Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PS3 ili Xbox360  (Pročitano 9212 puta)
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S4
MA u redu ali ja kazem da do sada sta god da sam narucio iz VB nisam prosao bez carine!!! Tako da ne vjerujem da bih bolje prosao ni sa te stranice. Ne znam mozda je bolja situacija kod vas ali kod nas nema sanse. Jedino kazem gdje nisam platio carinu je s te stranice iz kanade. I zvao sam nasu carinu, cak i da mi posalje kao poklon (cak sam i s njima u VB rijesio) opet me nekako carina hvata. I s ebaya sam narucivao svasta i preko paypalla. Ovo jeste offtopic ali ti hocu reci kakva su moja iskustva sa internet naruđbama.. Ali kao stos i rekao, zaboli me ona stvar sta ti mislis.. Samo nemoj ljudima govoriti da nece platiti kada postoji veeelika mogucnost da plate carinu a onda je pitanje koliko je povoljno!!
« Poslednja izmena: 15. Apr 2009, 16:51:34 od fucked_up »
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Postoji mala sansa da se plati carina,ali u 99% neces platiti,nije mi jasno sta se jos raspravljas!
Nemoj ni ti govoriti da ce ti naplatiti carinu sa tog sajta kada nikada nisi ni narucivao sa njega.
Prvo naruci pa onda komentarisi,jer sam ja dosta puta narucivao i prosao sam bez carine.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Pogledo sam malo sajt shopto i moram priznat da su im igre mnogo povoljnije nego na drugim mestima.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Na shopto uvek ima zanimljivih akcija i popusta i imaju jako velik izbor igrica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kad uzmem Vizu iz Banke narucicu iz shopto. Smile
Jel zna neko koja kartica je najpovoljnija? Smile
I dragi92 da li je moguce da prilikom skidanja novca sa kartice nekako budes pokraden? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Sto se tice njih (shopto) oni su i vise nego korektni.
Skidaju ti novac tek kada spakuju i posalju igricu.
Znam gomilu ljudi koji narucuju sa njihovog sajta sa kreditnom karticom i niko do sada nije prevaren ni za jedan cent.
Znaci sajt je 100% proveren.
Ako ne zelis da dajes te licne podatke i podatke sa tvoje kreditne,jednostavno uzmi debitnu karticu i koliko uplatis toliko ti skinu,ne mozes da odes u minus.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S4
Citat
Ako ne zelis da dajes te licne podatke i podatke sa tvoje kreditne,jednostavno uzmi debitnu karticu i koliko uplatis toliko ti skinu,ne mozes da odes u minus.

Najbolja solucija...
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Dopuna: Kad se narucuju filmovi preko shopto, tesko da ce se naci srpski titl. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia E71
ja sam od tamo porucio jedno 10 igrica za ps3,2 dzojstika i jos po nesto...Neznam kako je kod vas ali u cg se ne placa carina za robu ispod 150e sa postarinom...Inace na shopto slobodno narucite po 2-3 igrice(ja jesam) zato jer ih pakuju i salju po jednu u kovertu tako da nema problema nikakvih
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ThE WoRlD Is MiNe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 797
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 5800
Xbox360.Khm , khm cena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.