Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:21:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi online razvojni tim.  (Pročitano 20120 puta)
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nec Vivaz U5i
@Magic Master ti nisi zainteresovan da radis ni na jednom projektu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46923
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nisam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nec Vivaz U5i
Da li se plasis da ce mozak da ti pukne od naprezanja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Cvija 'de si ti covece? Adje vrati se na forum, pa preporuči nesto, please! Odigrao sam onog Vampira bar jedno desetak puta.  Smile
Ček da razmislim, šta sam skoro igrao, a da mi je ostavilo utisak.

Ako ti treba još jedan cRPG, probaj Shadowrun, specifično Dragonfall ili Hong Kong, Shadowrun Returns (tj. prvi deo) je dosta slab. Taktički squad based RPG je u pitanju, smešten u blisku budućnost gde kiborzi i mitska stvorenja zajedno hodaju zemljom. Tipa 2012. umesto Majanskog smaka sveta, desilo se magično buđenje i magija se vratila u svet, to se dešava ciklično, par hiljada godina ima magije, pa par hiljada nema. Znači automatske puške i arcane missles u jednom paketu. Priča je definitivno glavni kvalitet, combat je isto dobar, sve ostalo u vezi igre je malo "meh". Meni se jako svideo Wastland 2 isto, mada većina misli da je malo bezveze, po meni je isti đavo kao modernizovani izometrijski Fallout, i to mi je dovoljno.

Ako voliš 4x igre, čekiraj Stellaris, Paradoxova real time svemirksa opera, jako je zarazna. Nije komplikovana kao njigove druge igre, ima dosta stvari pozajmljeno iz Civilizacije, što je čini lakšom da se nauči. Ako ne voliš Civ i njegove klonove, verovatno će ti ovo biti dosadno poput gledanja excel tabela.

Transistor isto, veoma jedinstvena igra, jako lepa prezentacija, ali na prvo igranje jako konfuzna priča. Glavna stvar kod ove igre je gameplay, unikatan je, ne znam ni jednu igru koja je slična (ne, čak ni Bastion), igra je mešavina real time akcije i potezne strategije (ne baš, ali ne znam bolje opisati). Takođe praviš svoje skilove kombinovajući već postojeće, malo je zajebano objasniit.

E da, žešće mi se svideo XCOM, nisam još igrao dvojku, ali Enemy Unkown/Enemy Withnin preporučujem apsolutno svima, genijalna igra, ako ne znate o čemu je samo skinite i igrajte.

Ako ti se igra neki fajter, preporučujem Brawlhallu, džabadava je na Steamu. Ja sam očajan u fajterskim igrama, ali mi se ova sviđa jer je em brza, em nema učenja specijalnih poteza i zajebanih ultra mega comboa, već su jednostavne kontrole, svi napadi su laki za izvedbu, stalno imaš kontrolu nad svojim likom ako je još živ i veoma je dobar osećaj kontrolisati svog lika.

Ako ti treba nešto u više igrača za hotseat, Crawl me je oduševio, jedan od vas je heroj koji istražuje tamnicu, ostali igraču su duhovi koji mogu zaposedati zamke ili se pretvoriti u monstrume na određenim mestima u noviou, tako da jedan kontroliše heroja, ostali tehnički kontrolišu dungeon. Ko ubije heroja, sam postane heroj, pa je prepucavanje ko će spasiti svet.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2016, 12:54:04 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nec Vivaz U5i
Zasto mu preporucujes da igra igrice u ovoj temi?

I zasto ga ti pitas to u ovoj temi zasto ga ne pitas na PM?

Morate imati postovanja prema game developingu jer to rade ljudi iznad prosecne inteligencije.

Sramota je biti prosecne inteligencije u ovoj temi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Sramota je biti prosecne inteligencije u ovoj temi.
Nisam hteo biti bezobrazan, ali sam si me izazvao malo.

Sramota je praviti budalu od sebe u javnosti.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

wadadwa.JPG
(42.93 KB, 955x653)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nec Vivaz U5i
To je borba protiv rezima koji vlada srbijom.

Samo ljudi iznad prosecne intaligencije znaju da tako nesto treba raditi.

Otisli smo predaleko sa ovom temom.

@tema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nec Vivaz U5i
Ja se nadam da ce te se promeniti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Bez truda nema para.  Samo ovakvu igru da bi ste napravili https://www. youtube. com/watch?v=NWi85fUD0qc morate vjezbati programiranje minimalno godinu dana, a jos toliko pixel art/animacije.  Barem je meni toliko trebalo.  A vase tamo knjige "Secret/Tajna" vam nece pomoci, tako sto cete sjediti na kaucu i biti pozitivni.  Tako stvarni svijet ne funkcionise.  Ako zelite zaraditi potrebno je imati odredjene vjestine, ja sam hiljade dolara zaradio samo na pixel artu (za koji cete reci da je sranje), a ne samo imati ideju "kako zaraditi pare".  U igracoj industriji takve likove developeri mrze i nazivaju ih "idea guy".  Mark Zuckerberg je uspio, jer je znao PHP, desio se pravi tajming i momak je nadprosjecno inteligentan (inace ce prosjecni srbenda/ teoricar zavjera/flat earth guy reci drugacije).  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:21:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.