Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psihologija malih mesta  (Pročitano 11225 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Sad ces da kazes da su Beogradjani toliko fini i kulturni i da oni nisu znali sta je ogovaranje i tracanje dok nisu dosli ljudi sa strane?! Ma daj bre.... c c c c c c c
Gde ima ljudi ima i ogovaranja i tracarenja,zavisi koliko je ko sklon tome i koliko koga tako nesto zanima i koliko ljudi imaju vremena na bacanje,ali nemozes me ubediti da toga NIJE BILO U BGD dok nisu dosli ljudi sa sela Smiley
Tacno je da je sve to mnogo lakse u malim mestima,pazi sad BGD koji ima neznam ni ja koliko ljudi i selo Gardinovci gde ima mozda 2.000 ljudi u celom mestu (mozda ni toliko) Pa logicno je da ce svi da znaju i ciji si i gde zivis i sta radis ... Kad je mesto toliko malo,skoro pa su svi familija  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Na taj nacin nikad toga nije bilo... ljudi su pricali kao sto i sada pricaju o osobama koje znaju, pricali sta se desava i sl, ali ne na nacin na koji se to po malim mestima radi gde imas radare na sve strane i gde se samo ceka trenutak da neko nesto napravi ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Ma cekaj Ivane. Nemoj pricati da su Beogradjani toliko fini kad nisu i sto sanjica kaze da nije bilo seljaka i provincijalaca nebi bilo ni tracanja kod vas. Ocigledno je da dosada nisi to ni primetio ali zadji malo po komsilluq i videces da i kod tebe ima isti takav "radar". I ako je "radar" nemora da znaci da nije Beogradjanin. To tracanje i ogovaranje je bilo otkako je covek postao zavistan i ljubomoran na onog drugog.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Problem je sto takav radar u beogradu nema sa kime da prica... desi se ponekad neka bakuta da bude takva, ali ta osobina vrlo brzo izumre zbog cinjenice da nema sa kime da razmeni info.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat
Ne rade to svi u Bg, niko zivi ne radi ono sto ja radim, ali u Beogradu nema ogovaranja... jedna je stvar kad dve najbolje drugarice pricaju sta je bilo sa nekim njihovim prijateljem tih dana, drugo je kad neko totalno sa strane pljuje po necemu o cemu [ili kome] nema pojma... toga ovde nema, tj nema od srane ljudi koji su odavde, ali kao sto se zna , beograd je za 50 godina narastao sa 600000 na 2000000 stanovnika, nisu se izrodili, okupili su se.


Ne znam sta je ovde nesto cudno i sta je izvuceno iz konteksta?!
 


Citat
vec da kod beogradjana toga nema


Koliko se secam pre jedno nedelju dve na jednoj temi si rekao da svako ko zivi duze u bgd jeste Beogradjanin (potrazicu temu ako ne mozes da se setis gde si rekao) i onda smo polemisali o tome, po tebi ako oni zive u bgd oni i jesu Beogradjani!

(naravno da su dosli sa strane, svi mi smo jednom od negde dosli sa strane iz neke provincije!) (uostalom pogledaj samo tvoje prvo koleno pa ce ti biti jasno... ni ti nisi neki Bgradjanin starosedeoc prema tome.... )

Ako to ne radis ne znaci da toga nema!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gledam svoje prvo koleno... sa jedne strane otac mi je iz trebinja sa druge kevini su jos od pre par vekova odavde Smiley
Izvuceno je iz konteksta iz prostog razloga sto sve moje odgovore treba citati da bi se shvatila poenta a ne samo deo jednog...
Oni koji dodju i zive ovde se deklarisu kao beogradjani, da li su to u dusi i glavi ili su ostali provincijalci , u to ne ulazim, najcesce je previse mracno da bi usao Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Odavde je iz bgd?!

Toliko mnogo puta si ponovio to da u Bgd nema ogovaranja da sam to jedino tako mogla shvatiti nikako u nekom drugom kontekstu

Ne znam kako se oni deklarisu ali se secam da si ih ti deklarisao kao beogradjane... prema tome Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da, odavde je iz BGD ... kevin deda je dosao krajem 19og veka u BG i imali su ogromnu kucu u profesorskoj koloniji... Caletovi su se selili... jebiga vojno lice... Oni su ovde od 70 i neke...

Ja sam dovoljno puta ponovio i cinjenicu da toga u Beogradu ima, ali da je problem znacajno manji od ostalih gradova... hm... npr ... sto se tice recimo novina SVET nije li 85% redakcije van BGD? posebno onih najvecih tracara Smiley Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: SerbianFighter
Na taj nacin nikad toga nije bilo... ljudi su pricali kao sto i sada pricaju o osobama koje znaju, pricali sta se desava i sl, ali ne na nacin na koji se to po malim mestima radi gde imas radare na sve strane i gde se samo ceka trenutak da neko nesto napravi ...



...to je sigurno tacno...


...znam po sebi kad god napravim neko sranje kada skoknem do svojih u jedno malo mesto keva me ujutru budi i sve mi preprica...


...odakle zna nemam pojma ali uvek sazna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
E pravi gradjanin jednog grada si samo ako u tom gradu je ziveo neki tvoj predak. U slucaju doseljavanja i zivljenja par godina u bilo kod gradu ne moze se postati gradjanjin tog grada. Uvek ces biti dosljak. Minimum da bi neko bio gradjanin mora da mu je deda ili baba iz tog grada.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.