Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 22:24:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samopouzdanje... Damn it!  (Pročitano 5182 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Sc0rp10
ovaj isti ja Smiley bar sto se komunikacije tice.Nego kod mene je to odjednom puklo.Ne znam ni sam kako Smiley

btw Alkohol,sine,alkohol je odgovor xD Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
btw Alkohol,sine,alkohol je odgovor xD Smile

To na mene vise ne deluje. xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 
pa onda ne znam Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
Blah... Evo opet mene Smile  Posle, recimo, nedelju dana, tesko da mogu da kazem da sam zapazio neki pomak, mada, shvatam da se najverovatnije necu tako brzo promeniti, ma koliko ja to hteo.

Prerano si sazreo... to je srz problema.. i to ti sada pravi probleme... naucio si da previse razmisljas i mislis o svemu... sta kod da uradis,prvo dobro razmislis o posledicama,a to c ti uvek zadavati probleme.... naravno,dobro je u nekim trenucima razmisljati o posledicama.... ali zar nije bolje da nekada ides na sve ili nista? bez razmisljanja,bez premisljanja... brzo,zivo.... tako bi trebao da zivis sa svojih 17 godina... ne da se zatvoris u sobu i da razmisljas o posledicama globalnog zatopljavanja,itd.... previse si zreo za svoje vrsnjake,i to ti predstavlja problem u komunikaciji... pokusaj malo da se opustis dok razgovaras sa curom....

a strah od odgovaranja dolazi iz nesigurnosti u sebe... znam da si reko da si odmalena ucio kako da se osamostalis,ali to se negativno odrazilo na tebe...

jednostavno,ako dobro naucis pre odgovaranja,i ako znas da ces dobro proci,onda neces imati o cemu da brines....

samo reci u sebi:"Ja to znam,ja to mogu,ja sam naucio,dobro cu proci..." videces - bice bolje....

1. devojke. Shvatio sam dobar deo problema, mada mi je komplikovano da ga resim. Problem je u samom prvom koraku i mojoj otvorenosti prema nekoj, bilo kojoj devojci u tom trenutku. Nemam predstavu kako bih to promenio. "Ak' neko ima ideju, neka kaze, bicu mu neizmerno zahvalan."
2. odgovaranje. Vrlo verovatno, medjutim, opet ne mogu da izbacim pesimisticko razmisljanje koje sam gajio ovih 17 godina tako lako... Popravlja se, mada ce biti potrebno izvesno vreme.

Neko rece da probam da govorim pred grupom ljudi. Nije mi nikakav problem da govorim pred grupom ljudi koje poznajem, medjutim sa skupinom u kojoj ne poznajem 50%+ tesko da mogu da ostvarim neku bolju komunikaciju. "Ak' neko ima ideju kako bih mogao da popravim ovo, neka kaze, bicu mu neizmerno zahvalan." Smiley

Naravno da se ne zatvaram itd. Smile Izlazim cesto, socijalizujem se, ali, nekako, ponekad osetim da imam problema sa zblizavanjem s nekim osbama. To za komunikaciju je samo donekle tacno. Opusten sam, cak, po mnogima, skroz otkacen u vecini situacija, ali jednostavno mi ponekad dodje period da se potpuno zatvorim u sebe, toliko da jednostavno ne mogu ni sa kim da uspostavim kontakt, cak ni sa najblizima. U tom trenutku mi nije jasno zasto... :S

i ne trebas da se zatvaras... dobro je to sto se socijalizujes,ali nikako nije samo do tebe u vezi tog zblizavanja s drugim osobama... postoje ljudi koji su sami po sebi zatvoreni za komunikaciju,zblizavanje,stvaranje novih prijateljstava.... ne brini,svakome ponekad dodje period kad bi se najradije zatvorio i udaljio od sveta i svakodnevnog zivota... tada se moras truditi da ne padnes u depresiju,da ne prekidas svaki kontakt sa najblizima,pa i s ostalima.... izadji,provedi se,iako ti nije do toga... mozda se nekima nece dopasti ovaj moj savet,ali meni bar pomaze...


Tu si u pravu. Izlazak pomaze kad god makar krenem da se bedacim sa ili bez razloga. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ljudska glupost je kosmičkih dimenzija

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia xxl
Moje iskustvo je slicno mada sam malo starija i procitala sam neke knjige te me malo ko razume, kao snob, ososbenjak a opet...
Neko radije voli da zabije nos u knjigu nego tamo gde ne treba.
Samo hrabro, ima nas malo, ali nas ima.... Smile
IP sačuvana
social share
olly
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 22:24:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.