Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 18:33:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prosli zivoti  (Pročitano 25981 puta)
02. Jan 2007, 15:44:57

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
LG U8330
Kako mogu da saznam sta sam bila u proslom zivotu???

[Edit by kokota: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 15:52:22 od kokota »
IP sačuvana
social share
Zvezda je zivot ostalo su sitnice!!![font=Verdana][/font]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
ja mislilm da se gleda 12-ta kuca i njen vladaoc... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Te Saturn i Mjesec. I Čvorovi.

Ima jedan zanimljiv tekst astrologa  Predraga Petkovića o sjećanju na prošle živote.
http://www.astrologyinserbia.com/s/thebest/petkovic.htm

Skrolajte do TEKSTOVI.  Smile Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Kopiraćemo tekst ovde  Smile Hvala Sny Smile

Sećanja na prošle živote


 Često se dešava da u snovima vidimo stvari koje nikada nismo doživeli u sadašnjem telu. Ponekad u snu letimo nebom, iako o letenju nemamo nikakvog iskustva. To može značiti da smo u jednom od prošlih života stvarno leteli, kao polubog, anđeo ili ptica. Svi ti utisci, odnosno impresije nalaze se zapisani u umu. Dovoljno je da ta sećanja probudi nešto što nas na to može podsetiti, i eto čuvenog fenomena "deja vu" već viđenog.
Nekada sanjamo mesta u kojima nikada nismo bili, ili se desi da u neko mesto odemo, pa iako smo tu prvi put, izgleda nam totalno poznato kao da smo u njemu živeli. Postoje slučajevi dece od samo nekoliko godina, koja su tvrdila da su živela u nekim mestima i kompletno se sećala celiog prošlog života. Sa zapanjujućom tačnošću su opisivali kompletan izgled trgova, kuća, ulica, Mnogi se čak sećaju i mesta gde su bili sahranjeni, kako su se zvali i kako su izgledali.
Ovakvih slučajeva ima na hiljade, pa se danas njihova tačnost više i ne dovodi u pitanje. Iako nauka o seljenju duše postoji od samog nastanka sveta, zbog određene političke situacije često je bila brisana i izbacivana iz učenja, jer mnogima njeno postojanje lično nije odgovaralo. Što zbog politike, što iz nekih drugih ubeđenja, reinkarnacija je prognana kao jeretičko učenje na petom koncilu u Konstantonopolju, za šta je najviše bio zaslužan vizantijski car Justinijan. Proglas koji je sabor doneo glasio je: "Ako neko prihvata neverovatno postojanje duše pre ovog života, kao i čudnu reinkarnaciju koja sledi posle toga, neka je proklet."
Prirodni kosmički zakoni se mogu izbrisati samo iz knjiga, ali oni nezavisno od toga postoje. Oni deluju znali mi ili ne, poštovali ih ili ne. Rainkarnacija nije stvar vere, nego stvar znanja. Oni koji je osporavaju, samo pokazuje svoje ogromno neznanje, ili bolje rečeno neobrazovanje.
Pošto sam pre svega astrolog, poslednjih nekoliko godina pravio sam eksperimente baš na ovu temu. Kroz regresiju vraćao sam ljude u prošle živote, a ono što su u videli i ispričali mi, nalazio sam u njihovim horoskopima, kao neoboriv dokaz da se to stvarno dogodilo.
Kao što iz horoskopa možemo pročitati sve o sadašnjem životu, tako u njemu možemo videti i one živote koji su iza nas. Šta smo bili, odakle dolazimo, zašto smo se baš ovde rodili, i kakav nam je zadatak u ovom životu? Ako stvari ne gledamo iz jednog dubljeg ugla, ništa nećemo moći da objasnimo. Kao kada bi gledali film od sredine, ili još gore sam kraj. Teško bi povezali stvari. Tako je i sa ovim životom. Moramo se okrenuti i videti svoju prošlost, da bi stvarno shvatili ko smo ustvari.
U astrologiji postoji jedna specijalna oblast koja se zove karmočka astrologija, koja nam može dati odgovore na sva ova pitanja. Položaj planeta i zvezda u trenutku rođenja, je zamrznuta slika neba, koje nam daje informacije o našoj karmi ili sudbini, koju smo u ovom životu dobili, a koja je direktan uzrok onoga što smo nekada radili.
Iz horoskopa možemo videti i zamlju i grad u kome smo živeli, šta smo radili, i s kojim će mo se osobama sresti iz tih života baš sada, i u kakvom odnosu. To potvrđuje onu činjenicu da ništa nije slučajno, i da sve ima svoj smisao, samo ga treba pronaći.
Zašto neke osobe osećaju izuzetnu bliskost već pro prvom susretu, a sa nekima sa kojima živimo ceo život imamo loš odnos? Zašto se neko dete rodi, i živi možda samo dve godine? Neko se rađa u bogatoj porodici sa velikim predispoziocijama za uspešan život, dok se neko rodi u takvim uslovima gde će će se mučiti celog života. Da li tu postoji nešto što će realno objasniti sve ove stvari?
Kada radim regresiju, (vraćanje u prošle živote) prvo uzimam horoskop da vidim kakvu karmu osoba unosi u ovaj život, i gde će se najverovatnije vratiti, odnosno čega će se setiti.
Ovde ću opisati jedan od mnogih slučajeva iz moje prakse, na čijem ćete primeru videti, kako funkcionišu sve stvari o kojima sam do sada govorio.
Počeo sam da radim regresiju devojci koja je htela da sazna, da li ono kroz šta je prošla u ovom životu, stvarno ima svoj uzrok u prošlosti.
Prvu sliku koju je videla bio je krupni muškarac na konju koji je nosio sablju opasanu oko struka.Pitao sam je ko je taj muškarac, a ona je odgovorila da je to ona. Rekla je da oseća snagu u rukama, da je izuzetno vešt sa sabljom, i da se nikada ne razdvaja od nje. Opisivala je predele koje je videla sa takvom preciznošću, kao da se sada tamo nalazi. Utisak je bio tako jak, da je u momentima osećala miris trave i zemlje.
Sada je već jasnije videla i druge oko sebe kako jašu, ali je osećala nadmoć nad ostalima, kao da je ta grupa ratnika bila pod njenom kontrolom. Osećala je jednu dozu surovosti kod sebe, jer je shvatila da u tom životu za njega nije bilo ništa sem strasti i ratovanja. Ceo život je bila borba od koje je tako izgubio sav osećaj za sve što je lepo. Dani su prolazili ili po krčmama, ili javnim kućama. Ozbiljnije stvari od toga nisu postojale. Kako je dobro izgledao, a i bio poznat po hrabrosti, imao je izuzetno puno žena. Ipak, sve su mu služile za zabavu i razonodu. Mnoga srca slomio, jer u suštini nije znao da voli.
Tako je prolazio dan za danom dok se jednog trenutka nije pojavila devojka, koja ga je po prvi put dublje zaintrigirala. To je bila prva koja nije htela da uđe sa njim u vezu, jer je dobro znala, kakve glasine kruže o njemu.
Počeo je da se menja, da bi joj dokazao da može biti mnogo bolji, i da je ona jedina prema kojoj je osetio nešto više od fizičke privlačnosti.
U sledećem trenutku vidi sebe sa njom, kako zagrljeni leže pored reke ispod jednog drveta, dok se niz krošnju spuštao mesečev sjaj. Osećaji koje je kroz regresoju opisala u tom trenutku bili su tako jaki, da su joj počele curiti suza iz očiju. Rekla je da je po prvi put tada osetio nežnost i ljubav, i da sad shvata koliko je to vredno.
Interesantanje bio izraz njenog lica, kada je ovu sliku videla u regresiji. Zamislizte da se setite nečeg od pre trista-četristo godina. Takav doživljaj je izuzetno redak, jer ga uistinu vrlo mali broj ljudi iskusi. Sećanja postanu toliko jaka, da se osoba ježi, smeje, ili joj drhti glas. Nije sve jedno probuditi tako jake emocije, koje kao da nikada nisu ni nestale. Kao da su bile uspavane. Tako u regresiji izgleda, kao da se budimo iz nekog sna, i oživljavamo naše zaboravljene slike, koje su duboko u nama.
Ove slike nas nesvesno mogu pratiti celog života, a mali broj njih uspe da ih osvesti. Da li idealnu osobu koju tražimo u ovom životu , nije nesvesna potreba za nekom davnom ljubavlju, koja je ostala duboko urezana u našoj podsvesti. Još je frapantnija situacija kada se takve dve osobe ponovo sretnu u ovom životu. To su one fatalne ljubavi, ili je to ona ljubav na prvi pogled. Ponovno sretanje budi stare uspomene, koje ljudi često ne znaju odakle dolaze. Ali znajte, one od nekud sigurno dolaze.
U regresiji ona i dalje vidi njih dvoje zajedno, sada i na drugim mestima. Ljubav je počela da ih oboje obuzima, da nisu mogli ni jedan trenutak da provedu jedan bez drugog.
Sledeća slika koju vidi je neka proslava. Opisuje neku veliku prostoriju sa puno ljudi, gde je srećan i nasmejan. U jednom trenutku vidi čoveka koji mu dolazi u susret i kao mu govori da je njegova devojka silovana u svojoj kolibi na rubu šume, i da hitno krene. Srce mu se steglo i malo što nije pao u nesvest. U prvom trenutku nije mogao da se pokrene, o onda skače na konja i tu se slika gubi.
Dugo nismo mogli da vidimo šta se dalje desilo, jer um kao da nije dao da se sećanja otkriju. Znao sam da se desilo nešto jako bolni. Česti kada se u regresiji blokira sećanje, podsvest kao da nedozvoljava da vidimo nešto, što je obično govorilo o nekoj teškoj traumi koja se desila. Ipak osoba mora da kroz to ponovo prođe i osvesti sećanja, jer će tada mnoge nesvesne blokade koje nisi u ovom životu nestati.
Posle više pokušaja uspela je da vidi kako pronalazi osobu koja je to uradila, nešto dalje od tog mesta gde se sve desilo. Nalazi ga u kući sa ženom i detetom kao sedi za sto i večera. Kada ga je ugledalo, osetio je zversku želju da ga raskomada. Skočio je na njega i zabio mu mač direktno u srce. Sve se desilo u sekundi, dok mu je još hrana bila ustima. Žena je uhvatila dete i istrčala iz kuće. Dalj sebe vidi kao pali kuću i odlazi u šumu. Ipak njegovo srce time nije moglo biti zadovoljeni, ali ipak se tešio što je njegova devojka ostala živa.
Na putu do nje presreće ga grupa konjanika, koja je takođe tražila osvetu za ubistvo. Ono što u momentu doživljava je proboden mač kroz grudi, i tugu što neće videti osobu koju najviće voli. Bio je ubijen noću u šumi, a potom obešen o drvo. Telo je napustio u bolu, što nije uspeo još jednom da se vidi sa njom.
Sam povratak iz regresije bio je kao gledanje horor filma, od koga vam se koža naježila. Kada je malo došla sebi ispričala mi je da je u ovom životu njen otac ubijen u ratu u Bosni, gotovo na njene oči. To je bilo prvo što je povezala. Pošto je u prošlom životu ona obila čoveka čije je dete ostalo bez oca, morala je to sada i ona proživeti. Došla je u Beograd kao izbeglica, upravi iz tog razloga. U ljubavi nikako nije imala sreće, jer su je svi samo hteli iskoristiti. To je u prošlom životu radila i ona drugima. Sada je i to morala da iskusi na svojoj koži. Slike su polako počele da dobijaju svoj smisao, jedino je bilo pitanje, da li će sresti osobu sa kojom je prekinut odnos, i nastaviti tamo gde su ga okolnosti prekinule. U svakom slučaju to će se desiti, kada za to dođe vreme.
Kasnije ni je pričala kako ima fobiju od noža, sečiva i uopšte svih oštrih predmete. A i u šumi je u večernjim satima osećala neki čidan strah. Mislim da vam je sada jasno zbog čega.
Normalnosve se to vidi na nekoliko mesta u njenom horoskopu, pa evo samo nekoliko detalja koji opisuju sliku koja se desila.
Ona ima Marsa u Strelcu u dvanaestoj kući, što ustvari predstavlja ratnika na konju. Mars predstavlja ratnika, a Strelac konja, dok dvanaesta kuća govori o bitnom prošlom životu, koji je vezan baš za ovaj. Sve to ima izuzetno loše aspekte sa Uranom i Plutonom u Devici, što znači da je naprasno (Uran) stradao (Pluton) od ljudi.(Devica je ljudski znak)
Kvadrat sa Saturnom u Ribama govori da je bio obešen o drvo i to noću u šumi. Saturn predstavlja drvo, dok Ribe predstavljaju noć, šumu, a takođe i zasedu. Da li njena Venera u Škorpiji prikazuje traumu koju je nekada proživela u ljubavi, ili je to možda slika kada je zajedno sa devojkom (Venera) ležao pored reke (Škorpija)
Simbolika je beskrajna, i ona će nam uvek reći mnogo više o nego što možemo da zamislimo. Oni koji je tumače imaju odgovornost da pomognu ljudima u njihovom upoznavanju sebe, kao i u davanju praktičnih savetia kako da žive po kosmičkom zakonu. Treba shvatiti da ipak iznad svega stoji Bog, koji je sve to dao kako bi kroz mnoge živote uspeli da se pročistimo, i na kraju uđemo u njegovo večno carstvo. To je ujedno i cilj reinkarnacije. Nje se moramo osloboditi, a vraćaćemo se sve dotle dok budemo imali dugove prema drugima, a takođe i prema samom sebi.

Autor:
Predrag Petković
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovo je vise nego zanimljivo...  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Pročitajte sve njegove tekstove, ne bi bilo loše.

Naletila sam u tekstovima da se sadašnja 12. kuća uzima kao vaša 1. kuća u prošlom životu.
Pri tome je meni 12. kuća u sadašnjem i 1. kuća u prošlom životu na 12° Vodenjaka, a vladari su Saturn i Uran.

Sad još moram razbijati glavu dalje jer simbolika je beskonačna.

Također se može saznati o životu preko regresoterapije. U tekstovima astrologa Predraga se i na to naleti.
Negdje sam pročitala, mrzim kad zaboravim točan link gdje i kada, ali da se katkad sjetiš prije spavanja u bljeskovima nekih slikica. I bilo bi dobro da ih zapišete ako se ponavljaju.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
IV kuca i iC takodje
Znak u kome se nadje vrh 4.kuce  (IC)moze nam ukazati na to koliko je vremena proslo od poslednje do ove inkarnacije.takodje ova kuca govori o karmickom genetskom nasledju,kao i o okolnostima u kojima smo u prosloj inkarnaciji ziveli.

Ukoliko je 4.kuca u nekom vatrenom znaku,a pogotovo u Ovnu(kardinalni),znaci da smo vrlo brzo rodjeni posle svoje smrti.Strelac(promenljiv)govori da je to takodje bilo brzo ali ne kao kod Ovna.Lav kao fiksni znak u ovoj grupi je najsporiji ali i on upucuje na brzu inkarnaciju.obicno se ovakva rodjenja desavaju najvise godinu dana posle smrti.

Druga grupa po brzini su vazdusni znaci.Prvi i najbrzi medju njima je Vaga(kardinalni),zatim Blizanci(promenljiv),pa Vodolija(fiksni).oni govore o rodjenju koje se desava nekoliko godina nakon smrti.
Vodeni znaci su dosta sporiji a medju njima je najbrzi Rak(kardinalni).pa Ribe(promenljiv).pa Skorpija(fiksni).Oni govore o inkarnacijama nakon desetina godina.

I na kraju dolaze zemljani znaci koji su najsporiji,pa samim tim govore o velikim vremenskim razmacima.vise stotina godina.a mozda i duze.Najbrzi medju njima je Jarac(kardinalan),zatim Devica(promenljiv),pa onda Bik(fiksni).

Cetvrta kuca moze da govori o uslovima u kojima smo ziveli i iz kakve karmicke price dolazimo ali ne mora nuzno da govori o nasem tadasnjem zanimanju,odnosno cime smo se u proslom zivotu bavili.To se obicno vidi kroz 12.kucu.Obicno se 4.kucom opisuje okruzenje,zemlja i atmosfera u kojoj smo ziveli,dok planete u njoj daju dopunsko objasnjenje.
Cetvrta kuca,pored okolnosti,moze moze govoriti o predelima ili zemljama u kojima smo ziveli.
Tako ce Ovan govoriti o nekoj ratnickoj zemlji,agresivnim narodima,ili o onima koji su nekada osvajali kao sto su Nemacka,Engleska,Japan i sl.
Bik ukazuje na ravnicu,sumu,njivu,zivot na sele,mestu gde je klima povoljna za sve sto se uzgaja na zemlji.Zemlje su Holandija,Kipar,Bliski istok i sl.
Blizanci su znak vazduha pa samim tim govore o predelima gde su lagani vetrovi,intelektualni i komunikativni narodi,oni koji brzo pricaju i koji su po prirodi veseli.Zivot je bio okruzen intelektualnim ljudima,bracama,sestrama,a vrlo cesto se i putovalo,mozda kuca na tockovima i sl.Zemlje koje su pod uticajem su Italija,SAD,Belgija i dr.
Rak ukazuje na mesta sa puno vode,pogotovo na jezera,ali i na lepe predele i bogatu prirodu,na gradove kao sto su Venecija ili Istambul.
Lav se vezuje za mesta sa suncanom klimom i velika carstva kao sto je Rimsko.To su obicno bogate zemlje sa visokim standardom,kao sto je Kalifornija,Francuska,grad Rim itd.
Devica predstavlja obale,pa samim tim u pitanju su zemlje koje izlaze na more i koje imaju mnogo lepih,peskovitih plaza.Takodje veoma vredne nacije i zemlje.Pod ovim znakom to moze biti Svajcarska,Grcka,grad  Pariz i dr.
Vaga ce govoriti o mestima sa umerenom klimom,o umetnickom okruzenju u zivotu,o skladu u kome smo ziveli.Od zemalja to su Madjarska,Kina,Egipat,Libija,Austrija,a gradovi Bec,Budimpesta,Prag,Beograd i dr.
Cetvrta kuca u Skorpiji govori o mestima gde se ratovalo,gde je bilo puno stradanja,o teskim zivotnim okolnostima punim borbe,preokreta,svadja i sukoba.To su predeli sa opasnim,otrovnim zivotinjama,zmijama,skorpijama,paucima i opasnim ljudima.Od zemalja to su Sicilija,Albanija,Sahara,Kosovo,a gradovi Beograd,Studgart.
Stelac na vrhu 4.kuce govori o bogatim zemljama.Mozda je zivot bio u okruzenje obrazovanih ljudi,filozofa,svestenika,profesora i sl.Zemlje koje se povezuju sa Strelcem su Madjarska,Spanija,Malta i druge.
Jarca povezujemo sa planinama,golim brdima,mestima sa velikim stenjem i kamenjem,hladne oblasti.Ovo govori i o siromasnim uslovima zivota,beda kojoj je osoba mogla biti izlozena i o teskoj sudbini.Indija,Srbija,Avganistan su pod uticajem ovog znaka.
Vodolija predstavlja oblasti sa jakim vetrovima,uraganima,hladnom klimom.To su mesta gde je vlada jak rezim komunizma,gde su bile velike revolucije,preokreti,zemlje kao sto su Rusija,Svedska i druge.
Ribe na vrhu 4.kuce ukazuju na zivot na moru,ostrvima,brodu,tamo gde je morska klima ali i pustinja,zatim na udaljena mesta,necivilizovane krajeve,dzungle.Ovo moze biti i zivot u manastiru,hramu ili nekoj drugoj religioznoj ustanovi.Zemlje su Tahiti,Portugalija,Panama,Rusija i druge.

citat iz teksta Predraga Petkovica

Napisao neki korisnik, nisam siguran na kojoj temi.
Inace neko moje misljenje je da covek u proslom zivotu moze biti samo covek. Mozda na nekom drugom mestu, u nekom drugom sazvezdju i planeti ali opet covek. Takodje nikako u proslom zivotu ne mozete biti razliciti pol.
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 20:00:04 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ako je 12. kuća prazna, gleda se njezin vladar, jelda?
i šta ako je vladar dobro položen?

ja imam neku lošu karmu za razriješiti prema svom saturnu (SA180VE) - osjećam uglavnom da me nose sudbinske vode - ko namještaljka - svejedno, pokušavam da shvatim i naučim iz svega toga.

btw. ja sam izračunala da sam umrla 1977. godine - Lenora mi je rekla za tu metodu. pogleda se prenatalna sunčeva eklipsa i izračuna se koliko je stupnjeva do prvog sljedećeg planeta u natalnoj karti - kolko stupnjeva toliko godina prije godine rođenja smo umrli. - meni eto pala eklipsa na 7* ribe, a na 9* mi je venera.
a prema ovom tumačenju bih se trebala bila roditi prije par stotina godina jer mi je IC u Djevici..
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 20:03:03 od ancholino »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
I ja osjecam da vucem neku losu karmu zbog saturn 180 mjesec,mjesec 180 merkur









[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 21:40:03 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Onda se sad lepo ponasajte pa nece biti lose karme u sledecim zivotima.
@marye A Saturn i Merkur prave konjukciju znaci  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 18:33:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.