Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:26:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proročanstva  (Pročitano 40029 puta)
29. Sep 2008, 05:00:35
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
IAKO su proročanske riječi "Treći svjetski rat će započeti 2010. godine" izašle iz usta slijepe starice iz Bugarske, mnogi su se zbog njih zabrinuli.

Izrekla ih je, naime, Vangelia Gušterova, poznatija kao Baba Vanga, iscjeliteljica i vidovnjakinja, koja je za svog života prorekla brojne katastrofe, među kojima su i početak Drugog svjetskog rata, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk te napad na Svjetski trgovački centar (WTC).

Gušterova je navela kako će Treći svjetski rat započeti nakon pokušaja atentata na četiri državnika i nakon sukoba u Hindustanu, 2010. godine. Vanga je predvidjela i sukobe u Gruziji pa su se mnogi zabrinuli zbog već zaboravljenog proročanstva.

Naime, Vanga je umrla još 11. kolovoza 1996. godine. Predvidjela je čak i točan datum svoje smrti, a rekla je i kako je njena "nasljednica" 10-godišnja slijepa djevojčica iz Francuske, za koju će se uskoro pročuti.

Kad je 1980. godine, Vanga izrekla ove riječi: "Krajem stoljeća, i kolovozu 1999. ili 2000. godine, Kursk će prekriti voda i cijeli svijet će plakati nad tim", svi su njeno proročanstvo smatrali ludošću, jer su mislili da se odnosi na grad. Kad je u kolovozu 2000. godine, podmornica Kursk potonula, Vangine riječi su itekako imale smisla.

"Američki blizanci će pasti nakon što ih napadnu čelične ptice"

1989. godine, slijepa starica je rekla: "Strava, strava. Američki blizanci će pasti nakon što ih napadnu čelične ptice. Vukovi će zavijati u grmlju, nevina krv će biti prolivena". Kao što je Vanga i predvidjela, 11. rujna 2001. godine, tornjevi WTC-a, popularni "blizanci", sravnjeni su sa zemljom u terorističkom napadu. Američki predsjednik je u vrijeme napada bio George Bush, što objašnjava grmlje (eng. bush, op.a.) u proročanstvu.

Vanga je za svog života predvidjela i perestrojku u SSSR-u te smrti princeze Diane. Kruže priče o tome kako ju je u vrijeme Drugog svjetskog rata posjetio Hitler te kako je iz njene kuće izašao vidno uzrujan pa se nagađa da mu je prorekla njegov neslavni kraj.

Vangelia Pandeva Dimitrova, nakon udaje Vangelia Gušterova, rođena je 3. listopada 1911. godine u Strumici, u Makedoniji. U Bugarskoj je živjela od 1942. godine. Vid je izgubila kao 12-godišnja djevojčica, kad ju je doslovce odnio tornado. Pronašli su je zatrpanu prašinom i kamenjem, s očima punim pijeska. Proricati je počela kao 16-godišnjakinja, a njene vidovnjačke sposobnosti su, kad je postala 30-godišnjakinja, došle u punu snagu.

Tvrdila je da njezine paranormalne sposobnosti imaju veze s nevidljivim bićima, koja joj šalju informacije o prostoru i vremenu. Prorekla je i kako će ljudi, tek za otprilike 200 godina, uspostaviti vezu s izvanzemaljcima, iako mnogi od njih već godinama žive na Zemlji. Dolaze s planeta koji se zove Vamfim i "treći je planet od Zemlje".


http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=403815
« Poslednja izmena: 27. Nov 2008, 02:43:57 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Vanga (Vangelia) Pandeva was born on January 31st, 1911 and spent her life living in Bulgaria until she died on August 11th, 1996. She lost her sight when she was 12 years old when she was swept away by a tornado. She was found alive with sand in her eyes, which was the reason for her blindness. Vanga began making predictions when she was 16 years old. She became very famous for having this gift rather quickly. Many of the statesman including Hitler had visited her and it is reported that Hitler left her house looking upset.

Vanga’s most shocking prediction include:
“At the turn of the century, in August of 1999 or 2000, Kursk will be covered with water, and the whole world will be weeping over it.” (1980)

- The prediction did not make any sense back then. Sadly, twenty years on, it did make a lot of sense, when a Russian nuclear submarine sunk in an accident in August of 2000. The submarine was named Kursk. Kursk - the city (after which the submarine was named), could by no means have been covered with water (probably that’s why her prediction seemed so unrealistic at first).

“Horror, horror! The American brethren will fall after being attacked by the steel birds. The wolves will be howling in a bush, and innocent blood will be gushing.” (1989)
- Happened as predicted. The World Trade Center Towers in New York collapsed following terrorist attacks on September 11, 2001. The WTC Towers were dubbed “Twins” or “Brothers.” The terrorists drove passenger planes –“the steel birds”- into the towers. “The bush” obviously relates to the surname of the current U.S. president.

Below I’m including a big article about the predictions that she made about the future, and for visitors who don’t speak Russian, I’ve translated each prediction she had made word to word, with text in (   ) being not my comment but the comment by the editor of a newspaper… You can either laugh and dismiss it, or take it word to word and become paranoid. The fact is no one knows whether any of it is going to come true or not, so i guess we’ll have to wait and see, but your comments are welcome.

2008 - Assassination attempts on four heads of states. Conflict in Indonesia. That becomes one of the causes for the start of WWIII.

2010 - The start of WWIII. The war will begin in November of 2010 and will end in October of 2014. Will start as a normal war, then will include usage of nuclear and chemical weapons.

2011 - Due to the radioactive showers in Northern Hemisphere - no animals or plants will be left. Muslims will begin chemical war against Europeans who are still alive.

2014 - Most of the people in this world will have skin cancer and skin related diseases. (as a result of chemical wars).

2016 - Europe is almost empty

2018 - China becomes the new world power.

2023 - Earth’s orbit will change slightly

2025 - Europe is still barely populated

2028 - Development of a new energy source. (Probably controller thermonuclear reaction) Hunger slowly stops being a problem. Piloted spaceship to Venus deploys.

2033 - Polar ice caps melt. World ocean levels rise.

2043 - World economy is prosperous. Muslims are running Europe.

2046 - Any organs can be mass produced. Exchange of body organs becomes the favorite method of treatment.

2066 - During it’s attack on Rome (which is under control of the Muslims) U.S.A. uses a new method of weapons - has to do with climate change. Sharp freezing.

2076 - No class society (communism)

2084 - The rebirth of the nature.

2088 - New disease. - People are getting old in few seconds.

2097 - This disease is cured.

2100 - Man made Sun is lighting up the dark side of the planet Earth.

2111 - People become robots.

2123 - Wars between small countries. Big countries don’t get evolved.

2125 - In Hungry the signals from Space are received. (People will be reminded of Vanga again)

2130 - Colonies under water (advices from aliens)

2154 - Animals become half-humans.

2167 - New religion

2170 - Big drought.

2183 - Collony on Mars becomes nuclear nation and is asking for independence from the Earth. (same way as U.S. did from England)

2187 - Successfully two volcano eruptions are stopped.

2195 - Sea colonies are fully supplied with energy and food.

2196 - Full mixture between Asians and Europeans.

2201 - Thermonuclear reactions on the Sun slow down. Temperatures Drop.

2221 - In the search of Alien life, human beings engage with something very freighting.

2256 - Spaceship brings a freighting new disease into Earth.

2262 - Orbits of planets start to change progressively. Mars is undera threat of being hit by a comet.

2271 - Physic properties are calculated over, since they changed.

2273 - Mix of yellow, white, and black race. New race.

2279 - Energy out of nothing (probably from vacuum or black holes)

2288 - Travel through time. New contacts with the aliens.

2291 - Sun cools. Attempts to fire it up again are taken.

2296 - Bright flashes on the Sun. Force of gravity changes. Old space stations and satellites begin to fall

2299 - In France, there is a partisan uprising against Islam.

2302 - New important new laws and mysteries about the universe are uncovered.

2304 - The mystery of the Moon is uncovered.

2341 - Something frightening is closing in with Earth from the space.

2354 - Accident on one of the man made suns, will result in drought.

2371 - Mighty hunger.

2378 - New and fast growing race.

2480 - Two man made suns will collide. Earth is in the dark.

3005 - War on Mars. Trajectory of planets changes.

3010 - Comet will ram into the Moon. Around Earth there is a belt of rocks and dust.

3797 - By this time, everything living on Earth dies. But humans are able to put in the essentials for the beginning of a new life in a new star system.

P.S. She also predicted;

“Everything will melt away like ice yet the glory of Vladimir , the glory of Russia are the only things that will remain. Russia will not only survive, it will dominate the world.”(1979)
- The prediction was made in Soviet times when just a few people were using the term
“Russia”. It remains to be seen which Vladimir Vanga had referred to. There are three real candidates: The Prince Vladimir, Vladimir Lenin, the Vladimir Putin, or the future one…

http://russianfun.net/interesting-galleries/vanga-predictions-for-this-world/
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Bez obzira da li verujete ili ne u ovakve stvari , da li se bar malo shtrecnete kada prochitate ovo ???  Smile

edit :  ne znam gde drugde da postavim temu ... ovaj pdf se chini prikladnim ...
« Poslednja izmena: 29. Sep 2008, 05:07:01 od lemur »
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Alcatel One Touch
Cek da bacim tarot... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Cek da bacim tarot... Smile

Otvori link iz prvog posta i pogledaj sliku  Smile

Ja nikada nisam verovao u ovo , ali sad sam se ozbiljno istripovao  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung L700

Otvori link iz prvog posta i pogledaj sliku  Smile

Ja nikada nisam verovao u ovo , ali sad sam se ozbiljno istripovao  Smile  Smile

I sta istripovala te je slika slepe starice  Smile ? Ma to je obicno sirenje straha i paranoje medju ljudima. Mene uzasno nerviraju ta apokalipticna prorocanstva, svaki mesec ima nesto: Al Kaida, hadronski kolajder, razni proroci, ... Kad bi se covek zaista udubio u svaku od tih prica prsnuo bi odavno. Koga boli uvo sve i da se to obistini, jel zbog toga sto ce se (a najverovatnije nece) desiti neko sranje za 2 godine ja treba vec od danas da zivim u tom sranju?!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;

I sta istripovala te je slika slepe starice  Smile ? Ma to je obicno sirenje straha i paranoje medju ljudima. Mene uzasno nerviraju ta apokalipticna prorocanstva, svaki mesec ima nesto: Al Kaida, hadronski kolajder, razni proroci, ... Kad bi se covek zaista udubio u svaku od tih prica prsnuo bi odavno. Koga boli uvo sve i da se to obistini, jel zbog toga sto ce se (a najverovatnije nece) desiti neko sranje za 2 godine ja treba vec od danas da zivim u tom sranju?!

Svakako , bolje je ne znati shta donosi sutra , ali ovo je upravo PDF koji se bavi tim stvarima .

Otkud jednoj slepoj starici pre 30 ili vishe godina , ideja o nekakvom sukobu izmedju Islama i Evrope 2010. godine ?  Tada su je verovatno proglashavali ludakinjom .  Ali danas to sve ima smisla ...

Dalje , potopljeni Kursk i pad americhkih blizanaca tada nisu imali nikakvog smisla , ali danas je sve jasno ...

Mislite o tome  Smile

p.s.  I ja sam mislio da je Baba Vanga bila neka vrsta bugarske Kleopatre ili Vidovite Zorke dok nisam prochitao ove textove ...................  Smile
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Штета што то нећу видети  Smile

Исто тако срање сам прочитао пре 3-4 године у неким новинама... Ко трећи светски рат 2008 године између Италије, Америке и нем појма кога још...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Biće Trećeg svjetskog rata uskoro. Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
ovo je komicno
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:26:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.