grad nocu pa znas iz prve
ruke ili samo nagadjas.Bez da te uvredim ili povredim ko zensku osobu to su tvoji stavovi i oni mi nesmetaju.
Pa ne znam ko se nebi napalio ko neka kockica kad postoji velika verovatnoca da ti je drug ubijen.
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson 
Ime i prezime stradalog je Gordan Glisic 30 godina.
Dobro je nije moj drugar .Glup zandari kazu mladic pa sam mislio da je neko mladji kad ono cica od 3 banke staces.
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Bar si priznao da nisi u pravu... a, sto se tice ostalog.. to je samo tvoje misljenje... kao i uvek...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Krvav bilans obračuna, na Badnji dan, na Karaburmi
Policajac ranjen, napadač ubijen

Do obračuna došlo posle pokušaja pljačke banke. Ubijeni mladić je Gordan Glišić (30), koji je već osuđivan zbog pljačke i krađe

BEOGRAD - Policajac Vladan Karanfilovski (22), teško je ranjen u pucnjavi na Badnji dan, 6. januara, u Uralskoj ulici na Karaburmi, i dalje se nalazi u teškom stanju i lekari se bore za njegov život. Ranjeni policajac priključen je na aparat za veštačko disanje, ali su njegovi vitalni parametri donekle stabilizovani, rečeno je novinarima u Urgentnom centru.

Karanfilovski, inače pripadnik Interventne ekipe beogradske policije, odmah po prijemu podvrgnut je operaciji koja je trajala više časova. On je pogođen sa tri hica, u rame, grudi i nogu.

Identitet mladića, koji je ubijen u obračunu sa policijom, saopšten je juče, dan posle pucnjave. U pitanju je Gordan Glišić (30), koji je već tri puta osuđivan zbog krivičnih dela pljačke i teške krađe. Policija ne saopštava identitet drugog momka umešanog u pucnjavi, iako se može čuti da je njegovo ime poznato, kao i da je ranije bio u sukobu sa zakonom. Prilikom uviđaja, pored tela ubijenog mladića pronađeno je oružje iz koga je pucano na policiju, ali kod njega nisu pronađena nikakva lična dokumenta, što je usporilo utvrđivanje identiteta.

Do sukoba mladića i policajaca došlo je 6. januara, oko 12 časova. Nešto ranije prijavljen je pokušaj pljačke "Banke intensa", u Ulici Marijane Gregoran. Policija je krenula u poteru za pljačkašima, a na uglu Stevana Hristića i Uralske, pripadnici Interventne ekipe primetili su dva mladića u trenerkama koji su odgovarali opisu, a sumnjivo su se ponašali. Kada su policajci krenuli ka njima da bi ih legitimisali i proverili, mladići su počeli da beže.
      

Pucnjava na parkingu

U pucnjavi koja se dogodila u naselju Rakovica, na Badnji dan, oko 2.35 časova, na parkingu ispred zgrade 55 u Susedgradskoj ulici, povređeni su Sreta Popović (35) i Saša Maksimović (38). Na njih je pucao Dragan Spasojević (34) koji je uhapšen. Pucnjava je usledila posle porodične svađe koja je nastavljena na parkingu, a ranjeni Popović i Maksimović su imali sreće, jer, iako su obojica pogođeni u vrat, rane nisu bile fatalne.
      
   
   

Policajci su potrčali za njima, a tada se Glišić okrenuo, potegao pištolj i počeo da puca u pravcu policajaca. Usledila je žestoka pucnjava, po rečima stanara obližnjeg solitera ispaljeno je tridesetak hitaca. Karanfilovski je pogođen sa tri metka i on se srušio u Ulici Stevana Hristića. Policajci su pogodili Glišića, ali je on uspeo da otrči niz Uralsku, gde je ponovo pogođen. Glišić se tu srušio i izdahnuo, pored zida Više škole PTT-a.

Policajci su tada započeli poteru za drugim beguncem, utrčali su i u obližnji soliter, ali je osumnjičeni ipak uspeo da im umakne, najverovatnije uz Ulicu Stevana Hristića.

Jake policijske snage blokirale su taj deo grada, proveravani su privatni automobili, taksi vozila, čak i autobusi javnog prevoza, ali drugi mladić, za koga su očevici rekli da je visine oko 180 santimetara, starosti oko 25 godina, obučen u sivu platnenu jaknu i sivu trenerku, nije pronađen. Na licu mesta se moglo čuti da su dvojica napadača već viđena u tom kraju, te da se radi o momcima iz susedstva.

Na lice mesta, pola sata po pucnjavi, pojavio se i ministar policije Dragan Jočić, koji je rekao da "Beograd neće biti stanište onih koji se šetaju naoružani pištoljima i koji pucaju na građane i policiju. To im obećavamo" Ministar je takođe obećao građanima da će njihov mir biti zaštićen.


Izvor: Glas Javnosti \ Miloš Ž. Lazić
   
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Ranjeni policajac se oporavlja

BEOGRAD - Policajac Vladimir Karanfilovski (22) koji je na Badnji dan ranjen prilikom pucnjave na Karaburmi, skinut je sa aparata za veštačko disanje i oporavlja se u Urgentnom centru.

Kako za Glas kaže dr Željko Laušević, šef dežurne hirurške ekipe, stanje Karanfilovskog je stabilno i nema znakova postoperativnih komplikacija. Ipak, iako trenutno nije životno ugrožen, komplikacije bi se mogle javiti u narednih sedam - osam dana, tako da će tek posle tog perioda lekari biti sigurni u oporavak nastradalog policajca.


Izvor: Glas Javnosti \ N. Č.
   
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
To se desilo samo tridesetak metara od moje kuce...pucnjava kao na divljem zapadu...
Nisu objavili odmah ime tog mladica zato sto je sa njim bio jos jedan lik...i dalje ga traze..
IP sačuvana
social share
Cvece je ukras baste...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Utvrđen identitet drugog napadača

BEOGRAD - Policajac Vladan Karanfilovski (22), koji je u petak ranjen u pucnjavi u beogradskom naselju Karaburma, posle operacija je u stabilnom stanju, ali mogućnost komplikacija još ne može da se isključi, saznaje Glas u Urgentnom centru.

Karanfilovskom su operisani unutrašnji organi trbuha i grudnog koša i rekonstruisani krvni sudovi na desnoj nozi. On se trenutno oporavlja na intenzivnoj nezi. Karanfilovski je ranjen prilikom pokušaja legitimisanja dvojice mladića, kada je došlo do uzajamne pucnjave, pri čemu je poginuo Gordan Glišić (30), dok je drugi učesnik u pucnjavi pobegao.

Dragana Kajganić, portparol beogradske policije, rekla je za Glas da je identitet drugog mladića koji je učestvovao u pucnjavi poznat policiji i da se za njim intenzivno traga.


Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.