2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvenstvo Evrope u odbojci - Rusija 2007.  (Pročitano 11739 puta)
Clan u razvoju


Cud je zenska smesna rabota!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
dobro je dobro za sada, gubimo 2:1 ali vodimo u 4 setu  HAJMO plavi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Mec za srcani udar...
Tako malo jos treba da izdrze...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Polufinale!

Bravo momci!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Bravo bravo bravo!!! Uh sto mi je milo...  Smile

Mislim da bi bilo dobro da igramo ponovo sa Spancima u polufinalu (posto je to ocigledno moguce  Smile ) iako su danas delovali bolji od nas...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Srbija u polufinalu EP

Odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva u Rusiji. "Plavima" su za ulazak u borbu za medalje bila potrebna dva seta, koliko su i osvojili u odlučujućem meču protiv Španije - 2:3 (24:26, 19:25, 26:24, 25:22, 10:15).

U utakmici za infarkt izabranici Igora Kolakovića prevalili su u Sankt Peterburgu put od očaja do sjaja. Španija je dobila prva dva seta i u trećem bila jednu loptu daleko od maksimalne pobede. Medjutim, pri rezultatu 24:23 kontru je propustio da realizuje Rafael Paskval, promašivši polje za nekoliko centimetara. Sa dva bloka "plava četa" je preokrenula rezultat na 25:24, a onda novim autom Španaca dobila treći set i ostala u životu.

Nastavili su srpski reprezentativci odlično i u četvrtom setu i nakon prvog tehničkog tajm-auta stigli su do vodjsva 10:7. Medjutim, sledi pad u našoj igri i sa plus tri odlazimo na minus jedan - 11:12.

Imali su Španci i kontru da uvećaju vodjstvo, ali je ponovo Paskval za koji milimetar bio neprecizan. Potom slede dva sjajna bloka Ivana Milkovića i vodimo 14:12, a dva poena prednosti zadržavamo i na odlasku na poslednji tehnički tajm-aut (16:14).

"Crvena furija" na trenutak uspela da uhvati priključak, ali zatim poentira Miljković, pa Perez ispucava i srpska reprezentacija stiče ključnu prednost (dva poena), koju više nije ispuštala do kraja seta - 25:22.

Nakon dva seta u kojima su preživeli golgotu, uložili ogromnu energiju, snagu i koncentraciju, izabranici Igora Kolakovića u poslednjem delu igre nisu uspeli da naprave potpuni preokret. Španci su stekli prednost već na startu seta i potom je rutinski održavali do konačnih 15:10.

Medjutim, i eventualna pobeda "plavih" od 3:2 u ovom meču suštinski ništa ne bi promenila. Španci bi ostali prvi, a mi drugi u grupi. Treće mesto je zauzela Nemačka koja je u poslednjem kolu maksimalnim rezultatom 3:0 savladala Francusku

Prvi set je protekao u promenljivoj igri srpskih odbojkaša. Čini se da su mlako počeli meč i Španci su stigli do prednosti. Finiš seta bio je uzbudljiv. Španci su imali prednost od 22:18. Naši servisom i blokom prave mini-seriju i prilaze na 22:21. Španci potom tajm-autom seku seriju i dolaze do dva poena prednosti - 23.21.

Srbija opet prilazi na jedan razlike 23:22, ali potom prolazi prvi tempo Španaca za 24:22. "Plava četa" ponovo smanjuje na 24:23, a potom je Andrija Gerić uputio neugodan servis i Španci greše (prelazak u polje protivnika) za izjednačenje.

Španci potom, zahvaljujući pre svega sjajnoj igri u polju "vade" izgubljeni poen - 25:24, a onda blokom zaustavljaju smeč Miljkovića i osvajaju prvi set - 26:24.

U drugom setu Španci su nas potpuno "ubili", pre svega servisom. Delovali smo u tim trenucima kao razbijena vojska, a sa druge stane izabranicima Andree Anastazija sve je išlo od ruke. Blok srpskog tima nije funkcionisao sve do pred kraj seta, ali je razlika bila prevelika da bi se bilo šta uradilo.

Parovi polufinala nisu unapred odredjeni na osnovu plasmana u grupama, već će biti izvučeni žrebom, s tim što prvoplasirane ekipe u svojim grupama, Španija i Rusija, ne mogu da se sastanu pre finala. To praktično znači da će Srbije u polufinalu igrati ili protiv Španije ili protiv Rusije. Polufinalni mečevi na programu su u subotu.

Izvor: MTS-Mondo


Grbić: Nadam se da nam je ovo bio samo loš dan

Kapiten odbojkaške reprezentacije Srbije Nikola Grbić izrazio je zadovoljstvo što se njegov tim plasirao u poluifinale Evropskog prvenstva, ali je rekao da nije zadovoljan igrom.

"Igrom nisam zadovoljan i nadam se da je ovo bio samo jedan loš dan. Mislim da psihološki nismo bili spremni za ovaj meč, jer nam je dodatni pritisak donela prethodna utakmica, u kojoj su Nemci zaista lako savladali Francusku", rekao je Grbić posle poraza od Španije, u kome su Srbi osvojili dva seta, dovoljna za nastavak takmičenja.

Grbić, kome je ovo sedmo evropsko prvenstvo, priznao je da nije bilo lako igrati, kad su znali da su "ili pukovnik ili pokojnik", a kad je rival tako raspoložen kao što su to bili Španci.

"Sjajno su servirali i kad su osvojili prvi set, u drugom su delovali moćno i raspoloženo. Na našu sreću, selektor Španije je u trećem periodu promenio prvu postavu, što nam je očigledno pomoglo", rekao je Grbić.

Španski as Rafael Paskval nije krio da je zadovoljan zbog toga što njegov tim još nije poražen na ovom EP.

"Zadovoljan sam zbog pobede i zbog činjenice da su svi momci igrali na ovom susretu. Sada čekamo žreb i spremamo se za sledeći meć", rekao je Paskval, koji se zahvalio Sankt Peterburgu na gostoprimstvu i izrazio nadu da će Španija nastaviti da pobedjuje.

Na pitanje jednog ruskog novinara šta se to zapravo dogodilo sa selekcijom Španije, od pocetka trećeg seta, on je rekao: "Nista posebno, igrala je naša druga postava, dala sve od sebe i na kraju pobedila".

"Možda smo mogli i ranije da trijumfujemo, ali ja sam najveći krivac, jer sam meč loptu ispucao u aut. To mi se obično ne dogadja", rekao je Paskval.

Selektor Srbije Igor Kolakovic čestitao je Špancima na pobedi i prvom mestu u četvrtfinalnoj Grupi E.

"Iskreno, mislio sam da ću se više radovati ovom velikom uspehu, kakav je plasman u polufinale Evropskog prvenstva. Trenutno osećam neku gorčinu, ali se nadam da će u petak, kad budemo u avionu za Moskvu, sve biti nekako lepše", rekao je Kolaković.

On nije mogao da objasni zašto su njegovi igrači u duel sa Španijom ušli "mlako".

"Ko zna, možda i psihicki nespremno", priznao je Kolaković.

"Odigrali smo prva dva seta sa puno grešaka, nismo poštovali dogovor. I u druga dva seta, koja smo dobili, bili smo nervozni, u grču, nismo bili pravi", kazao je srpski selektor.

"Ipak, na kraju mislim da smo igrama u prethodnim mečevima zaslužili prolaz u polufinale, u kome ćemo, siguran sam, pružiti mnogo bolju partiju i u kome ćemo morati da budemo hrabriji, ako želimo da osvojimo medalju", dodao je Kolaković.

Italijanski trener, selektor španske reprezenstacije Andrea Anastazi, koji je sa "azurima" bio i svetski i evropski prvak, zadovoljno je podsetio da je njegov tim ostvario šestu uzastopnu pobedu na EP.

"Srećan sam i što su svi momci dobili priliku da igraju. Ovo je za njih bila sjajna prilika da se nametnu. Na kraju sam zadovoljan i njihovom igrom, jer su smogli snage da na kraju zabeleže pobedu.
Idemo dalje, sledi polufinale, učinicemo sve da osvojimo jednu od medalja, jer smatram da smo je prethodnim igrama i zaslužili", rekao je Anastazi.

Izvor: MTS-Mondo
« Poslednja izmena: 13. Sep 2007, 20:19:42 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Zrebom je odluceno da u polufinalu igramo protiv Rusije! Mech se igra u subotu od 18h po nasem vremenu. Drugi polufinalni par je Spanija - Finska.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Мислим да имамо шансе.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja, nazalost, mislim da nemamo, Rusi 99% osvajaju!
Bronza ce biti veliki uspeh...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Srbija u polufinalu sa Rusijom

Odbojkaška reprezentacija Srbije igraće sa domaćinom Rusijom u polufinalu Evropskog prvenstva, odlučeno je žrebom u Moskvi.

Srbija je, kao drugoplasirana iz Grupe E, mogla da igra sa Rusijom ili Španijom, koje su pobednici grupa. Drugoplasirana iz Grupe F, selekcija Finske, najprijatnije iznenadjenje ovog EP, igraće sa Španijom.

Na EP u petak je slobodan dan, a mečevi polufinala igraju se u subotu, dok su dueli za broznu i zlato planirani za nedelju. Srbija i Rusija igraće od 18.00 sati po srednjeevropskom vremenu, a Finska i Španija od 15.30.

Plasmanom u polufinale Srbija je obezbedila učešće na narednom Evropskom prvenstvu, 2009. godine u Turskoj, kao i na evropskom kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre, koji će se igrati u januaru sledeće godine u turskom Izmiru.

Kao i ostali polufinalisti ovog EP, Srbija će se u Izmiru naći ako prethodno ne ode na Svetski kup u Japan u novembru ove godine, ili i ako ode ali tamo ne bude medju prve tri selekcije.

Najveće razočaranje Evropskog prvenstva u Rusiji su selekcije Poljske i Bugarske, koje su na prošlogodišnjem Svetskom prvenstvu u Japanu osvojile srebro i bronzu, iza već godinama neprikosnovenog Brazila. Od polufinalista tog SP, samo je Srbija uspela da udje i u polufinale ovog EP.

Konačan plasman ekipa od 5. do 16. mesta na ovom EP: 5. Nemačka, 6. Italija, 7. Holandija, 8. Bugarska, 9. Francuska, 10. Belgija, 11. Poljska, 12. Slovačka, 13. Grčka, 14. Hrvatska, 15. Tusrka, 16. Slovenija.

Izvor: MTS-Mondo


Kolaković: Rusija veliki izazov

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković ocenio je da je njegov tim dobio najtežeg protivnika u polufinalu Evropskog prvenstva, jer je tim Rusije, ne samo domaćin šampionata, već i superioran u dosadašnjem toku takmičenja.

"Sve same pobede Rusije. To dovoljno govori o težini našeg zadatka, ali mi ćemo probati da se konsolidujemo, da vratimo snagu koja nam je potrebna da bismo napravili iznenadjenje u Moskvi i da unapred promovisanog šampiona izbacimo u polufinalu", rekao je Kolaković novinarima, odmah posle žreba za polufinale.

Selektor Srbije veoma je oprezan i svestan koliko će njegovom timu biti teško u meču sa Rusijom, u Moskvi u subotu od 18.00 po srednjeevropskom vremenu.

"Biće jako teško. Rusi imaju svoje adute u vanserijskim igračima i domaćem terenu, ali na nama je da sve uradimo i pokušamo da ih izbacimo u polufinalu", dodao je Kolaković, koji je predvodio tim Srbije i Crne Gore prošle godine na Svetskom prvenstvu u Japanu, kada su "plavi" u prvom kolu bili više nego ubedljivi protiv Rusa.

SCG je tada, doduše, u svojim redovima imala Gorana Vujevića i Vladimira Grbića, a Rusija je bila bez iskusnog dizača Vladima Kamuckog. Tog susreta se, naravno, seća i Kolaković.

"Nema nepoznanica. Sa Rusima smo se sreli i na SP, tada su bili bez Kamuckog. Medjutim, razlika je u tome što je Rusija u ovom trenutku dostigla nivo forme potreban za šampionat. Trebaće nam hrabra igra, mnogo stpljenja, a trebaće nam i malo sreće", istakao je Kolaković.

Na kraju, bez obzira na umor i teške mečeve koje je imao u prvom i drugom delu takmičenja, tim Srbije, kako je rekao Kolaković, sa nestrpljenjem očekuje polufinale sa Rusima.

"Veliki protivnik i veliki izazov za nas", zaključio je selektor Srbije.

"Plavi", tada pod imenom SR Jugoslavije, osvojili su jedino evropsko zlato 2001. godine, a taj šampionat Starog kontinenta bio je jedini na kome su se u polufinalu sreli sa Rusima. Bili su tada ubedljivi - 3:0 (25:20. 25:17, 29:27). U finalu pobedili su Italiju, a kao i ovog puta u prvoj fazi poraz su pretrpeli od Nemačke.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung 
Čini mi se da medalja ne sme da izostane,


mislim Finci   Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.05 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.