Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:31:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prvi dan skole  (Pročitano 18553 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Mislim da je očigledno da sam zbog nekih mojih stavova, za koje sam bio ćak mnogo bučniji pre, bio u "Outcast" ekipi  Smile

Možda ipak jer ne koristim dezadorans  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Nokia 6220
Ti "kul" likovi uvek ispadnu smesni. Imao sam i ja u skoli neke koji su od prvog dana izigravali frajere, ali se sve zavrsi tako sto neki ljakse drvoseca (koji je vec nadrkan sto putuje sat vremena do skole) obrise patos njima.  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ako se prvak širi, vema brzo nauči lekciju o poštovanju starijih. To je još jedna bitna lekcija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
pa ja ne znam u kojim ste vi ekipama bili, ali kod mene u razredu nije bilo ekipa .. tacnije bili su sportisti i nafurane ribe (njih 3), a mi ostali smo se svi uglavnom super slagali  Smile
Nije ni kod nas. U odeljenju je bilo 10 muskih i svi smo se super druzili a sto se tice lepseg dela tu je bilo podela ali ne na nafurane ribe i ostale nego jednostavno nisu se svih 20 mogle sve zajedno druziti pa su se podelile u par grupa. Takodje medju njima nije bilo zavisti, ljubomore, mrznje itd. I ja sam veoma zahvalan sto u odeljenju nisam imao likove koje glume ludilo, nafurane ribe i ostale imbecile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Zaboravio sam ono najvažnije.

Bez obzira koliko ti srednja možda deluje zastrašujuće, veoma brzo će ti postati druga kuća u kojoj znaš svaki ćošak. Bez obzira koliko si stidljiv, nećeš u srednjoj biti sam. Svako nađe bar jednog dobrog drugara.
« Poslednja izmena: 31. Avg 2010, 02:09:05 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Ekipe  Smile Smile U mojoj srednjoj se nismo nesto toliko ni na grupice odvajali nego se druzio skoro svako sa svakim (zato je meni mnogo smesno kada gledam one americke tinejdz komedije gde se u srednjoj skoli odvajaju na "klase" ( sportisti, nafurane ribe, streberi itd)  Smile )

Citat
kako da se dopadnekm ljudima
Budi svoj i ne "strci" previse tj uklopi se Smiley druzi se sa drugarima i drugaricama za vreme skole(pa poneki put i posle iste) ali nikako nemoj da zapostavis "skolske obaveze". Zapamti, imas vremena za sve ako se lepo organizujes Smiley

Zapamti jednu stvar: Kao sto se i tebi svako nece svideti neces se ni ti svideti svakom. Nemoj se "truditi" da se dopadnes ljudima kojima se jednostavno ne dopadas vec trazi drustvo u ljudima koji te prihvataju onakvog kakav jesi  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Mora imati ekipa... Dobro ne bas kao u americkim filmovima ali ljudi se podele na one sa kojima se intenzivno druze i one kojima se javljaju Smile

Imao sam tri dobra drugara i 4 dobre drugarice, sa ostalima sam bio okej ali nismo se druzili preterano Smile Doduse mene su inace svi voleli iako sam bio skot najgori u vecini situacija ;s
Ti "kul" likovi uvek ispadnu smesni. Imao sam i ja u skoli neke koji su od prvog dana izigravali frajere, ali se sve zavrsi tako sto neki ljakse drvoseca (koji je vec nadrkan sto putuje sat vremena do skole) obrise patos njima.  Smile

a ovo govore oni koje su ti kul tipovi vukli za usi i slali po koka kolu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Mislim da je glupo opterecivati se ovakvim stvarima. Zar ne dodje vremenom sve samo od sebe ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
U sredu mi je prvi dan skole.  Upisao sam se u gimnzaiju i malo me hvata trema.  Kako da se "predstavim novom odeljenju".  Znam da je 1.  utisak najvazniji i zato zelim da od samog pocetka (jos od 1.  dana) ostavim dobar utisak.  Dajte mi neke psiholoske savete, kako da se dopadnekm ljudima. . .  razumete sta hocu da kazem.

Nisam mislio samo na 1.  dan vec na ceo period upoznavanja.
Šta god radio ili ne radio, nema nikakve šanse da se dopadneš baš svima.
Stoga budi prirodan, jer je to ono što jesi, ono što će se kad tad pokazati na delu.

I samo opušteno... Meni je, eto, na početku srednje sve bilo šugavo i mislila sam da se nikada neću prilagoditi... a na kraju četvrte sam imala svoju ličnu vojsku.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
jeeeejjj i ja krecem u prvi razred  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:31:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.