Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:21:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prvi dan skole  (Pročitano 18555 puta)
31. Avg 2010, 01:13:20
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
U sredu mi je prvi dan skole.  Upisao sam se u gimnzaiju i malo me hvata trema.  Kako da se "predstavim novom odeljenju".  Znam da je 1.  utisak najvazniji i zato zelim da od samog pocetka (jos od 1.  dana) ostavim dobar utisak.  Dajte mi neke psiholoske savete, kako da se dopadnekm ljudima. . .  razumete sta hocu da kazem.

Nisam mislio samo na 1.  dan vec na ceo period upoznavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nemoj da glumiš siledžiju (to ti kažem zbog nika koji si odabrao). Mnogo bolje je da pričaš o sportu sa drugovima, da otvoreno prilaziš drugaricama i da nipošto ne lažeš. Nemoj ni da se praviš važan i ohol, takvi prvi ispadnu smešni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
A koja je gimnazija u pitanju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Ne daj na se  Smile Smiley

Pa jednostavno budi opusten i nemoj da budes tremaros ribe ne vole tremarose a verovatno ti je bitno da te one zgotive Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Vidim da obracas paznju na kucanje ta tastaturi i koristis sva pravila pravopisa i kucanja. To govori da si verovatno i u zivotu temeljan, drzis do reda i kulture i to je sasvim dovoljno za prvi utusak nekome ko zeli da te bolje upozna.

Nemoj biti pametnjakovic i nemoj nikad da se podsmevas drugarima i drugaricama, oni ce to znati da cene i uzvratice ti prijateljstvom. Ako ikako mozes potrudis se da iskljucis predrasude o ucenicima iz razreda bar prvih nedelju dana. Gimnazija je u pitanju i verovatno ce biti dosta fine dece koja imaju slicnu bojazan kao i ti, a ti se potrudi da ih prepoznas i sami cete se vec zdruziti. Ne pretvaraj se i bices savim okej  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Očekuj fizički jače osobe od tebe da pokušavaju da izgiravaju alfa mužijake. Spremi se na okrutnost drugih ako nisi i ti kojim slučajem alfa mužijak (ustvari kog si pola, bitno je, iskustva se razlikuju, ja ti ovo iz muške perspektive).

Za normalnu socijalnu dinamiku ili budi smešan ili jak ili si odbačen. Tužno ali istinito  Smile Očekuj da te do 3-4 godine, sve devojčice gledaju sa visine, majke ih obično oko ovog doba lažu da brže sazrevaju, šta ćeš, ženski mozak.  Smile

Ako te zanimaju cure, jedna od najbitnijih stvari je samopouzdanje, sve ostalo zavisi od cure do cure.

Edit: To za pametnjakovića je isto bitno. Osim ako nisi wunderkind, tj. ako stalno ispravljaš druge, neće im prijati društvo. Treba da se nađe prava ravnoteža u svemu.

Možda zvuči prežvakano, ali moj savet ti je da furaš svoj stil, budi opušten i ne dozvoli da te tuđe mišljenje dodire (osim ako nije konstruktivan argument)... barem to su stvari koje nih voleo da je meni neko rekao na početku srenje
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 01:37:01 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
ima devojaka koje vole "nerd"ove ... ne moras biti kikboser sa reklame za sampon da bi bio faca u srednjoj skoli... uostalom, medju nasim decacima u odeljenju najgotivniji likovi su bili upravo neki streberi sa vrlo istancanim ukusom za muziku, filmove, interesovanja itd... nisu bas bili asocijalni, ali su bili vrlo specificni... kapiram da je vreme "jake ekipe", "cool ekipe" i "loosers ekipe" ostalo za nama... sva sreca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ja sam srednju završio pre 3 godine. Ne da su postajale ekipe, nego neki se nisu ni rukovali/pričali međusobno. I te kako je postojala "cool družina" i to kod oba pola. Možda je to zbog malograđanštine koja je Vršac.
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 01:38:48 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
... kapiram da je vreme "jake ekipe", "cool ekipe" i "loosers ekipe" ostalo za nama... sva sreca.
Znaci ti si bila u ''loosers'' ekipi cim tako mislis  Smile
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 01:40:52 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
pa ja ne znam u kojim ste vi ekipama bili, ali kod mene u razredu nije bilo ekipa .. tacnije bili su sportisti i nafurane ribe (njih 3), a mi ostali smo se svi uglavnom super slagali  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:21:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.