Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promijenite način razmišljanja i obogatite se..?  (Pročitano 8503 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Pare ne vrede nista ako covek ne zna da ih iskoristi...ih sta je takvih ljudi,....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Svako moze zaraditi novac i neko se smatra bogatim sa vrlo malo,a neko niti sa milionima nije bogat.Covjek je stvoren proklet i od djetinjstva taj prokletluk njemu ne izlazi iz ociju tako da reda stepenice vlastite propasti ili idile,od nista nesto,od nesto vise,od viseg vise itd.nikada kraja.Izmedju bogatih koji ne zele biti prosjecni i prosjecnih koji zele biti bogati imaju normalni-zadovoljni.Covjek koji svati sa cime je zadovoljan nece biti niti bogat,niti prosjecan,niti siromasan.Jednostavno ce biti bolji od bilo koje od ovih kategorija jer ce biti zadovoljno srecan.

Prosjecni koji zele biti bogati i sve ostaje samo na zelji ,su snobovi.Bogati koji misle da su popili svu pamet svijeta i pri tome se cerekaju onim koji to nisu,takvi su cemer i jad.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Citat
Pogledaj Stiv Dzobsa. Sve pare na svetu a ipak je umro u 56 godina. Novac pomaze i tu i dobices bolju zdravstvenu pomoc ukoliko ga imas, ali ne spasava zivot. Koliko god bi bogati to voleli, novac ne kupuje zdravlje kada ih uhvati neizleciva bolest tipa Rak i slicno...

Stiv Jobs se povuko na neko pusto ostrvo sa gomilom Ruskinja i uziva samo tako, nije lud do svoje stote godine da razmislja o novom I-Phonu i kako se krecu akcije nego zivi dok jos moze  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Zato imaš naslov u novinama: "Od života ga delilo 12.000 eura"
I onaj fudbaler što je bio u crnim biserima. Čovek dve godine skupljao novac za neku analizu, da bi shvatio da je ta analiza već urađenja. Momenat kad je on dao novac, doktor mu je pokazao rezultate i rekao da mu je život ugrožen.


Nego tema: Zaboravio je jednu veoma važnu stvar da napomene:
1. Novac stvara novac.
2. Nikad me ne pitaj kako sam zaradio prvi milion.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Kako zaraditi milion dolara..napisi knjigu "Kako zaraditi milion dolara"
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Alcatel One Touch
Kako zaraditi milion dolara..napisi knjigu "Kako zaraditi milion dolara"
????
Profit! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Citat
Pogledaj Stiv Dzobsa. Sve pare na svetu a ipak je umro u 56 godina. Novac pomaze i tu i dobices bolju zdravstvenu pomoc ukoliko ga imas, ali ne spasava zivot. Koliko god bi bogati to voleli, novac ne kupuje zdravlje kada ih uhvati neizleciva bolest tipa Rak i slicno...

Stiv Jobs se povuko na neko pusto ostrvo sa gomilom Ruskinja i uziva samo tako, nije lud do svoje stote godine da razmislja o novom I-Phonu i kako se krecu akcije nego zivi dok jos moze  Smile
Ma daj Maradicu, nije valjda da i ti verujes u te belosvetske teorije zavere?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Američki san: Beskućnik, pa milijarder

Biznismen Džon Pol Dežoria primer je američkog sna, od siromašnog detinjstva i prvog posla sa devet godina do Forbsove liste milijardera.



Džon Pol Dežoria (68) danas je suvlasnik uspešne kompanije Pol Mičel sistems ali nije od onih rođenih "sa srebrnom kašikom u ustima". Pravi je "self made man", rođen je pre sedam decenija u veoma siromašnoj porodici koja se rasturila kada je imao dve godine. Prvi posao raznošenja božićnih čestitki dobio je sa devet, a sa srednjom školom se se upustio u svet malog biznisa.

 Već u svojoj 22. godini, ispričao je za CNBC, prvi put u životu postao beskućnik. Supruga, "nespremna za brak i roditljestvo" napustila je Džon Pola i dvogodišnjeg sina, odnevši im pritom sav novac. Nekoliko dana prioveli su na ulici a Dežoria je neko vreme skupljao i boce, dok mu nije pomogao jedan prijatelj.

 Drugi je put bez doma ostao u vreme osnivanja kompanije Pol Mičel sistems. Iz brakorazvodne parnice sa drugom suprugom je izašao bez dolara u džepu, samo sa sinom iz prvog braka. I tada je nekoliko nedelja spavao u automobilu, hranio se za 99 centi u restoranima brze hrane.

 Sa ulice i usputnih poslova Dežoria je uspeo da uđe u svet marketinga a osamdesetih godina slučajno ulazi i u industrija ulepšavanja. Svog partenra Pola Mičela, tada firezera, upoznao je na nekoj konvenciji na Floridi.

 Taj dvojac, ispostaviće se blagorodan, biznis je počeo sa 700 dolara. Osmislili su svoj prvi proizvod i krenuo da kucaju od vrata do vrata. Nakon dve godine zarađivali su dovoljno da podmire sve račune, i da im ostane nešto "preko".

 Danas je Pol Mičel sistems svetski poznata kompanija u branši proizvoda za negu kose. Ali, to nije jedini biznis kojim se Dežoria bavi. U poslu je i sa tekilom, kao suvlasnik Patron Spirits, kao i u ješ nekoliko drugih.

 "Retko sretnem nekoga ko ne zna barem nešto o mom poreklu i životu. Ljudi me tada obično pitaju jesam li zaista živeo u automobilu, skupjlao boce, dva puta bio beskućnik... Ispostavi se da u životu radiš sve što moraš kako bi stigao do cilja. Bitno je da ne odustaneš na svom putu i stvari će s vremenom biti bolje a pritom mislim da nema potrebe da kradeš ili 'gaziš preko leševa'".

 Kako i obično, iza nekog uspešjnog čoveka stoji žena. U Džon Polovm slučaju to nisu supruge već - majka.

 Dežoria tvrdi da nikada ne bi uspeo da nije slušao svoju majku, koja je u njega usadila radnu etiku i baš ona mu govorila da "u životu možeš da radiš štagod želiš, samo nikada nemoj da odustaneš."

 Recep za uspeh Dejorije je jednostavan - radite ono što rade uspešni.

 "Razlika između neuspešnih i uspešnih ljudi u tome da oni neuspešni ne žele da rade ono što rade uspešni, na primer da kucaju na svaka vrata. Od njih deset, devet će se onom ko na njih kuca zalupiti pred nosom, no ona jedna će se otvoriti. To sam naučio u marketingu", kaže ovaj biznismen čiju je imovinu Forbs lista procenila na četiri milijarde dolara.

 (MONDO, foto arhiva)
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia N97
Pošto je ovo forum psihologije osvrnuću se samo na taj aspekt:
- sirotinja misli da je važno posedovati
- bogati znaju da je važno imati prilive

Nema te gomile koju sirotinjski mozak ne može da spiska na krpice, stanove i automobile.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung 111111
pff ja sam skroman decko,meni dosta jedna dobra Aprilia (motor) i mozda da kupim jedan malo poveci stan ..I da jebenooo zivim sam,da se setam go po kuci da mogu da prdnem kad mi se prdi,da podrignem kad hocu  Smile
Da se resim vise digitrona,trogulova,krivljuara,raznoraznih knjiga..da sve to lepo skockam u jednoj veeelikoj kancelariji da 105-tom spratu sa svojom sekretaricom sa jebackim pogledom i sisama do zemlje.  Smile Smile

Al' nema batoo , realnost je da mi se nakupila familija sa raznoraznih brda da proslave Svetog Nikolu..Da jedu i piju dok se ne useru Smile


Sto se tice Americkog sna.Pisam se na njega Smiley

Ja ne znam,sta u stvari znaci taj san i toliko bogastvo.
Logika je da ne valja ni kad imas ni kad nemas Smiley Treba tu balans..
Ja licno ne bih voleo da imam previse.Jer bi to trazilo da se odrzava,a kad treba da se odrzava to ynaci da mora da se radi.A ko voli da radi  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.