Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 01. Jan 2007, 20:53:04

Ivan Pobednik
17.6%  (175)
Ena (slonce) (izbacena)
5.4%  (54)
Miroslav ~  Miki (izasao ~ poslednji Mohikanac)
37%  (368)
Anamarija ~ Daca (izbacena)
0.4%  (4)
Srba (izbacen)
0.2%  (2)
Daliborka ~ Daca 2 (izbacena)
3.3%  (33)
Nikola ~ Zeco (izbacen)
9.6%  (96)
Maja (histerik) (izbacena)
1.9%  (19)
Djankarlo (izbacen)
2.9%  (29)
Dragana ~ Gaga (izbacena)
7.7%  (77)
Edin (baba sera) (izbacen)
7.9%  (79)
Marko (izbacen)
1.7%  (17)
Jelena ~ hica (izbacena)
2.5%  (25)
Veselina (izbacena)
0.6%  (6)
Aleksandra (kraljica kica) (izbacena)
0.7%  (7)
Bane (izbacen)
0%  (0)
Jadranka (izbacena)
0.1%  (1)
Sanja (izbacena)
0%  (0)
Sava (izasao)
0.3%  (3)
Ukupno glasova: 1032
Idi dole
Stranice:
1 ... 950 951 953 954 ... 956
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi srpski Veliki Brat ~ Glasajte za svoje favorite ~ Diskusija  (Pročitano 287635 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 584
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Niko ne kaze da je njegovo sexualno opredeljenje bitno...ali kad se vec toliko prica o tome znaci da nije bas najjasnije...mi smo zemlja u tranziciji, daleko smo od gay prava, parada i slicno. u svakom slucaju treba mu cestitati na taktici kako je sam pomenuo veceras i na samokontroli koju toliko potencira- nije mu se nijednom digao na muskarca Smile
da si musko reko bih ti svaka ti dala, u svakom slucaju svaka chast na komentaru Smile
Lik je ladno 107 dana taktikovao, bio neprirodan, susdrzavao se od bilo kakve emocije kao jedinog i najveceg kvaliteta koji nam zivot moze dati...i to neki navode kao ljudski kvalitet...strasno kako neki ljudi provedu bogom dati zivot uludo suzdrzavajuci se od jedine stvari koja vrijedi i lazuci i folirajuci sebe prije svega....
ima on dosta vrlina i vjerovatno je dobra osoba, ali mu fali sustinska vrlina koju bi po meni trebao ponosno da nosi pobjednik ovok showa a to je sloboda duha koje on ni trachak nije pokazao za svo ovo vrijeme....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Jel' iko zna broj glasova koji su dobili finalisti? Ili procenat? Dal' je to objavljeno?
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
jer se to samo meni cini da i ova tema lici na velikog brata,svi su tu,na ovoj temi postava je ista kao i u velikom bratu???
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Samo da te pitam, bez provokacija bez icega, zanima me iz radoznalosti, otkud znas da je decko peder?!

A, otkud ti znas da on nije peder?

Mislim.. ti i ja se nalazimo na suprotnim stranama bez argumenata... Ja sam odabrala svoju, ti svoju i to je to..  Smile

Generalno sam protiv jednoumlja, tako da malko kontriranja nikome ne skodi.. Smiley
Ipak mislim da ljudi koji kazu da je on normalan straight decko imaju argument, jer on nijednim svojim postupkom nije pokazao da je homo! Aj sad, ko je sve mislio da Djankarlo peder, pa nije... "Tvoja strana", definitivno, nema argumente, samo obicne pretpostavke...jer se coveku mora naci neka "mana" da bi ga popljuvali....


Da reshimo ovu "misteriju". Decko je peder (topdzija ili furundzija) i tu informaciju sam dobio sa dve strane. Prvu informaciju sam dobio od ortakinje koja studira medicinu, imaju nekoliko zajednickih prijatelja...covek ima DECKA.
Ucestvovao je pre nekih godinu dana na tribini o pravima pedera i tu je prvi put otvoreno pricao o svom seksualnom opredeljenju. Informacija 100% istinita.

Meni licno nije simpatican, ne zato sto je gej, vec jednostavno zato shto ne volim osobe koje nisu spontane koliko god one bile fine,inteligentne i sve ostalo. Ako tebi treba pet minuta da bi odlucio sta je ispravno i kako trebas da postupish onda to nisi ti, vec testo nagurano u nekakav kalup napravljen od ogranicenja,frustracija,zelja okoline,moralnih normi i svega ostalog od cega bi tvoje ja ipak, makar ponekad, trebalo da bude jace.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
U Srbiji je svako ko ne ustane ujutro namrgodjen, ko ne bije zenu, ko ne naskace na svaku ribu koja mu se nudi, ko ne psuje, ko ponekad opere sudove, ko cuva papiric u dzepu do najblize kante za smece, ko ceka na crveno svetlo, ko ne pljuje po ulici, ko zna bilo sta sto je ucio u skoli ...... lud, kiborg, peder, neprirodan, taktizira, itd. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ja nisam rekao da je lud i kiborg...mada  Smile
Stoji da je peder kao i to da je neprirodan, da taktizira to je i sam priznao i zbog toga ga ne osudjujem. Doshao je u VB da uzme pare i uspeo je u tome. Svaka cast.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson 
Tribiani Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson K608i
Da reshimo ovu "misteriju". Decko je peder (topdzija ili furundzija) i tu informaciju sam dobio sa dve strane. Prvu informaciju sam dobio od ortakinje koja studira medicinu, imaju nekoliko zajednickih prijatelja...covek ima DECKA.
Ucestvovao je pre nekih godinu dana na tribini o pravima pedera i tu je prvi put otvoreno pricao o svom seksualnom opredeljenju. Informacija 100% istinita.
Ma to što si ti dobio informaciju od babe, tetke ili ortakinje, i što misliš da je 100% tačna, to je tvoj problem. Daj neki dokaz, link, sliku sa pomenute tribine... pa da ti poverujemo, ovako mogu ja da kažem: da si sve izmislio jer ti 'decko nije simpatičan'. Uzgred, kad muškarac kaže o drugom muškarcu 'da mu nije simpatičan', hmmm tu je nešto  sumnjivo, ajd' da si to reko o nekoj devojci .... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Ljudi a jel se meni ucinilo ili sam ja cuo da je Dragana prdnula opet u studiu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Meni je ortakinja rekla da je Ivan bio u vezi sa njenom sestrom od tetke, da ima kitu od 25 cm i da ju je razvaljivao 5 puta bez vadjenja za noc!  I sta ces sad!
Smile Smile

Sto bi rekli Sremci, ta mante se ljudi tih rasprava da li je gay ili nije, decko je najbolji tamo, najpametniji, najkulturniji i zasluzeno je uzeo pare.
Kada vecina nas ovde bude imala makar deseti deo njegovih kvaliteta, bicemo najsrecniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 950 951 953 954 ... 956
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.