Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:49:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva Burek psiho ambulanta™  (Pročitano 377573 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
има три опције, да га угазим пре свадбе, на дан свадбе и после свадбе.
Sva tri puta, što je sigurno sigurno.

Da sam na tvom mestu ja bih molio Boga da se desi nešto, nisam dugo lemao pokretne objekte. Smile
U slučaju da se nešto desi njega gepekovati bez reči. Nju izvesti na neku večerinku, biti skroz opušten, na kraju večeri zalepiti joj šamarčinu ostaviti keš za svoj deo, ustati i otići bez reči. Da viš kad ne zna šta će sa sobom, prvo nema pojma o čemu se radi a drugo što si joj napravio scenu na javnom mestu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Mlati majmuna. Smiruje. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Гроби брате, само шњуром од усисивача по ђубретима!
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
znas kako se mozes postaviti..?

ne znam koje si ti vrste licnosti ne znamo se ,ne znam nista o tebi sem da hoces da mlatis prvog i bivseg momka svoje djevojke zato sto hoce da ide sa njom na istu svadbu... i sumnjas da ce joj se nabacuje na svadbi..

postavi se kao mnogo vredniji momak od njega stavi joj to do znanja. stavi joj do znanja, ako si u stanju, da ne occekujes nista na svaqdbi izmedju nje i bivseg. reci joj da od nje ocekujes vjernost, i da neces tolerisati neke ispade. nemoj govoriti o tom miomku vec vise reci da ne pije alkohol u tom smislu. znaci ona shvata na sta se to odnosi nemoj biti naivan. glavni je tvoj stav prema njemu, obecaj joj nesto posmatraj je. ja ne znam kakav si ti momak, ali ja sam svoju djevojku pustao da ide na posao sa starijiom momkom od mene godinu dana. inace on jako visoko kotira kod cura. ali ja sam joj rekao da moze sa njim biti da cu i ja biti sa nekom drugom itd. nije me prevarila ali moglo je svasta da se desi. ne znam. ja  znam da je on za mene siromasan momak. (ne mislim materijalno) znaci u startu sam joj dao do znanja da ako me prevari nece biti dobro jer ce ona izgubiti nesto kod mene bespovratno. znaci cijeni sebe.. ona to vidi. zato je bog dao na zemlju da balansira izmedju momaka i vidi sa kim gdje i sta da radi. ne znam da li je naivna ili nije. zasto je i koliko bila sa njim u prvoj vezi? je li vjerna? ja sam takav da sam vjernost stavio kao nesto sto se mora od nje postovati. i tu sam gledao njen karakter. ne znam.... premalo je informacija da bi se nesto moglo reci. vise neka tinejdyerska oholost sa tvoje strane. ne bih da te kritikujem jer to nikad nije dobro ali eto. ako ti je ovako nezgodno pisati mozes i preko pp. slobodno ja sam uvijek raspolozen da dam savjet i pomognem.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Smederevo, Podunavlje District, Serbia
Brzo i lako sticanje i gubljenje interesovanja

Pozdrav svima na ovom forumu!

Hteo bih da opišem moj problem.  Nadam se da može neko da me razume.  Iskreno, ne znam ni kome više da se obratim, i ko uošte može da mi pomogne i da li se iko bavi ovakvim slučajevima.

Problem je u tome što me moj um uvek prevari.  Uvek na istu foru.  Prvo me impulsivno mislima natera da se zainteresujem za nešto.  A ja inače, maltene sve volim, svestran sam vrlo.  I ja se tu zainteresujem, i budem vrlo srećan, misleći da sam konačno pronašao nešto što će da me drži na duže staze, neki smisao, svrhu.  I onda, posle nekoliko dana, to interesovanje se jednostavno izgubi, kao da ga nije ni bilo.  I ja jednostavno ne mogu da nastavim dalje sa tom aktivnošću, jer više ne postoji iskrena želja za tim.  Često onda budem razočaran, depresivan, što me je um opet prevario.

Taj obrazac i ciklus se stalno ponavlja, i ja sam sigurno do sada promenio na stotine i stotine različotih interesovanja.  Neke od njih se ponavljaju, imam utisak da se vrtim u začaranom krugu.

Stvarno ne znam šta da radim više, kako da rešim ovaj problem, kome da se obratim.  

Da li još neko ima ovaj problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
probaj čaj od hibiskusa
nzm,meni je to pomoglo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:49:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.