Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ulazi u JSL?
Radnicki Niš
41.3%  (33)
Inđija
6.3%  (5)
Proleter NS
1.3%  (1)
Teleoptik
3.8%  (3)
Mladenovac
5%  (4)
Banat
3.8%  (3)
Novi Sad
8.8%  (7)
Kolubara
7.5%  (6)
Bežanija
3.8%  (3)
Neko drugi
18.8%  (15)
Ukupno glasova: 47
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 88
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva liga Srbije 2011/12  (Pročitano 129018 puta)
30. Jun 2011, 12:03:12
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
Browser
Chrome 13.0.782.41
mob
SonyEricsson k 850i
Danas je u Beogradu održana Skupština klubova koji se takmiče u Prvoj ligi Srbije.


1   Inđija           Inđija
2   Proleter   Novi Sad
3   Čukarički   Beograd
4   Radnički    Sombor
5   Bežanija   Bežanija
6   Novi Pazar   Novi Pazar
7   Sinđelić   Niš
8   Teleoptik   Zemun
9   Mladost    Lučani
10   Donji Srem   Pećinci
11   N.Sad   Novi Sad
12   Sloga   Kraljevo
13   Mladenovac   Mladenovac
14   Banat   Zrenjanin
15   Napredak   Kruševac
16   Radnički    Niš
17   Mladi Radnik   Požarevac
18   Srem   Sremska Mitrovica
« Poslednja izmena: 04. Jul 2011, 10:41:42 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.41
mob
SonyEricsson k 850i
Srem kao područje prvi put u svojoj istoriji će imati tri predstavnika, a sa Sremcima koji su administrativo pripali Gradu Beogradu ukupno pet. Koncetracija klubova prvoligaških tako je na samo pedesetak kilometara udaljenosti najveća u Srbiji.

Najzanimljivija tačka za novajlije, ali i ostale starosedeoce je bila kada su izvlačeniu takmičarski brojevi. Tako je Inđiji pripao broj jedan, Donjem Sremu iz Pećinaca broj deset, Sremu broj 18, Bežaniji broj pet i Teleoptiku broj osam. Tako će se u prvom kolu u Inđiji sastati Inđija i Srem, Donji Srem će u Lučane na svoje prvo prvoligaško gostovanje, Bežanija dočekuje Banat, a Teleoptik Novi Sad. U drugom kolu novi sudar Sremaca, ali ovog puta u Sremskoj Mitrovici. Srem će ugostiti Pećinčane, koji će tek u trećem kolu biti domaćini. Donji Srem će na "Suvači" dočekati Novi Sad. Treći duel komšija će imati priliku da ponovo vide Inđinčani u desetom kolu. Tada na Gradski stadion stiže Donji Srem.

sportin.biz


Raspored utakmica 1.kola 13.avgust:
Inđija   Srem
Proleter   Mladi Radnik
Čukarički   Radnički (N)
Radnički (S)   Napredak
Bežanija   Banat
Novi Pazar   Mladenovac
Sinđelić   Sloga
Teleoptik   Novi Sad
Mladost   Donji Srem
« Poslednja izmena: 30. Jun 2011, 12:06:38 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.68
Sloga!  Smile

Imaju solidnu ekipu, ne znam koliko ce da ciljaju ka vrhu tabele ali ja mislim da ove sezone je najbitnije da se izbori opstanak.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.41
mob
SonyEricsson k 850i
Pa ocekujem da ce se ekipe iz Srema,a i Vojvodine pomgati,tako da mislim da ce Indjija i Banat uci u SL Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7651
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
ja nemam pojma sto Sombor nema ambicije da igra JSL, a uvek imaju dobru ekipu i dobre rezultate
IP sačuvana
social share
                  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.587.0
Реал и Напредак бих волео да видим напред. Па онда Инђију, Слогу и можда Детелинарце.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.41
mob
SonyEricsson k 850i
Pa eto,udju Indjija,Nislije i Napredak kroz baraz Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.68
I mene interesuje sto Somborci nikada nemaju ambicije za ulazak.
Ja bih voleo da Radnicki i Sloga udju, ali sve ce zavisiti kako se budu pojacali, da ne bude samo ko preproslu sezonu kada su oboje ispali.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7651
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mislim da ce Sloga opstati jer imaju dobre klince, treba samo da dovedu nekog iskusnijeg igraca da da malo cvrstine timu.Cuo sam da se spominje Dmitrovic Boban

a za Real se nadam da ce opstati mada se plasim da ce proci kao prosli put.To kazem iz razloga sto oni nisu imali neku preveliku konkurenciju na istoku, tako da i sami ne znaju koliko mogu( ili ne mogu) a istok je i najkorumpiranija liga.
IP sačuvana
social share
                  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ima Sloga dobre klince, sada samo se ceka da se onaj napadac Radovic oporavi (92'godiste) i dovedu 2-3 iskusnija igraca i bice dobro...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 88
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.