Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proslava Srpske nove godine širom Srbije uz muziku i vatromet  (Pročitano 5501 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Vučević: Nikom neće biti zabranjeno da peva

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je rano jutros, po završetku proslave Nove godine po Julijanskom kalemndaru održane na centralnom novosadskom trgu, da dok je on na mestu gradonačelnika niko nikom neće zabraniti da peva u Novom Sadu.


Grafiti u Novom Sadu protiv nastupa Svetlane Cece Ražnatović za Srpsku novu godinu

Vučević je na konferenciji za novinare rekao da svako ima pravo da bira kako će da slavi i koga da sluša i istakao da se zahvaljuje svima onima koji su vodili negativnu kampanju jer su, kako je kazao, doprineli da sinoćnji doček Srpske nove godine bude najposećeniji koncert u istoriji Novog Sada.
 
"Poruke mržnje za mene nisu razumljive ni prihvatljive, a ja iako nisam muzički urednik i ne razumem se u muziku, itekako se razumem u slobodu izbora i u pravo svakog da bira koju će muziku slušati", rekao je Vučević, dodajući da je Novi Sad više od 250 godina slobodan grad, a da ta sloboda znači svaki vid slobode za njegove gradjane pa i slobodu izbora vrste muzike koju će slušati.

Vučević je naglasio da je ponosan na Novosadjane koji su u ogromnom broju došli na proslavu Nove godine po Julijanskom kalendaru i koji su, kako je rekao, pokazali da je Novi Sad slobodan grad.
 
Svetlana Ražnatović je na toj konfrenciji za novinare rekla da je ovo bio njen četvrti koncert u Novom Sadu i da je zadovoljna što je svaki put na tim koncertima ostvarena rekordna poseta, te da je presrećna zbog sjajne atmosfere na Trgu slobode gde, kako je kazala, uprkos ogromnom broju ljudi nije zabeležen ni najmanji incident.
 
Prema proceni Policijske uprave u Novom Sadu, kako je saopšteno iz Kabineta gradonačelnika i kako je nešto ranije rečeno Tanjugu u novosadskoj Policijskoj upravi, proslavi dočeka Nove godine po Julijanskom kalendaru u Novom Sadu prisustvovalo je više od 60 000 ljudi.
 
U programu proslave Srpske Nove godine pored zvezde večeri Svetlane Cece Ražnatović učestvovao je novosadski “Big time” bend i trubački orkestar Dejana Jevdjića, majstora trube Festivala u Guči za 2014. godinu.

Preuzeto sa ...

Наравно да није Житорађа.
Нови Сад је селендра Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
LG Nexus 5
Srbija je Zitoradja!

Pederi, autonomasi, hipsteri, liberali i ostala pasja ceko, srecni praznici, narocito oni pravoslavni. Bog vam pomogao. Wink

Ceca je pokidala!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Citat
Nikom neće biti zabranjeno da peva

Srecom u Zemunu doticna nema gde da dovuce svoje ozvucenje od trilion megavata i zakukumavce na sav glas  Smile
jednom neko zlo da i nas zaobilazi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Земун се извукао Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Za sad  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Срећна нам Нова Година! Smile

Ово за цецили,оно да се не лажемо:
-Она је намерно послата у Нови Сад,доведена сељана из 6 околних република да би мађарима показали "где им је место".Ова Власт се идентично понаша као Власт  пре 25 година а то никако није добро.

Нек нам је са Срећом.
Биће нам потребна.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Nokia 
Na RTS1 i RTS SATELIT ide Ceca sa Tamburica festa ili kako već, a na Pinku ide Novogodišnja Ceca  Smile

Da se ne lažemo, prvo naučiš Idi dok si mlad, Ako treba da ogulim kolena i Pusti me da raskinem s njom pa onda Mama, Deda i slično. Svi znamo njene pjesme i dosta ljudi se uz njih provodi, ono sinoć je svijet jbt... Samo jednom sam bila u N.Sadu ali trg je kao cijela Crna Gora  Smile
I svi su došli da je slušaju. Stvar izbora, ništa drugo. Nisam ni ja imala dje pa sam doma ...slušala Cecu  Smile
Poenta je da je ne volim jer miješa politiku u cijelu priču i sva je kao neka mafijašica, a ništa njen uticaj nije veći na degradaciju mladih mozgova nego Sandre Afrike, Dare Buba Mare i sl pa ih niko ne pljuje u ovolikoj mjeri.
Doobro, Ceci se dodaje i lažno moralisanje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
ceka je skolovana zena pokusala je da zavrsi za svinjskog tehnicara
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
LG Nexus 5
Bitno da je pravoslavna Srbija slavila.  Smile




Kako nas je Ceca zajebala:

4. Pune biblioteke bile, red smo čekali pa 6 sati da iznajmimo knjigu i onda se pojavila Ceca i sad više niko ne čita.

7. Nekad si u Požarevcu imao MIP, Voćeprodukt, Šećeranu, “Moravu”, sve je to pogašeno otkako je Ceca postala poznata. Slučajnost? – Ne bih rekao.

12. Odliv mozgova nam se dešava jer je Ceca jasno savetovala rečima: “Idi dok si mlad”.

27. Kad god mi se neka devojka svidi pita me kog slušam, ja pokažem tetovažu Čajkovskog na podlaktici… ona pokaže tetovažu Cece podno sise i otera me u kurac.

Izvor (totalno su prezvakani ali su razlozi zaista posebni)

Evo cece sa decom:





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
LG Frizider
Nosi agresorsko imperijalisticku majicu.

kurva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.