Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:24:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiholog/Psihijatar  (Pročitano 42149 puta)
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 5800
ma troluje nas lik.. :S
« Poslednja izmena: 25. Okt 2011, 20:28:37 od Djenkazi »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Psiholog = Filozofski fakultet
Psihijatar = Medicinski fakultet

Psihijatar je doktor, dok psiholog nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Da li neko moze da mi preporuci iskusnog i normalnog psihologa ili neurospihijatra zbog hipersenzitivnosti?

Ne zelim da odem a da mi neko kaze "Ma, samo iskuliraj" ili "to ti je od stresa.  Odmori malo. " Zelim da razume kroz sta prolazim a ne da mi daje quick fix ideje koje kod nas ne pomazu.

Ja mislim da nasi doktori ni ne znaju za hipersenzitivnost.  *nadam se da nisam upravu* Ne zelim da se jos uzrujavam zbog njihovih odgovora.

Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 55
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Nokia 
Pa razvedenu boli uvo,ona je svoje odradila i moze da se zajeb*va udata isto tako,samo gde nadje te s teskim problemima?  Smile ali mislim da nije problem u drugaricama nego je ona problem,izgleda da se tek sad setila da mama i tata ne zive vecno,da ce brat da se ozeni i ima svoju porodicu a s kim ce ona?Najlakse je tako sedim i gusim se.I svi ce da lete oko mene.Ma da,vazi.A ti malo vise paznje posveti zeni i bebi a sestra ce se snaci ne brini.Mogla bi da nadje posao a ne da sedi kuci hipohondra.Kako ja nemam vremena da se tresem,trnem i padam u depresiju :weirdface:Daj joj grabulje nek skuplja lisce po dvoristu ceo dan ako nema sta drugo cuj ti trese se,trnu joj ruke noge idi bre baba u k**ac  Smile    @milenkos78
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Cao svima. . . . . ja vec neko vreme imam problem,s vremena na vreme mi telo obuzme vrucina i kao da  cu da se srusim,bude mi nesvestica,ja se uplasim i bude mi jos gore. . . . . zbog toga izbegavam da negde podjem sama,ne vozim auto. . . . jednostavno nisam to ja. . . a neznam kome da se obratim,lekar opste prakse kaze da je to stres i da je prolazno,ali ja ne mislim tako

Imas klasican Panicni napad ,
ne treba da vozis sama i samo kratke relacije.
Bilo sta moze da izazove napad panike ,
ali je bas propraceno tim simptomima plus ubrzan rad srca .

Nema ti tu leka ,to se ne leci i to ce da te prati celog zivota bez obzira na lekove za smirenje .
problem je sa softwerom koji ti afektira hard drive.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Da li neko moze da mi preporuci iskusnog i normalnog psihologa ili neurospihijatra zbog hipersenzitivnosti?

Ne zelim da odem a da mi neko kaze "Ma, samo iskuliraj" ili "to ti je od stresa.  Odmori malo. " Zelim da razume kroz sta prolazim a ne da mi daje quick fix ideje koje kod nas ne pomazu.

Ja mislim da nasi doktori ni ne znaju za hipersenzitivnost.  *nadam se da nisam upravu* Ne zelim da se jos uzrujavam zbog njihovih odgovora.

Hvala unapred!

Ne zelim da ti preporucim ni doktora ni psihijatra ni psihologa ni kineskog travara ili hipnotistu .
Jer kao superosetljivoj osobi njihovi komentari ili kancelarija ,odeca ili aftershave ili jednostavno njihovo lice ce te iznervirati i dovesti do ludila .

Zato je za tebe najbolje da kupis jednu debelu svesku i da vodis svoj dnevnik o tome kako si provela dan ,kako se osecas,gde si bila i sta radis ,sa kim si bila u kontaktu ,tvoja osecanja ,tvoja secanja ,tvoje misli ,sta si jela i pila i tako to ,vrlo ces brzo ustanoviti patern tvog ponasanja i moci ces lakse da sagledas okolnosti tvoje hipersetizivnosti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Pa razvedenu boli uvo,ona je svoje odradila i moze da se zajeb*va udata isto tako,samo gde nadje te s teskim problemima?  Smile ali mislim da nije problem u drugaricama nego je ona problem,izgleda da se tek sad setila da mama i tata ne zive vecno,da ce brat da se ozeni i ima svoju porodicu a s kim ce ona?Najlakse je tako sedim i gusim se.I svi ce da lete oko mene.Ma da,vazi.A ti malo vise paznje posveti zeni i bebi a sestra ce se snaci ne brini.Mogla bi da nadje posao a ne da sedi kuci hipohondra.Kako ja nemam vremena da se tresem,trnem i padam u depresiju :weirdface:Daj joj grabulje nek skuplja lisce po dvoristu ceo dan ako nema sta drugo cuj ti trese se,trnu joj ruke noge idi bre baba u k**ac  Smile    @milenkos78

Mislim da si u pravu ,trazi paznju ,plasi se da ne ostane sama pa se folira dabi trckarali oko nje.

Zna da je brat voli i koristi njegovu dobrotu,ljudi svasta rade za malo paznje ako je nestabilna ne bi trebalo ostavljati bebu sa njom samu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:24:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.