Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:39:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prosirivanje particije!?  (Pročitano 5429 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Kako sam ja eto nesto ucio nemoguce je to odraditi ako imas samo dva driva za masovnu memoriju. Particija prilikom prosirivanja mora da se formatira, to se radi u pozadini pa mnogi od vas ovo zaboravljaju da postoji, time sto se formatira recimo c: moraju se podaci negdje prebaciti, a posto u slucaju prosirivanja je potrebno minimalno 2 particije formatirati potrebana je znaci i treca za prebacivanje podataka.
Ovo je moje iskustvo i to sto sam naucio ne uzimajte zdravo za gotovo, ali stojim da je logicno, a posto je racunar logicka matematicka masina ja smatram da je tacno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ako ti je toliki problem da backup-ujes podatke i prosiris particiju mozes da kupis novi HDD i maunt-ujes ga u neki folder na C: particiji ako ti je ,naravno, neophodno da sve podatke drzis na toj particiji.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7220
Ja sam mislio da C: dodam jos 1,5 GB da bi dobio nesto prostora za privremene procese. Nisam se usudio da odradim, jer nova konfiguracija nije daleko, sad da sebi stvaram glavobolju ne pada mi na pamet...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Moja logika je da uvijek napravis dvije kopije na opticki disk, jednu u arhivu a drugu za koriscenje, i bez obzira na to koliko imas prostora uvijek potrebne podatke arhiviraj jer hdd meni uoste nije pouzdana memorija, prvo radi virusa a ima nehoticnog brisanja itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ej ljudi da ne otvaram temu,ajd objasnite kako da dodelim 50 gb praznog prostora sa jednog Os na drugi?
Visti sam dao 100gb a sad bih da uzmem od nje 50 jer sam više u Xp-u koji ima samo 50.Imam partition magic.
Pomoć?  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 343
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
problem je sledeci
os je vista i zelim da povecam c: na kome je vista,pored te particije imam i d: particiju,da vas ne davim sa time kolika je koja i koliko koju zelim da povecam nailazim na problem da kada od d: particije "otkinem" 20GB koje zelim kasnije da prosledim particiji c:,kako god da je otkinem ne dobijam unallocated particiju nego Healthy (Logical Drive) i i dalje je uokvirena (spojena) sa d: particijom
samim tim c: particija ne moze da se prosiri posto ne dozvoljava uopste cekiranje Extend Volume


kontam da negde u koracima gresim ali gde_?



da li moram sve to da radim iz admin moda ili je ne bitno?

zaboravih da kazem kad sam otkinuo particiju sa d: ja sam je formatirao,mozda sam tu pogresio?


ajd pomagajte izludecu,a zbog posla mi je hica inace ce da mi vrisne c: ako ga i sto skorije vreme ne prosirim....



hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Ne vadite teme neaktivne duze od 6 meseci ako nemate jak razlog.


[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:39:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.