Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:19:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psiha zena osvetnika u braku  (Pročitano 25539 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
a ti zapravo samo pokusavas da ovo "takmicenje" preusmjeris na pravi kolosjek Smile

za "pokusavanje" je potrebno vise od jednog cinicnog komentara, a mene inace tako zabole za celu tu temu o vekovima ugnjetavanim zenama od strane nevaljalih muskaraca .. nemam ja te porive o kojima ti pricas sorry  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
LG 4X HD
Molim vas devojke, koncentrišite se, ova tema služi za pljuvačinu po zlim muškarcima.
Nemojte da vas opet opominjem  Smile  Smile

« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 00:37:34 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
Reci im Arle  Smile

Da, da muškarci su zli a žene su takođe zle. Muškarci varaju jer ih žene manipulišu. Onda se žene svete  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da, plaćam alimentaciju. Sam sam tražio da postoji zabrana i skidaju mi svakog meseca od plate 25% mojih primanja koja su znatno iznad proseka, nije bitno koliko. Nije ovo sudilište, niti bi mi ko verovao šta sam sve radio ni na šta sam sve bio spreman. Još manje šta je od mene traženo, recimo da plaćam bivšoj ženi da viđam dete ili da bude kod mene, takve stvari ne mogu ni da dokažem jer razgovr nisam snimao... Šta li tek mislite o meni kada sam bio spreman da se oženim sa takvom osobom. Pogrešio sam što sam svoju ličnu priču ispričao, nemožete da mi pomognete. Možda mi je samo bilo lakše u jednom užasnom trenutku što sam to izgovorio.

Da, želim da viđam dete, ne samo zbog sebe, prvenstveno zbog deteta. Ali je to stalno bilo sputavano.

Možda se ja u svemu nisam od početka dobro snalazio, možda sam imao lošeg advokata, kada se tome doda da je centar za soc. rad i sud odigrao maksimalno pristrasno, na žalost, dobio se ovakav rezultat.

Kada sam se recimo požalio sudiji da ne viđam dete iako sam po presudi na to imao pravo ona mi je odgovorila da sam to verovatno i zaslužio. Šta onda čovek može da očekuje od nekog drugog.

Za mene je ova priča sada završena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a ti zapravo samo pokusavas da ovo "takmicenje" preusmjeris na pravi kolosjek Smile

za "pokusavanje" je potrebno vise od jednog cinicnog komentara, a mene inace tako zabole za celu tu temu o vekovima ugnjetavanim zenama od strane nevaljalih muskaraca .. nemam ja te porive o kojima ti pricas sorry Smile

nema potrebe za sorry... Smile
razlika je samo u percepciji...ja samo temu ne shvatam kao "muskarci su mahom zli,a zene su pacenice"...pa cak ni kada je ironija u pitanju Smile


a sto se tice teme...

fukarluk i niskosti,koliko ja znam,nisu uslovljeni polom.
dakle,jezivih persona ima u velikom broju i kod jednih i kod drugih.

a mnogi oblici ponasanja,nazalost,ne mogu se urediti nikavim zakonima ili sudom.
prava steta...ali zakon ne moze nikada biti toliko kompleksan koliko moze da bude covjek.

cinjenica je da neke kreature oba pola...najidealnije bi bilo nikada i ne sresti u svom zivotu.
a kada se vec sretnu...kod mnogih...nema tog suda i zakona koji bi mogao da ih zauzda,da vas zastiti ...

licno,prezirem muskarce koji,recimo,batinaju zene ili batinaju njihovo samopouzdanje ili im se jebe za sopstvene klince tokom i nakon razvoda...
isto tako,nista manje ne prezirem muda od zene koje ne prezaju od raznih nacina da svojom djecom "vitlaju' kako im se cefne ili da svojom nemogucnoscu da se fizicki obracunaju sa muskarcima kompezuju niskostima koje je tesko zamisliti,a danak placaju njena djeca...

to sto bih u svakoj prlici pljucnula i na jedne i na druge ne svrstava me na niciju stranu...

osim sto se zaista osjecam blagoslovljena da posla sa takvim ljudima imala nisam,da imam srecu da sam bliska i volim muskarce,a ne pokusaje istih...i da...nisam imala ni prilike ni potrebe da "vitlam" sa ne znam ti cim u potrebi da dodjem do onog sto zelim...

dakle,iskustava nemama...tako da ovo sto pisem na ovoj temi...i ne vazi mnogo Smile
« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 13:24:55 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Da, plaćam alimentaciju. Sam sam tražio da postoji zabrana i skidaju mi svakog meseca od plate 25% mojih primanja koja su znatno iznad proseka, nije bitno koliko. Nije ovo sudilište, niti bi mi ko verovao šta sam sve radio ni na šta sam sve bio spreman. Još manje šta je od mene traženo, recimo da plaćam bivšoj ženi da viđam dete ili da bude kod mene, takve stvari ne mogu ni da dokažem jer razgovr nisam snimao... Šta li tek mislite o meni kada sam bio spreman da se oženim sa takvom osobom. Pogrešio sam što sam svoju ličnu priču ispričao, nemožete da mi pomognete. Možda mi je samo bilo lakše u jednom užasnom trenutku što sam to izgovorio.

Da, želim da viđam dete, ne samo zbog sebe, prvenstveno zbog deteta. Ali je to stalno bilo sputavano.

Možda se ja u svemu nisam od početka dobro snalazio, možda sam imao lošeg advokata, kada se tome doda da je centar za soc. rad i sud odigrao maksimalno pristrasno, na žalost, dobio se ovakav rezultat.

Kada sam se recimo požalio sudiji da ne viđam dete iako sam po presudi na to imao pravo ona mi je odgovorila da sam to verovatno i zaslužio. Šta onda čovek može da očekuje od nekog drugog.

Za mene je ova priča sada završena.

Ako je tvoja žena stvarno takvo zlo kakvo si ti opisao onda te tek ne razumijem. Tvoje rjesenje problema je da ostavis djete sa njom, da opereš ruke i da kreneš da živiš život kakav zaslužuješ sa svojom novom porodicom?

Nije tvoje djete biralo da se rodi, nego ti.
Nije tvoje djete biralo da ima takvog oca i takvu majku, nego ti i tvoja bivša žena!
Nije ti djete biralo advokate i socijalne radnike nego ti sam.

Tvoja dužnost je da se boriš za to djete i njegovo normalan život do posljednjeg atoma snage. Onog momenta kad ti se djete rodi ti si prestao da budeš i bitan i važan - jedino što je važno je tvoje djete.

Danas si sretan sa svojom novom porodicom. Ako sve opet krene naopako i opet budeš imao problema da se viđaš sa njim, hoćeš li i njega precrtati?

Za tebe niko nema razumjevanja? Izvini ali teško mi je u to da povjerujem. Jesi li zaista pokušao sve? Ako si iz Bg na Zvezdari postoji razvojno savetovalište u kome rade ljudi: psiholozi, defektolozi, socijalni radnici... koji bi te sigurno saslušali i koji bi ti dali korisne savjete. Nije moguće da ne postoji ni jedan socijalni radnik koji želi da te sasluša, da ti pomogne.
Da svijet je pun kretena i svako gleda svoj interes, ali neki od njih su zaista zainteresovani da pomognu djeci.

Postoji i mnoge druge institucije i pojedinci koji se ovim bave. Na kraju krajeva, tvoje djete neće uvijek biti malo, porašće, počeće samo da donosi svoje zaključke o tome kakav je ko i ko mu želi dobro.

Da li se nekad zapitaš šta to djete misli o tebi i tvojoj odluci? Za 10 godina kad ga vidiš da li se zapitaš šta ćeš mu reći i šta će ono tebi reći.

Ti kažeš da ti je onemogućeno da vidš djete? Moj ćale je od 1992-1994 većinu vremena provodio po raznoraznim ratištima, bez plate, u neljudskim uslovima, ali je uvijek nalazio načina da dodje da me vidi. Dolazio je u uniformi, bez dinara, prljav, gladan, sa vaškama, ali je uvijek dolazio.

E to je otac! I ja zato stvarno ne mogu da svarim ove današnje kukavice koje čim nalete na probleme, bježe glavom bez obzira i prvo svoje dupe spašavaju, bez obzira kog su pola.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung S7
Da, plaćam alimentaciju. Sam sam tražio da postoji zabrana i skidaju mi svakog meseca od plate 25% mojih primanja koja su znatno iznad proseka, nije bitno koliko. Nije ovo sudilište, niti bi mi ko verovao šta sam sve radio ni na šta sam sve bio spreman. Još manje šta je od mene traženo, recimo da plaćam bivšoj ženi da viđam dete ili da bude kod mene, takve stvari ne mogu ni da dokažem jer razgovr nisam snimao... Šta li tek mislite o meni kada sam bio spreman da se oženim sa takvom osobom. Pogrešio sam što sam svoju ličnu priču ispričao, nemožete da mi pomognete. Možda mi je samo bilo lakše u jednom užasnom trenutku što sam to izgovorio.

Da, želim da viđam dete, ne samo zbog sebe, prvenstveno zbog deteta. Ali je to stalno bilo sputavano.

Možda se ja u svemu nisam od početka dobro snalazio, možda sam imao lošeg advokata, kada se tome doda da je centar za soc. rad i sud odigrao maksimalno pristrasno, na žalost, dobio se ovakav rezultat.

Kada sam se recimo požalio sudiji da ne viđam dete iako sam po presudi na to imao pravo ona mi je odgovorila da sam to verovatno i zaslužio. Šta onda čovek može da očekuje od nekog drugog.

Za mene je ova priča sada završena.

Ako je tvoja žena stvarno takvo zlo kakvo si ti opisao onda te tek ne razumijem. Tvoje rjesenje problema je da ostavis djete sa njom, da opereš ruke i da kreneš da živiš život kakav zaslužuješ sa svojom novom porodicom?

Nije tvoje djete biralo da se rodi, nego ti.
Nije tvoje djete biralo da ima takvog oca i takvu majku, nego ti i tvoja bivša žena!
Nije ti djete biralo advokate i socijalne radnike nego ti sam.

Tvoja dužnost je da se boriš za to djete i njegovo normalan život do posljednjeg atoma snage. Onog momenta kad ti se djete rodi ti si prestao da budeš i bitan i važan - jedino što je važno je tvoje djete.

Danas si sretan sa svojom novom porodicom. Ako sve opet krene naopako i opet budeš imao problema da se viđaš sa njim, hoćeš li i njega precrtati?

Za tebe niko nema razumjevanja? Izvini ali teško mi je u to da povjerujem. Jesi li zaista pokušao sve? Ako si iz Bg na Zvezdari postoji razvojno savetovalište u kome rade ljudi: psiholozi, defektolozi, socijalni radnici... koji bi te sigurno saslušali i koji bi ti dali korisne savjete. Nije moguće da ne postoji ni jedan socijalni radnik koji želi da te sasluša, da ti pomogne.
Da svijet je pun kretena i svako gleda svoj interes, ali neki od njih su zaista zainteresovani da pomognu djeci.

Postoji i mnoge druge institucije i pojedinci koji se ovim bave. Na kraju krajeva, tvoje djete neće uvijek biti malo, porašće, počeće samo da donosi svoje zaključke o tome kakav je ko i ko mu želi dobro.

Da li se nekad zapitaš šta to djete misli o tebi i tvojoj odluci? Za 10 godina kad ga vidiš da li se zapitaš šta ćeš mu reći i šta će ono tebi reći.

Ti kažeš da ti je onemogućeno da vidš djete? Moj ćale je od 1992-1994 većinu vremena provodio po raznoraznim ratištima, bez plate, u neljudskim uslovima, ali je uvijek nalazio načina da dodje da me vidi. Dolazio je u uniformi, bez dinara, prljav, gladan, sa vaškama, ali je uvijek dolazio.

E to je otac! I ja zato stvarno ne mogu da svarim ove današnje kukavice koje čim nalete na probleme, bježe glavom bez obzira i prvo svoje dupe spašavaju, bez obzira kog su pola.

Ne volim da vredjam ali ti se nalupa ko Maksim po Diviziji.Drugo, nisi upucena u nase pravosudje i trece kakav god da je otac(Misli se na normalne) on svoje dete ne moze da ignorise , a kamoli ne voli.
Pa ti si ladno napisala "Sto nisi birao socijalnog radnika"? Ma daj molim te sta uleces u nesto o cemu nemas pojma.Uporedjujes tvog oca koji je dolazio sa ratista i razvedenog coveka??Kakve to ima veze jedne sa drugim?Covek moze da se bori sa svima kad su u pitanju deca, medjutim kad rizikuje i to malo vidjanje sa klincetom......debelo mora da razmisli.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 13:36:47 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Prvo nema vrjedjanja. Ja mogu da ti kažem da imam dugogodišnje iskusto i sa djecijim psiholozima, defektolozima, psihijatrima, socijalnim radnicima, advokatima koji se bave porodičnim pravom ...

Drugo centar za socijalni rad određuje svog socijalnog radnika, ali to tebe ne sprječava da se ti obratiš i drugima: onima koji rade pri skoli, obdanistu, opstini, domu zdravlja, razvojnom savjetovalištu...

Ne postoji jedan sudija i jedan socijalni radnik u državi.

Što se tiče njegove kuknjave kako ne može da vidi djete, ja kažem da su njegovi problemi sitnica u odnosu na one koje je morao moj rodjeni otac da prevazidje.

Niko na svjetu ne može njemu da zabrani da vidi svoje djete u parku, u obdaništu, u školi, na priredbi, da ide na roditeljske, da se interesuje za njegovo zdravlje, sreću, dobrobit. Potrebni su dobri savjeti, dobra organizacija i mnogo, mnogo dobre volje i živaca...

Rezultat - bivša žena će mu vjerovatno od života praviti pakao, ali njegovo djete će znati da nije napušteno, da bez obzira na sve, tom ocu nije svejedno da li ono živi ili ne, a to je po mom mišljenju važnije od svega.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung S7
Ok,

Ajde mi ovo prikazi na prakticnom primeru.

Citat
Niko na svjetu ne može njemu da zabrani da vidi svoje djete u parku, u obdaništu, u školi, na priredbi, da ide na roditeljske, da se interesuje za njegovo zdravlje, sreću, dobrobit. Potrebni su dobri savjeti, dobra organizacija i mnogo, mnogo dobre volje i živaca...
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
LG 4X HD
@patak
Neverovatno si pristrasna, do te mere da je prosto bespredmetno diskutovati.
Sve to što si napisala može da se kaže i nekoj zlostavljanoj zeni naprimer, ali ne , onda je kriv muškarac, društvo, država...svi sem nje, a kada se to isto desi muškarcu onda je isključivo  on kriv.
Ok, kada žena najebe kriv je muškarac, kada muškarac najebe kriv je muškarac. Žene su bezgrešne svetice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:19:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.