Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:42:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiho | Filmovi  (Pročitano 12310 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
The Sixth Sense ako ti on nije nepredvidljiv onda svaka cast  Smile

@apocalypse in my eyes
Ti si dovoljno luda i bez ovakvih filmova Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Па јесте непредвидљив у смислу оних мртвака на бу што искачу из фрижидера али не и нешто претерано сам крај и поента Smile Ма то има везе и са расположењем и са сазнањем да филм има неки трип па ваљда човек пажљивије "хвата белешке" током филма Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2010, 23:49:00 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ja kad sam odgledao kraj..bio sam u soku..bar pola sata..Dobar film  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG Frizider
Мени је рецимо реклама усрала иначе одличан филм The Game. Малтене су сажвакали комплетну поенту уз инсерте који не су бојлер неко и нема потребе филм да гледаш.......мислим добро ми је легао али да везе нисам имао шта је то који ђаво контам да би постојао већи вау ефекат..........
« Poslednja izmena: 04. Maj 2010, 23:52:49 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Reklamu nisam odgledao..ali fazon je u tome sto te film drzi u neizvesnosti jako dugo..Secam se da sam iz elektrotehnike dobio jedan zbog ovog filma..Nisam spavao te noci..mislim tih 1h i 30 min..a i onako kasno lezem Smile
Zakljucak..neizvestan film i jebes elektrotehniku , elektroniku i programiranje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Odnosno mindfuck movies  Smile
Volim ovakve filmove,sta mislite o njima?Koji su na vas ostavili najveci utisak?
Koji je po vama najbolji ?
I naravno dajte neku listu  Smile
Moja neka lista (nebitan redosled)
1.Donnie.Darko
2.Fight club
3.Memento
4.The game
5.The others
6.The Sixth Sense
7.The Illusionist
8.Vanilla Sky
9.A Clockwork Orange
10.Lucky Number Slevin
11.Revolver
12.The Butterfly Effect
13.The Number 23
14.A Beautiful Mind

Ovo sam dao kao primer,verovatno ste ih gledali.Mozda neki odavde bas i ne pripadaju tu ali nije ni toliko bitno,bitno je samo da ukapirate koji filmovi treba da budu u vasoj listi  Smile

Ne kapiram po čemu su ovi filmovi koje si naveo "mindfuck" filmovi, ali ajde sad... Mislim, jedino što imaju zajedničko jeste - obrt na kraju, ali nikako ne može da se kaže da su "Memento" i "The Sixth Sense" mindfuck filmovi... Memento to svakako jeste, ali The Sixth Sense to definitivno nije...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
Ne znam ove navedene, ne pamtim nazive, ali ima dosta starijih domaćih filmova koji su meni "psiho"  Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Odnosno mindfuck movies  Smile
Volim ovakve filmove,sta mislite o njima?Koji su na vas ostavili najveci utisak?
Koji je po vama najbolji ?
I naravno dajte neku listu  Smile
Moja neka lista (nebitan redosled)
1.Donnie.Darko
2.Fight club
3.Memento
4.The game
5.The others
6.The Sixth Sense
7.The Illusionist
8.Vanilla Sky
9.A Clockwork Orange
10.Lucky Number Slevin
11.Revolver
12.The Butterfly Effect
13.The Number 23
14.A Beautiful Mind

Ovo sam dao kao primer,verovatno ste ih gledali.Mozda neki odavde bas i ne pripadaju tu ali nije ni toliko bitno,bitno je samo da ukapirate koji filmovi treba da budu u vasoj listi  Smile

Ne kapiram po čemu su ovi filmovi koje si naveo "mindfuck" filmovi, ali ajde sad... Mislim, jedino što imaju zajedničko jeste - obrt na kraju, ali nikako ne može da se kaže da su "Memento" i "The Sixth Sense" mindfuck filmovi... Memento to svakako jeste, ali The Sixth Sense to definitivno nije...

U The Sixth Sense na kraju uvidimo da je psihić ustvari mrtav. U pravu si, više je triler.
A Beautiful Mind me oduševio. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
@borkes
Hteo sam samo sto blize da docaram na koje filmove mislim..I da nisam u pravu ko me jebe
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
@borkes
I da nisam u pravu ko me jebe

Čemu to? Samo sam rekao da se ne slažem sa tim "mindfuck" terminom... Tj., na tvojoj listi se nalaze dobri filmovi, ali nekoliko njih sigurno ne mogu da koriste taj termin... To su samo odlični filmovi sa čvrstim obrtom na kraju... Ako je to po tebi mindfuck, onda sedmu umetnost ne doživljavamo isto Smiley
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:42:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.