Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psihologija malih mesta  (Pročitano 11210 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Volim svoje mesto, sa svim njegovim manama i vrlinama. Ponekad jeste smorno ziveti ovde ali gde god da budem ovo ce biti moj grad i nijedan nece moci toliko da mi priraste srcu kao on

A sto se tice ogovaranja... hm...

@martell

Tacno je da postoje rituali, norme ponasanja, pravila, tacno je i da postoje ogovaranja, ne samo u malim sredinama vec i u velikim, ali zar te stvarno interesuje sta Baba Mara sa treceg sprata koja inace ima jedva zavrsenu osnovnu skolu prica o tebi?!
Ni jedan ritul, norma ili pravilo me nece spreciti da uradim nesto ako zelim, a ogovaranja, to rade samo dokon ljudi koji nemaju sta pametnije da rade.

Izvesno vreme mi je u potpisu bila recenica:"Tesko je suditi drugima ali najteze je suditi sebi" tako da....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nikad ne možeš biti nepoznat u malom gradu  Uvek će neko znati gde se krećeš i šta radiš.

Mozes... Smiley
Uvek mozes biti cudak koji ne ustaje od kompjutera Smiley

Citat
Volim svoje mesto, sa svim njegovim manama i vrlinama. Ponekad jeste smorno ziveti ovde ali gde god da budem ovo ce biti moj grad i nijedan nece moci toliko da mi priraste srcu kao on

Ne zarici se Smiley

Citat
Izvesno vreme mi je u potpisu bila recenica:"Tesko je suditi drugima ali najteze je suditi sebi" tako da....

Aluzija na nesto? Smiley



Citat
Tacno je da postoje rituali, norme ponasanja, pravila, tacno je i da postoje ogovaranja, ne samo u malim sredinama vec i u velikim, ali zar te stvarno interesuje sta Baba Mara sa treceg sprata koja inace ima jedva zavrsenu osnovnu skolu prica o tebi?!
Ni jedan ritul, norma ili pravilo me nece spreciti da uradim nesto ako zelim, a ogovaranja, to rade samo dokon ljudi koji nemaju sta pametnije da rade.

Hm... cekaj malo Smiley
ako baba mara ima ikakve veze sa mojim zivotom a moze imati onda me itekako zanima zasto taj matori skot kenja o meni Smiley
Ogovaranja u beogradu su iskljucivo prisutna kod ljudi sa periferije [=sela] i dosljaka sa strane... ljudi koji su odavde najcesce nece gubiti dragoceno vreme na tako nesto Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Brate nebih bas rekla da je tako...Sad ces da mi kazes da NI JEDNA rodjena Beogradjanka ne ode kod drugarice na kafu i ne prepricavaju o onom ili ovom komsiji - komsinici,drugu,drugarici,kolegi... ma daj,pa gde ti zivis onda?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ne Sanjice on hoce da kaze da on neogovara a to sto on neogovara njemu znaci da to niko vise ne radi u Bgd. uostalom dobro se secam one zurke kod kume... hm....nisu li tamo sve bili beogradjani?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Mozda je malo tuzno ali gradovi koji ste vi spomenuli su suvise veliki u odnosu na Ivanjicu. Ovde svi znaju sve i svakoga tako da morate paziti sta radite. Tracevi idu na sve strane. Ajde i moji nisu tolike tracare ali kad odem u selo mogu da cujem sve sta se desilo u gradu u poslednjih mesec dana od A do Sh - kako oni to saznaju ne znam ali je odvratan osecaj ziveti u takvoj sredini!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: SAnja
Ne Sanjice on hoce da kaze da on neogovara a to sto on neogovara njemu znaci da to niko vise ne radi u Bgd. uostalom dobro se secam one zurke kod kume... hm....nisu li tamo sve bili beogradjani?!

Htedoh da mu napisem da ne zivi samo on u BGD ako ne radi on ne znaci da niko drugi ne radi Wink Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ali ne, ne shvata on, dzabe mu mi pricamo, ono sto on radi to rade svi u Bgd....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Na rodjendanu nije bio niko od ljudi koji zive u gradu, kompletna ekipa je iz nekih predgradja, south central kotez, middle east banovo brdo, to je od beograda, od civilizovanog dela 10ak km Wink
Ne rade to svi u Bg, niko zivi ne radi ono sto ja radim, ali u Beogradu nema ogovaranja... jedna je stvar kad dve najbolje drugarice pricaju sta je bilo sa nekim njihovim prijateljem tih dana, drugo je kad neko totalno sa strane pljuje po necemu o cemu [ili kome] nema pojma... toga ovde nema, tj nema od srane ljudi koji su odavde, ali kao sto se zna , beograd je za 50 godina narastao sa 600000 na 2000000 stanovnika, nisu se izrodili, okupili su se.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
xexe, slatko me nasmeja! gde ti zivis!!!!

Citat
ali u Beogradu nema ogovaranja


Sto vece mesto, vise ljudi, vise ljudi vise ogovaranja!!!

Citat
jedna je stvar kad dve najbolje drugarice pricaju sta je bilo sa nekim njihovim prijateljem tih dana, drugo je kad neko totalno sa strane pljuje po necemu o cemu [ili kome] nema pojma


ogovaranje je ogovaranje, radili to prijatelji radile to komsije!

a za birth... ne znam odakle su bili ali bilo je gore nego kad moja komsinica uzme da ogovara svoju komsinicu  ups da prica dogodovstine svoje prijateljice koja joj je inace komsinica
a koliko sam shvatila svi oni su ljudi koji su uspesni, zavrsili fakultete, na viskim pozicijama u drustvu ili su njihovi roditelji.... ti najvise ogovaraju... i prestani da zivis u zabludi da u bgd nema ogovaranja!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gresis...
Sto vece naselje to je manja sansa da se ljudi poznaju, problem malih mesta i jeste taj sto bukvalno svako svakog zna i cim neko nesto uradi to zna "celo selo".
A ogovaranje nije isto sto i razgovor o prijateljima... ogovaranje je kad je baba Jula cula od tetka nate da je tvoj komsija bio jedno vece sa komsinicom njegog netjaka u gradu Wink Ogovaranje nikako nije kad ja i ti pricamo o Duletu, Nesi, Sanji i sl otvoreno kao prijatelji [i nesto vise od toga Smiley]
Ne kazem ja da ogovaranje nije problem svuda, vec da je u gradu taj problem mnogo manji, i ako zbog uticaja faktora sredine postoji... U malim mestima, redovne su pojave da komsija i komsija preko ograde pricaju za treceg komsiju i sl. Toga ovde nema... dal sto ljudi nemaju ograde a u stanove ih mrzi da dolaze, dal sto ih manje vise boli q za komsiju... Ali definitivno je ovde toga drasticno manje Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.