Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prognostička astrologija ~ uslov za tumačenje minimum 50 poruka  (Pročitano 44064 puta)
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Bio sam malo u proputovanju, malo radio pa me nije bilo neko vreme   Smile


Ako stignes reci i meni koju za ljubav,ima li je na vidiku u narednom periodu  Smile

Evo ja sam postavila kartu pa pogledaj ako hoces

Konkretno pitanje-ljubav

Vec sam ti odgovorio na tvoje pitanje i ne znam zbog cega me stalno isto pitas…

Za neku stabilniju vezu mnogo je bolji period u 2009 godini jer ce Tranzitni Saturn pogurati sekstilom Natalnog Saturna (vladar petog polja) i trigonom Natalnog Jupitera a Tranzitni Jupiter ce imati konjukciju sa Natalnim Jupiterom i trigon sa Natalnom Venerom….
U ovoj godini moze se desiti ljubav ali mozda ne sa onom kulminacijom kojom ti ocekujes…  Smile


Fatalan
da li imaš vremena malko da virneš u moju natalnu kartu
13.08.77  10:10 Novi Sad  lav /vaga

ok ljubav naravno  Smile
konkretno brak

hvala unapred

Natalna karta ti je zakacena u indeksu natalnih  Smile

Kao detetu tebi su usadjene neke plemenite osobine. Plasila si se nepoznatih mesta i mraka iz neobjasnjivih razloga.
Ti si inace jedna Lavica sa predivnom Venerom u Raku koja ti daje romanticnost, osecajnost, neznost…
Puna si razumevanja i topline ali kada neko pokusa da tom tvojom Venerom upravlja i kalkulise vrlo lako moze da te povredi-sto se verovatno desavalo. Gadis se bezosecajnih ljudi pa biras drustvo.

Brak je kod tebe nastupio rano ili si jako brzo usla u njega sto ima svoje prednosti ali i mane. Jedna od glavnih kategorija u tvom braku je novac. Vazno je da ces uvek ma koliko ga imala uvek traziti vise i da je to jedna od karmickih lekcija koje govore o tome da materijalnim stvarima moras pristupati na sasvim drugaciji nacin.
Ljubavi u braku ima ali ti bi htela da seks bude bolji, da ti i tvoj partner budete zadovoljniji. Cini mi se da se on tu vise pita nego ti.
Nemojte jedno drugo da kritikujete ni za sta oticicete predaleko, pricajte o stvarima koje vas cine srecnim!  Smile

Sledece tumacenje: c@ther!nee
« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 15:20:56 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Fatalan, ako mozes pogledaj i za mene, osatvila sam svoju natalnu kartu i svoju i od momka ako ti treba. Bila bih ti veoma zahvalana ako bi mi odgovorio. Smile Smile Smile

Trudim se da usaglasim svoj privatni i poslovni zivot a kad imam slobodnog vremena i da svratim da dam neko tumacenje, iako odgovaram slobodnom voljom trudicu se da svim onima koji su postavili u ovoj temi pitanje i imaju preko 200 poruka, izadjem u susret  Smile

Idemo dalje...

29.04.1994. 15.20 h Vlasotince...

bik/vaga

neki novi decko uskoro??  Smile

Jako si mlada osoba i ja bih imao jedan savet za tebe, da svoje ispoljavanje seksualnosti i strastvenosti drzis pod kontrolom da ne bi dosla u nelagodnu situaciju. Jedna od posledica je situacija u kojoj mozes da budes duboko povredjena i razocarana. Kad smo vec kod seksualnosti imas je u velikoj kolicini ali mora biti pravilno usmeravana. Mlada si i imas dosta vremena da usaglasis razum, emocije i strast…

Cini mi se da kod tebe od ove godine pocinje da buja ljubavni zivot… Ako postoje neke simpatije prema nekom koga si upoznala pocetkom ove godine moguce da u ovom periodu udjes u vezu a ako nema nekih posebnih simpatija obrati paznju na drugi deo leta i jesen, postoje indicije da tada udjes u neku malo duzu vezu.  Smile

Ako imas jos neku dilemu za nekog decka obrati mi se privatnom porukom da ne bi ovde offtopovali.


Sledece tumacenje Lana L
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 16:14:47 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Iskreno, stvarno mi je bilo potrebno tvoje tumacenje, jer trenutno veza do koje mi je mnogo stalo nije ok, ali vidim da mi ne mozes nista reci.

Ih, sta je meni sve potrebno pa me niko ne pita.

18.04.1987.  10:43h  Ливно, БиХ  ован/рак

Тренутно ми се много свиђа једна вага, па ме занима има ли ту неких шанси. Шта ме дакле чека у љубави?

Хвала унапред!

Hteo bih samo da te upozorim da napetost i nervozu koju posedujes  praznis kroz kreativni rad i razlicite svakodnevne aktivnosti da ne bi ugrozila svoje zdravlje, znaci imas obicaj da emocije potpuno potisnes da stvore unutrasnju nervozu.

Postujem ovu tvoju buru emocija i nacin koji pristupas vezi uz novine i prijatna iznenadjenja u vezi ali ih moras staviti pod kontrolu kada ti se ucini da nesto mozes uraditi iz hira.
Nisi ostavila potpuni datum te Vage ali ako je on treca dekada (rodjen posle 10 oktobra) nije lose za partnera. U tom slucaju njegovo Sunce ce biti u opozociji sa tvojim Suncem a u sekstilu sa tvojim Mesecom tako da nema problema.

U ovoj godini bice interesantnih dogadjanja na ljubavnom planu cak ocekujem da sve ono sto nije za tebe i za tvoj ukus potpuno otpises a uz to i sklopis mozda neku novu vezu. U toku sledece godine mislim da ces iskusiti slatka zadovoljstva   Smile


Sledece tumacenje korisniku mikarch.


« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 21:52:23 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
@fatalan svidaju mi se tvoja tumacenja kao i ti naravno Smile
ovo nije shliht samo da znash, dosta toga si pogodio shto se mene lichno tiche tako da stvarno nemam zamerki...
ako budesh imao vremena, volela bih da mi kazes nestto u vezi ljubavi...
 Smile
Hvala

Nemas dovoljno poruka ali rekla si da ti je hitno.

Kazes da si zapocela vezu 7. februara prosle godine a ja prilazem ovo kao dokaz:

Tadasnji raspored planeta,
Tranzitni Mesec u tvojoj petoj kuci, Merkur konjukcija sa natalnim Mesecom (emocije), u trigonu sa natalnom Venerom(ljubav) i natalnim Plutonom (u petoj) a u kvadratu sa natalnim Suncem koje je vladar trece i natalnim Saturnom koji je vladar sedme kuce, tranzitna Venera sve ovo isto-plus konjukcija sa natalnim Jupiterom, Mars konjukcija natalni Mars u sedmoj kuci, Jupiter u konjukciji sa natalnim Saturnom vladarem sedme kuce i opoziciji sa natalnim Suncem...
Kako u Solaru od prosle godine tako i direkcijama se vidi ljubav...

Kod tebe mi se svidja sto kad volis ti volis "do daske" sto se kaze, samo obrati paznju na ljubomoru i posesivnost koji se mogu javiti posle nekog vremena u vezi. U ljubavi i zadovoljstvu zelis da zablistas, da iskazes svoje kvalitete, ljubav ali i naklonost prema voljenoj osobi. To je pozitivno do odredjene mere Smile
Nisi osoba koja ljubav shvata povrsno jer se kod tebe ljubav i emocije pojacavaju do neslucenih granica. Velike ali i fatalne ljubavi. Presudnu ulogu u izboru partnera imaju oci... Smile

Ova godina ce biti promenjiva, trebacete malo vise da se usaglasavate kako bi opstali. Sledeca godina ti ima jako interesantan solarni horoskop pa ti moze doneti pozitivna iznenadjenja Smile



Hvala puno!!
Izvinjavam se sto dugo nisam bila tu..ti znash da je moj komentar nakon tumacenja uvek tu, pa ovako...
Ja sam osoba koja stvarno ume da voli i pri tom naravno mnogo ochekuje...ochi su uvek presudne, jer mislim da u ocima mozes da vidish kakav je ko, koliko je zlo ili dobro..A, shto se tiche ljubomore, jako sam ljubomorna u pochetku sam to vesto prikrivala dok u jednom trenutku nisam pukla..mada mi i ne daje povoda za to,ali tu sam ja uvek spremna da to izvitoperi i izmisli nesto novo Smile
Josh jednom hvala @fatalnom  Smile
p.s.
najboljima najbolje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ono sto te ne ubije,ojaca te!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7368
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
22.01.1979
09:30h Bihac

kad ce se pojaviti neko fatalan u mom ljubavnom zivotu Smile

hvala unapred
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Bez guranja u redu za tumacenje Smile

Mene me interesuje gde ovde ima da se kupe jeftini cvarci i kavurma???!  Smile
Ne, salu na stranu, moje pitanje ima veze i sa ishranom. Kazu da za Rakove u globalu vazi da su jako jeshne osobe..e molicu lepo ja jesam kraba al vazda sam bila shtiglicasta u normalnim granicama,  nezabrinjavajuce, do trenutka kada se to nije pocelo graniciti sa anorexijom, a sve kao posledica napetosti--->prozrokovane stresom, krizama, bla bla truc truc  Smile  da ne davim vise, a morala sam, jer sve je ovo usko vezano pa me zanima prognoza vezana za zdravstveno stanje(fizicko&mentalno)? dokle vise ovako? hocu da se ubucim  Smile
Odoh da prikacim AstroLegitimišućeSredstvo...  Smile

Iz same karte se vidi uticaj svakodnevnih aktivnosti i samo-discipline na zdravlje. Nekako mi se cini da sve ventile zatvaras tj potrebno je praznjenje. Ako je jedan od razloga ucenje i studije, to mozes popraviti vec od ove godine tako da… bez kuknjave nego prilegni na knjigu. Imas jednu vrstu izdrzljivosti u seksu. Meni se cini da to kruzenje seksualnom energiijom ne moze da se ostvari bas kako treba zbog samog ega.

Pre svega, neka vrsta fizickih aktivnosti i seks u normalnim kolicinama, kako bi se pokrenuo obrt energije. Jednostavno postoji neka vrsta lenjosti ili nacina zatvaranja energetskog polja i nema kruzenja energijom. U prevodu ti mozes mnogo da pojedes ali bez fizickih aktivnosti zatvorila si krug i to moze da ozbiljno ugrozi zdravlje. Ishrana treba da bude zdrava i redovna uz sve ovo. Smile


Sledece tumacenje korisniku s_ana_dra
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


What goes around, comes around...

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia N73 МЕ
18.04.1987.  10:43h  Ливно, БиХ  ован/рак

Тренутно ми се много свиђа једна вага, па ме занима има ли ту неких шанси. Шта ме дакле чека у љубави?

Хвала унапред!

Hteo bih samo da te upozorim da napetost i nervozu koju posedujes  praznis kroz kreativni rad i razlicite svakodnevne aktivnosti da ne bi ugrozila svoje zdravlje, znaci imas obicaj da emocije potpuno potisnes da stvore unutrasnju nervozu.

Postujem ovu tvoju buru emocija i nacin koji pristupas vezi uz novine i prijatna iznenadjenja u vezi ali ih moras staviti pod kontrolu kada ti se ucini da nesto mozes uraditi iz hira.
Nisi ostavila potpuni datum te Vage ali ako je on treca dekada (rodjen posle 10 oktobra) nije lose za partnera. U tom slucaju njegovo Sunce ce biti u opozociji sa tvojim Suncem a u sekstilu sa tvojim Mesecom tako da nema problema.

U ovoj godini bice interesantnih dogadjanja na ljubavnom planu cak ocekujem da sve ono sto nije za tebe i za tvoj ukus potpuno otpises a uz to i sklopis mozda neku novu vezu. U toku sledece godine mislim da ces iskusiti slatka zadovoljstva
   Smile


Fatalan hvala puno na tumacenju! Potpuno si u pravu sto se tice potiskivanja emocija (onih losih), al na drugacije nisam navikla. Uglavnom sa ja ta koja slusa i savetuje druge, a ne umem da se nekom otvorim i zatrazim savet...
Ova Vaga koju sam spomenula jeste rodjena posle 10, al vec gubim nadu da ce tu ista biti.
Nadam se da ce ono iz poslednje recenice biti istina, jer mi je to jako potrebno.
Jos jednom hvala na trudu i izdvojenom vremenu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo i ja stajem u red, ako je neko raspolozen. Pa mene bi interesovala ljubav, sta me ceka u narednom periodu. Vracanje na staro ili mozda neka nova ljubav???

tranzite jos i nekako znam, ali ostalo ne bas.  Smile Smile

Sto se ljubavi tice vrlo ste zahtevni i da ne upotrebim grubu rec komplikovani. Volite da je sve savrseno jasno bez ikakvih nedoumica. Zato cesto i imate probleme jer Vas partneri ne razumeju onako kako bi trebalo. Sto se tice vracanja na staro izgleda da ne mozete tek tako da se odvojite od nekoga ko Vam je u prostosti bio drag. Medjutim, uvek postoji ono kada konopac pukne jedino ga cvor vezuje. Imate interesantne susrete ovog leta i postoje realni izgledi da se nesto od toga realizuje u buducnosti.
 
 
                                                                      astrolog Ivan
                                                             kontaktirajte me sms porukom
                                                      posaljite IVAN (razmak) pitanje na 1298
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Hvala Montegrina, i naravno Ivanu, pogodio je kad je u pitanju da sam jako vezana za nekog iz proslosti, to je jako tacno. mada iskreno ja ne razumem sta je hteo reci time kada konac pukne jednom, jedino ga cvor moze spojiti, malo to nekontam na konkretnom primeru. sta onda znaci taj cvor, to nikad ne moze biti ok, ili vec. Po meni se to moze protumaciti na vise nacina, no dobro. ja sam ipak plavusa, haha
pozz

Ali ja bih volela da mi i Fatalan malo pogleda, ako nije problem. jer ja sam sa tim deckom se vise puta i mirila i svaki novi put je bio bolji, svaki put smo ostavrivali bolju i jacu vezu i uopste odnos je bio bolji.
fatalan hvala unapred
« Poslednja izmena: 11. Maj 2008, 13:44:31 od s_ana_dra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Evo i ja stajem u red, ako je neko raspolozen. Pa mene bi interesovala ljubav, sta me ceka u narednom periodu. Vracanje na staro ili mozda neka nova ljubav???

tranzite jos i nekako znam, ali ostalo ne bas.  Smile Smile
Ali ja bih volela da mi i Fatalan malo pogleda, ako nije problem. jer ja sam sa tim deckom se vise puta i mirila i svaki novi put je bio bolji, svaki put smo ostavrivali bolju i jacu vezu i uopste odnos je bio bolji.
fatalan hvala unapred

Ono sto mi se najvise svidja u tvojoj karti je to da nije teska za citanje…
Znam da si me pre pitala za posao pa zelim da ti kazem da od ove jeseni tj kraja godine ocekuju te novi pomaci na poslovnom planu. Cini mi se da ce posao biti ok ali zaradom na pocetku neces biti zadovoljna zbog ovakvog tranzita Saturna ali definitivno od kraja ove godine, postavljas temelje za napredovanje u karijeri.

Ljubav je jedna kategorija kod tebe kojoj pristupas na jedan cudan nacin. Tajis i krijes ljubav i svoje partnere ali posedujes citav spektar emocija. Od onih najtananijih do onih najkrupnijih koje pokazuju da bi ti za osecaj apsolutno sve ucinila. Puno puta ce se desavati da ce te tvoji partneri pogresno razumeti za neke stvari pa ce trud oko komunikacije dobro doci.

2008 godina je godina sto se kaze sravnanja racuna na polju ljubavi. Jednostavno ova godina ce razresiti mnoge tvoje dileme u vezi ljubavi i toga sta ocekujes od onih koje si poznavala iz proslosti. Posto izkristalises sve svoje zelje i mogucnosti mnogo ces lakse donositi odluke. U ovom periodu jedan od tvojih aduta je optimizam.  Smile

Kada Jupiter napravi konjukciju sa Descedentom, trigon sa Natalnim Saturnom i sekstil sa Natalnim Mesecom i Neptunom kao i opoziciju sa Natalnom Venerom ocekuj nesto lepo sto se tice zadoovljstva i ljubavi. To ce biti period krajem 2009-te godine.   Smile

Sledece tumacenje korisniku una80
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.