Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija  (Pročitano 3737 puta)
17. Jan 2009, 14:19:21
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S7220
Imam dosta dobrog softvera za izradu video prezentacija, ali opet nedostaje mi softver kojm cu moci bez problema emitovati odradjeno.

Sta mi treba?

Radimo organizaciju izbora sportiste godine. U jednom uglu scene se nalazi platno i projektor. Planirao sam da odradim jedan univerzalni video koji ce pozeliti dobrodoslicu prisutnima i vrtjeti se u pozadini sve dok ne dodje vrijeme za proglasenje talentovanih sportista. Prozivanjem talentovanih i njihovim izlazkom na binu, na projektoru ce se vrtjeti fotografije pomenutog sportiste. Poslije dolazi vrijeme za trenere, sportske radnike, pa vrijeme za muzicku numeru, pa izbor najboljih sportista.

Mislio sam da odradim pojedinacno video za svakog sportistu ili mozda da kombinujem video i fotografije i da kada dodje vrijeme za to jednim klikom prelazim na sledeci sadrzaj, bez da to prisutni mogu vidjeti na projekciji. Znaci potreban mi je takav softver, koji ce pustati video dok ne dodje vrijeme za sledeci video ili fotografije?
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Mislim da je to sa misem neizvodljivo. Jer kao sto si rekao, pravis video prezentaciju. Znaci, fajlovi sa ekstenzijom avi, wmv, mov,... Jedino da uradis PowerPoint prezentaciju u koju bi ubacio video materijal i kasnije tokom trajanja prezentacije samo kliknes za prelazak na sledeci slajd (klip, fotografiju,...).
« Poslednja izmena: 17. Jan 2009, 14:26:17 od mimago »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S7220
Mogu u Power Point ubaciti *.avi?
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W950, Z1010
U PowerPoint-u 2007 moze. Za 2003 ne znam, ali trebalo bi da moze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S7220
hvala, probacu!
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
Vidi Vlado. Imao sam dosta prilika za takav rad. Jednom sam odradio DVD sa capterima, i samo kliktao strelice po tastaturi za prebacaj. Na papiru sam imao zapisano sta je pod kojim capterom. Poredjani su bili po sinopsisu manifestacije i samo isao na next. Medjutim, zeznuto je sto se desi da nesto traji duze nego capter onda se moras vratiti na repeat postojeceg. 5-6 min vezbanja i ide.

Drugo mi je bilo, da su sve zasebni klipovi. Otvorim BS player, slika prebacena na izlaz za projektor, a onaj upravljacki deo playera meni na monitoru. Sa desktopa sam samo prevlacio na nj. klipove i super je islo.

« Poslednja izmena: 17. Jan 2009, 16:30:54 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung S7220
Vidi Vlado. Imao sam dosta prilika za takav rad. Jednom sam odradio DVD sa capterima, i samo kliktao strelice po tastaturi za prebacaj. Na papiru sam imao zapisano sta je pod kojim capterom. Poredjani su bili po sinopsisu manifestacije i samo isao na next. Medjutim, zeznuto je sto se desi da nesto traji duze nego capter onda se moras vratiti na repeat postojeceg. 5-6 min vezbanja i ide.

Drugo mi je bilo, da su sve zasebni klipovi. Otvorim BS player, slika prebacena na izlaz za projektor, a onaj upravljacki deo playera meni na monitoru. Sa desktopa sam samo prevlacio na nj. klipove i super je islo.
hej super je to za BS player. Nadam se da on moze da prikazuje na isti nacin i fotografije  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
Fotografije ne moze. Pravio sam kratke klipove od njih, nekih 15-30sec, a BS je bio prebacen na repeat. Pa ako zaboravim da prebacim on sam krene ispocetka. E sad' sto sam se zaludjivao, pa ubacivao poneki efekat, ali da se ne primeti razlika, kada prebaci na pocetak, izmedju kraja i pocetka.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.