Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prognostička astrologija ~ uslov za tumačenje minimum 50 poruka  (Pročitano 44114 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
za mene - pitanje ljubav u ovoj novoj godini.
26. maj 1982 20:40h Podgorica

nadam se da me ceka bar nesto fino jer su prosle 2 godine bile uzas uglavnom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
za mene - pitanje ljubav u ovoj novoj godini.
26. maj 1982 20:40h Podgorica

nadam se da me ceka bar nesto fino jer su prosle 2 godine bile uzas uglavnom

U ovoj godini se svakako mozete nadati boljem odnosu sa okolinom, bliznjima, a narocito na poslovnoj strani. Sto se emocija konkretno tice ove godine vodite racuna jer i pored vase velike zelje za necim novim postoji mogucnost za obnovu sa starim partnerom,a kako ranije niste bili zadovoljni desavanjima unutar nje ni ovaj put stvari , na zalost, nece krenuti boljim tokom. Sveza i zanimljiiva osoba koja ce Vas privuci i uliti pozitivnu energiju pojavice se ove godine u junu mesecu, te bi ovo mogla biti veza na duze staze.
 
asrolog Dragana Jovkovic
kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 77)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 
Upoznala sam jednog decka, bili smo u vezi, trenutno sam se distancirala od njega.
Jako nam je tezak odnos, uvek nam se zajedno desavaju strasne stvari, kao da jedno drugom ne donosimo  srecu. Mislim  da smo pored toga ipak vezani, imamo obostranu konj. Venere i Meseca. Bojim se da ne izbije neka katastrofa, ne znam koji aspekt to potvrdjuje, ali kao da smo prokleti. Interesuje me da li ima buducnosti?!
Ja: 25.11.1986- 10.45 Beograd
On:  7.8.1981- 1.30 Salzburg (Austrija)

Hvala unapred!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Upoznala sam jednog decka, bili smo u vezi, trenutno sam se distancirala od njega.
 Jako nam je tezak odnos, uvek nam se zajedno desavaju strasne stvari, kao da jedno drugom ne donosimo  srecu. Mislim  da smo pored toga ipak vezani, imamo obostranu konj. Venere i Meseca. Bojim se da ne izbije neka katastrofa, ne znam koji aspekt to potvrdjuje, ali kao da smo prokleti. Interesuje me da li ima buducnosti?!
Ja: 25.11.1986- 10.45 Beograd
On:  7.8.1981- 1.30 Salzburg (Austrija)

Hvala unapred!!!

Tacno je da Vas partner i Vi imate konjukciju Venere i Meseca, ali ne zaboravite da se obe planete nalaze u znaku Skorpiona, sto je znak pada i Venere i Meseca (sva pozitivna svojstva obe planete znatno su umanjena). Da stvar bude jos teza obe planete su u blizini mesta pada Meseca sto jednostavno po pravilu simbolizuje gubitak i odredjene lose okolnosti. Istovremeno, planeta koja je vladar Vaseg 5. polja (polje ljubavi) i vladar njenog 5. polja su u napetom aspektu kvadrata pa je sigurno da ce vec u startu postojati problemi u emotivnom odnosu. Takodje, planete koje su dispozitori Vasih vladara 5. kuca su opet u kvadratu pa je povoljan ishod veze pod velikim znakom pitanja.
 
  astrolog Vera Jovanovic
 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo odlucicu se .. nisam stigla da procitam pravila.. izvinjavam se!
Interesuje me ljubav i posao/karijera... ako moze ... prosle godine sam se razvela, pa me interesuje nova veza kako ce se nastaviti .. da li ce da se stabilizuje sve vise ili mozda cu imati nesto novo...? Poso: promena mesta da ili ne? bice li bolje ili isto? ili sta god da se vidi u vezi sa tim oblastima ...
Puno hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo odlucicu se .. nisam stigla da procitam pravila.. izvinjavam se!
Interesuje me ljubav i posao/karijera... ako moze ... prosle godine sam se razvela, pa me interesuje nova veza kako ce se nastaviti .. da li ce da se stabilizuje sve vise ili mozda cu imati nesto novo...? Poso: promena mesta da ili ne? bice li bolje ili isto? ili sta god da se vidi u vezi sa tim oblastima ...
Puno hvala!

Ove godine moracete da pokazete vise razumevanja, strpljenja za okolinu jer 2009. godina
bas na poslovnom planu nosi otezanje.Sve do maja meseca kada mozete vec ocekivati pozitivne rezultate i pomake a od jula meseca i mnogo bolje finansije za Vas.
Na emotivnom planu ovaj i sledeci mesec nose losu komunikaciju medju Vama ali ne mogu se oteti utisku da neko od vas dvoje ima stare nerasciscene racune sto Vas moze ugroziti kao par. Nesto novo na emotiovnom planu, stabilnije od novembra meseca 2009. godine.
 
astrolog Dragana Jovkovic
kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 77)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Zahvaljujem astrologu i forumu! Moram potvrditi astrologu da zaista ja imam neraciscene racune .. jer i dalje zivim sa bivsim muzem iz ekonomskih razloga ... pa nikako da svako zivi za svoj racun! Nadam se da ce u ovoj godini nesto da se razvija po tom pitanju! i da sve to nece ugroziti moju vezu, u smislu da otezava okolnosti ili buduca planiranja .. u svakom slucaju tumacenje je bas tacno! sto je potvrdilo i tumacenje sinastrije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Bivsi momci mi se trenutno sude, obojica su diplomirani pravnici Smile, a da stvar bude jos gora- i ja studiram prava.

Gospodin A  je rodjen 12.12.1982 u 9.45 u Salzburgu, gospodin B 07.08.1981 u 1.30, takodje u Salzburgu. Ja sam rodjena  25.11.1986 u 10.45 u Beogradu.

A hoce da B namesti nesto, zato sto je ljubomoran i nije preboleo sto sam ga ostavila zbog B.
Stvar je ozbiljna, i ja sam B glavni svedok u tom procesu.
Situacija je mnogo komplikovana, zato sto B  zavisi buducnost od toga.
U glavnom cemo svi morati da se sad motamno po sudu.
Interesuje me, da li moze da mi kazete da li ce se dobro okoncati i da li cemo uspeti da dokazemo njegovu nevinost.
Hvala mnogo  Smile!!!
« Poslednja izmena: 18. Feb 2009, 01:31:17 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
philomela,

Malo ste konfuzni. No, kako bilo. Decko ciju nevinost treba dokazati ce naci novu ljubav opet iz inostranstva. Vi ste rodjeni u Beogradu pa ste njemu inostranstvo, promenice krov nad glavom i ohladice glavu u medjuvremenu. Decko je jako zaljubljen u Vas, i uskoro vise nece biti prepreka za Vasu ljubav. VI kao razlog sukoba, cete biti i razlog pomirenja.

astrolog Mira Djukovic
kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 13)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6234
Montenegrina aj baci oko na moju kartu molim te.Interesuje me za sada samo posao,sta ce biti?Hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

natalna karta.gif
(158.87 KB, 695x1024)
« Poslednja izmena: 21. Apr 2009, 23:23:48 od djordjenbgd »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.