Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Programiranje ~ savjeti ~ razmjena mishljenja i sl.  (Pročitano 3183 puta)
19. Mar 2008, 22:26:04
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Sensation XL
Nadam se da ima programera, ja npr radim u pythonu....
Smile )
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1.3
mob
LG Nexus 5
Php, malo java.


Mogao si nesto da postavis, neki savet za tog pitona...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
znam Turbo Pascal i ucim C
naravno  HTML i CSS

A zanima me da li moram biti dobar matematicar da bi bio profesionalni programer??
Ima li tu iskusnijih programera koji bi mi mogli reci koliko ustvari treba poznavanja matematike u programiranju...
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
zavisi shta programirash - negde je potrebna teorija skupova , negde numerichka matematika , negde analitichka ,negde je dovoljna osnovna shkola ...  Smile poznajem par ljudi koji su odlichni programeri ,a kuburili su sa matematikom u sr.shkoli ...  Smile

problem je  shto ako nameravash to da studirash , moracesh mnogo da se bavish matematikom , koji god fakultet da izaberesh sa rachunarskom tematikom ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Iimam 16god i opredelio sam se da se u zivotu bavim programiranjem, sad idem u srednju skolu za elektrotehnicara racunara, mnogo je hardverski nastranjena i to me ubija.
Zanima me, sad dok sam na pocetku ucenja, kako uciti i tako to...
Koji fakulteti su najbolji za softwar??
Jednostavno se bojim da ne ucim nesto uzaludno mesecima i da ne pogresim negde pa da se kasnije kajem kako sam protratio vreme bezveze..
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Iimam 16god i opredelio sam se da se u zivotu bavim programiranjem, sad idem u srednju skolu za elektrotehnicara racunara, mnogo je hardverski nastranjena i to me ubija.
Zanima me, sad dok sam na pocetku ucenja, kako uciti i tako to...
Koji fakulteti su najbolji za softwar??
Jednostavno se bojim da ne ucim nesto uzaludno mesecima i da ne pogresim negde pa da se kasnije kajem kako sam protratio vreme bezveze..
Ja bih ti preporucio nesto privatno da upises..Platis debelo,ali bar i naucis...Ja sam zavrsio taj tvoj smer"elektrotehnicar racunara" i mogu da ti kazem da sam se bas razocarao jer je nastavni plan totalno bezveze..Imas jedini dobar predmet a to je programiranje i jedino ako imas dobrog profesora i ako ides stalno na vezbe mozes nauciti nesto...Ali je i to malo..A i glupo..Upisao sam Visoku tehnicku skolu,smer Savremene racunarske tehnologije i mogu da ti kazem da je i to bas bzw..Tek u 3 godini ima neke predmete koji su vezani bas za ovaj smer i to mozes zamisliti kako...Moja preporuka ti je nesto PrIvAtNO!!!!


Inace dobar sam u C-u....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
kod nas je najjachi po pitanju programiranja smer softversko inzenjerstvo na ETF ,ali tamo je i najjachi program  Smile a i konkurencija  Smile .
imash i rachunarski fakultet ,a ni PMF nije losh . za FON se tvrdi da nije bash neshto ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Pa ja sam druga godina, prvo polugodiste sam ucio Turbo Pascal, profesorica je bila ok, znala je sta radi ali ipak sam ja sam ucio preko interneta i savladao dosta dobro Pascal dok su ostali u razredu ucili kako da napraava program koji ce sabrati dva broja i to nisu mogli da shvate...  Smile  Smile  Smile
Sad sam se prebacio iz Sombora u Suboticku skolu (zbog nekih privatnih problema, jbg morao sam  Smile) i vamo uce C , niko u razredu nema dve cuke o programiranju profesor je apsolutno los, ja sam seo za komp jedan vikend i naucio C bolje od svih u razredu koji su ga ucili celo prvo polugodiste.
Profesor se smako   Smile
A bilo mi je lako nauciti jer sam vec bio dobar u Paskalu...
Bilo bi super kad bi do kraja cetvrtog razreda bio dobar programer i web developer da mogu sam sebi da finansiram skolu.
Mislim da cu ipak najvise nauciti sam sa internetom i knjigama dok ne dodjem do faksa...
Al bojim se da necu lako na faks, jer sam prvu godinu zavrsio sa 3.60 (jbg zajebavao sam se puuuno) a ovu cu izgleda oko 4.10
Kontam da to i nije bas najbolji prosek za faks, al isto tako kontam da bi me prijemni mogao izvuci ako se dobro spremim....
« Poslednja izmena: 03. Apr 2008, 13:44:00 od IKOss »
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
u principu programiranje se tako i uchi - samostalnim radom.

fakultet ti sluzi da neke slozenije stvari lakshe predjesh ,ako imash dobrog predavacha i dobar (shkolski) program. za tebe je sad vazno da shvatish sushtinu objektno orijentisanog programiranja (pascal ili c++) ,a posle mozesh lako da se prebacish na neki moderniji jezik (npr javu ... Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
E a idu li zajedno programiranje i web dizajn....
Mogu li biti expert u obe oblasti ili biti expert programer i da znam po nesto iz web dizajna....
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.