Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiloc Total irRemote - Symbian telefon kao daljnac za TV i sl., uredjaje!  (Pročitano 25524 puta)
Zvezda u usponu


Budućnost 1925 - Only We

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1419
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC Desire S
Psiloc TotalIR Remote 6600fullworking je ime koje trebate potražiti u download sekciji i taj se program sastoji od tri dela:

Prijatelju ja se ubih trazeci ali ovo ne mogu naci
Makar pod ovakvim nazivom
Trazio sam i preko one pretrage sto je lukpot pravio

Mozes li pomoci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Psiloc TotalIR Remote 6600fullworking je ime koje trebate potražiti u download sekciji i taj se program sastoji od tri dela:

Prijatelju ja se ubih trazeci ali ovo ne mogu naci
Makar pod ovakvim nazivom
Trazio sam i preko one pretrage sto je lukpot pravio

Mozes li pomoci
Mislim da je to program na sedmoj(7) strani download sekcije: - Total_Ir_patched.zip
Pogledaj lepo zip arhivu i fajlove u njoj. Ako postoje tri dela - to je to.

Uputstvo za instalaciju:

First install the Total irRemoteDemo then restart your phone. Next install the Total irRemote Addon and tick all the boxes to install all the new layouts. After this install the Total irRemoteFullPatch and then everything should be working. Now you can enjoy Total irRemote!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 663
Zastava Iraq
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi jer zna neko kako da instaliram total ir na 6600 ? Ne vidi mi format, ne umem da se snadjem. Jer moze neko da mi pomogne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Uglavnom su fajlovi koje skidaš odavde sa foruma .zip ili .rar format. Najlakši način da ih otpakuješ je da na PC-u iskoristiš TotalCommander obeležiš .zip ili .rar datoteku i gore u levom uglu pokreneš padajući meni "Fajl" pa pod njim klikneš na "otpakuj" i to je to. Onda samo iz tih otpakovanih fajlova instaliraš fajl sa .sis ekstenzijom u telefon! Možeš i preko pomoćnih PC programa tipa WinZip ili WinRar takodje da otpakuješ ove arhive. Valjda ovo znaš?!? Smile
Ovo je ujedno i najlakši način.
Što se tiče samog programa pročitaj moj savet gore o aplikaciji koja je najbolja i postupi po njemu!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 663
Zastava Iraq
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi ja sam ga skinuo na net_u ali kada ga prebacim na telefon on kaze da je nepoznat format. Jer treba da ga raspakujem? Program mi je na racunaru. Sta da uradim, kako da ga instaliram na tel?

Hvala ti, umem ja na racunaru da se snadjem odlicno ali na tel. sam los. Hvala ti sto pokusavas da mi pomognes

Brate hvala ti i izvini sto dosadjujem ovoliko ali ne razumem. Raspakovao sam i  fajl SIS ne mogu da prebacim nikako na tel. Sa racunara

Ne razumem zasto ne mogu da prebacim nijedan fajl/ Nece ni jar nece ni sisi. U cemu je problem? Da nije los blutut?
« Poslednja izmena: 10. Sep 2006, 19:04:10 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia Lumia 1020
čooooooveče, imaš dugme za poruke, koristi ga, ne može tako više poruka zaredom

a sad, šta znači da ne može da se pošalje? ne treba samo da otvoriš rar, ono iz njega ekstraktuj ili kopiraj na desktop ili bilo gde, pa tek onda šalji.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2006, 19:06:52 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Matora tema no nisam želeo pokretati novu ... Smile Smiley 1
U ovoj temi se raspravljalo o jedinoj validnoj aplikaciji tada koja je radila neograničeno na S60 telefonima dok se kasnije pojavila i irRemote 1.72 verzija u "BiNPDA" izvedbi! Smile
U svakom slučaju, takvi telefoni koji su imali i ovakvu extra mogućnost su odavno izgustirani i odstranjeni iz poseda naprednih korisnika "smart phone" aparata i prešlo se na verzije sa 220MHz(Nokia 6630/6680/N70/N90) procesorima koje nisu imale Ir port za nepoverovati. Smile
Ta činjenica je pravdana iz same kompanije Nokia time da je takva tehnologija zastarela pored bluetooth-a i USB-a i naravno kasnije i Wi-Fi prenosa podataka i da se više neće ugradjivati u novije aparate. Smile

Na svu sreću, to se nije desilo i Nokia je nekim čudom(ili namerno radi veće prodaje i pozivanja na stare mogućnosti) ponovo ugradila Ir port u svojim novim S60 modelima koji nose Symbian verzije 9.x ...
Na žalost, aplikacija za nove 9.x modele se još nije pojavila i očekuje se po nekim nezvaničnim najavama baš iz Psiloc kompanije.

Čisto nostalgije radi i podsećanja na model Nokia 7650 koji je sa 5 metara mogao da uključi, isključi, promeni kanal, tj., barata sa TV-om i nadom da će se ovakava aplikacija pojaviti i na nekom S60v3 tj., 9.x modelu, oživljavam ovu temu. Smile
Ako se bude pojavila aplikacija koja će na nekom modelu raditi kao što je radila na 7650 onda mogu mirne duše reći da taj S60v3 model kupujem odmah! Smile

Btw. ako neko ima nekih nezvaničnih ili zvaničnih informacija o napretku u pisanju jedne ovakve aplikacije za kontrolu TV-a neka javi!

Oficijelni sajt Psiloc-a je ovde: http://shop.psiloc.com/en/
« Poslednja izmena: 13. Avg 2007, 18:30:19 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone 6
Citat
Na žalost, aplikacija za nove 9.x modele se još nije pojavila i očekuje se po nekim nezvaničnim najavama baš iz Psiloc kompanije.

napokon jedna lijepa vijest Smile

uvijek sam bio fasciniran idejom da mobitelom saltam kanale na tv-u (i sl. uredjajima)  Smile
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Sensation Z710e
Buraz oni ovo najavljuju vec dobrih godinu dana i to u smislu samo sto nije. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
Posto imamo vec temu o ovoj aplikaciji - ozivimo je!
Sta se desava sa ovom app za Symbian 9.1 ? Radi li nekom?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.