Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:22:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: psihologija "malih zelenih"  (Pročitano 18502 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Tako kaze chika Jung. Smile Naravno napravljena je generalizacija. Psiholozi uce iz Jungovih istrazivanja (izmedjuostalih). Odgovori sam na pitanja pa potrazi sta pise tebi u tvom opisu licnosti. http://forum.burek.com/jungov-test-t11181.html te sam proceni dal valja ili ne...
I da ne zaboravim:
Odakle mapa?
Ko ju je napravio?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ma kažem ti, kada bi tebe ti Jungovci propitali uživo, sigurno bi došli do zanimljivih rezultata  Smile

otkud bre ja znam ?! Ja ne tražim stvari po sajtovima, a posebno ne "ufo.com". Ako bi dublje tražio, siguran sam da bi našao milion stvari koje nisu jasne. Ali kažem, ne može da se odmah traži neko "Molderovsko" objašnjenje.
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Nije na UFO.com nego History channel.
Pa kako bre odmah?! Jel lepo receno da je mapa otkrivena 1929. Znaci skoro punih 100g (od otkrica a ne od kako je napravljena) ne moze da se nadje objasnjenje za mapu, tako da "molderovsko resenje" i nije bas odmah... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
Dakle je po ovome prvi ne bih trebalo da "verujem u gluposti o vanemaljskim otmicama,letećim tanjirima bla, bla..." pa, eto, verujem.
Stvarno neobichan argument  Smile

Nije nemoguce da su neke druge civilizacije posecivale Zemlju , mozda je chak i verovatno , medjutim postojanje mape ( a i nepostojanje racionalnog objashnjenja za nju takodje ) nije bash ubedljiv dokaz za to. Iskreno sumnjam da bi neki pripadnik napredne civilizacije nacrtao mapu na jelenskoj kozi ( ako sam dobro upamtio sa snimka ) te je prilichno jasno da je mapu nacrtao pripadnik ljudske civilizacije i to onako kako bi je nacrtao samo neko ko ima ljudske senzorne sposobnosti, npr. vidi kao chovek, a ne kao muva recimo. Na koji nachin bi neki vanzemaljac dozivljavao svoju okolinu i kako bi je predstavio na nekoj njemu svojstvenoj mapi ne mozemo verovatno ni da zamislimo.
 Kako je doshao do znanja koje je potrebno za crtanje takve mape ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
управо тако. а да не причам о доказном кредибилитету "јунга". Значи ,ја сада урадим неки тест на том сајту, који ми  каже да сам геније, и онда идем унаоколо и причам људима да су све моје тврдње необориве, јер сам ја геније  Smile Smile
невероватан си, мајке ми...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ne, pricaj mi o dokazanom kredibilitetu herodota. on zna kako je kamenje slagano 1500 g pre nego sto se rodio...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa Herodot je napisao prvi udžbenik istorije. Otišao je u Egipat i tamo izučavao njihovu kulturu, običaje... a naravno da Egipćani nisu zaboravili kako je građeno. Dakle, ni sami Egipćani nisu videli ništa natprirodno, i to pre 2500 godina !!!! I sad dodjes ti, Pera Kojot - genije, i znaš više od njih.
I znaš šta neozbiljan si. Veruj da su piramide izgradili trolovi, Orci, svemirci, ...tvoja stvar. ti ne bi video istinu ni kada bi istina sažvakala nešto gadno i pljunula te u facu !
ajd' zdravo !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
@radulac

Koliko godina ti imas? 5?

Dobro onda. Zdravo i tebi! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Malo je zabludno verovati da ne postoji civilizacija van naseg sistema, i koja je cak mozda posecivala nasu planetu u proslosti. Ali verovati kako nam mozgove ispiraju mali zeleni(pardon sivi), kako su piramide gradili alieni, i u slicne ideje, je klasicna ludost, proistekla jer se nekim jako paranoicnim, i dokonim ljudima javila ideja da su teorije zavera iz holivudskih filmova u stvari istina. Mislim i meni je bio zabavan film Alien vs Predator, prilicno sam uzivao u njemu, ali da sam paranoik sada bih poceo da pricam kako ce dve neke alien civilizacije da pocnu rat na nasoj planeti i kako smo obrali bostan, i onda vatajuci se za koje kakve slamke, i nadri-naukom pokusao ljudima da dokazem kako sam u pravu.

Sto se tice famozne mape, arlekin je vec napisao isto sto i ja mislim.

Ali zaludjivati se sa ovim teorijama po ceo dan, i mrsiti muda sa alienima, je gubljenje vremena. Nadjite posao, nadjite devojke pikajte sport sa drustvom, ili sta vec, batalte teorije zavere.

Za kraj par modela, koje su razvile arhitekte, na osnovu pronadjenih crteza i spisa, o tome kako su gradjene piramide. Prilicno logicni modeli, sa znanjem i materijalima koji su bili dostupni u starom egiptu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pyramide-lehner.GIF
(8.59 KB, 350x430)
pyramid-innerramp.GIF
(2.97 KB, 250x230)
pyramid-sideramp.GIF
(2.35 KB, 250x230)
zigzag-ramp.GIF
(3.13 KB, 250x240)
« Poslednja izmena: 22. Nov 2009, 14:38:53 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Oni dolaze.
Svi cemo pomreti.
Spasavaj se ko moze.

IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:22:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.173 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.