Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Program za kreiranje stripova sa vec postojecim likovima u njemu?!?  (Pročitano 5934 puta)
29. Sep 2006, 15:53:45
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Nadam se da mi mozete pomoci oko ovoga: Potreban mi je program za kreiranje stripova se vec postojecim likovima u tom programu. naravno da to i nije lako  naci ali bar pokusajte. unaprijed hvala pozdrav



[Edit by Cigla tel.: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]

(01. May 2007, 10:41:12)
« Poslednja izmena: 29. Sep 2006, 16:57:36 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Imaš nešto slično:

Bulbon.Comeks.v1.46.S60.SymbianOS.Cracked-BiNPDA



The application for creating comic strips with your camera phone. You can take and filter photos; add speech bubbles and comic-style icons and share your multi-frame strips via MMS
Comeks is a content production tool for Series 60 mobile phones. It supports the users in creating and sharing richer and more fun mobile media content. 1+1+1>3 Comeks allows the users to create comic strips or stories with their camera phone. The users can: - Take and filter photos - Add a borders, speech bubbles and comic-style icons to them - Create a sequence of these images - a comic strip - Share the created comic strips with friends (MMS, Bluetooth, IR or E-mail) Comeks is a lot of fun in many contexts. You can for example keep a travel diary or use it together with toys to make pictorial fairytales for children. If you own action figures you can make “real” Spider Man etc. comic stories. Comeks also lends itself for more serious uses such as making a storyboard for a film or installing instructions for electronic equipment. With a fully graphical, easy and intuitive user interface being creative is a lot of fun. So go on, create comic strips with your mobile phone, be a Comeks artist!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
@WeedBoy, komentari?!? Valja li, ili treba nešto drugo? Kafica, sokić, pivce, ....  Smile
« Poslednja izmena: 29. Sep 2006, 20:01:03 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
LG Nexus 5
bacio se na izradu stripa  Smile pa zaboravio da je započeo temu.  Smile

pozzz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
bacio se na izradu stripa  Smile pa zaboravio da je započeo temu.  Smile

pozzz Smile
Uskoro očekujemo prvo izdanje stripa uradjenog mob. telefonom na ovim stranicama, ha?!? Smile Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Symbian & Java - i šta ćeš više! :)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6630
extra program!
e sad  me zanima posto imam dosta stripova u .CBR formatu postoji li neki program za 6630 koji moze da ih otvara?
na racunaru ih otvara program CDisplay.
funkcionishe kao powerpoint prezentacija,svaka stranica je kao jedan slajd,samo sto mozete da se "setate" po stranici .
aj ako neko nadje bicu mu mnogo zahvalan!
IP sačuvana
social share
1+1=2
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ebi ga druze meni ne treba izrada stipova za mob. meni treba za komp. pa ako mozes tu pomoci hvala a sto se tice adrese ili sta li je vec sto si mi dao nisam sa tim nista uspio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
ebi ga druze meni ne treba izrada stipova za mob. meni treba za komp....
Ako ti treba za komp, zar ne misliš da si promašio deo foruma gde bi to pitanje trebalo biti postavljeno?!?

Ovde je deo foruma koji nosi naziv Mobilna telefonija ~ Software ~ Tutorijali, samim tim ovde se raspravlja o mobilnim telefonima a ne o kompjuterima!

Ako ti treba za komp ti onda lepo poseti deo foruma pod nazivom Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter pa tu traži program za PC uz pomoć koga ćeš crtati stripove ili šta već!
........a sto se tice adrese ili sta li je vec sto si mi dao nisam sa tim nista uspio
Dao sam ti ime aplikacije za instaliranje u mobilni telefon, i podrazumeva se da se jedna takva aplikacija nalazi na jedinom mestu u ovom delu foruma koje nosi naziv "Symbian S60 download: Games and applications" i koje je nemoguće ne primetiti jer se nalazi u TOP temama pri samom vrhu strane!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
e ebi ga malo se losije snalazim na ovome forumu jer sam novi pa ga nisam bas najbvolje ufrstuljio. izvini druze.
u svakom slucaju hvala pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
e ebi ga malo se losije snalazim na ovome forumu jer sam novi pa ga nisam bas najbvolje ufrstuljio. izvini druze.
u svakom slucaju hvala pozdrav!

Pa druze malo procitas pravilnik i tako to i bice sve ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.